AliExpress (Аліекспрес) відстежити

AliExpress (Аліекспрес)

Інтернет-магазин

Відгуки aliexpress.com

  Відстеження посилки:

  Відстеження посилки з AliExpress

  Після оплати замовлення на торговому майданчику AliExpress, продавець пакує ваші покупки для відправки та передає їх поштовій компанії. Яка саме компанія доставлятиме, залежить від обраного на етапі оплати способу доставки. Якщо доставка безкоштовна, це найчастіше доставка за допомогою China Post Small Packet, Aliexpress Standard Shipping.

  Коли посилка надсилається поштовій службі, їй надається унікальний цифровий або буквено-цифровий код відправлення, або номер відстеження. Щоб відстежувати посилки AliExpress, потрібно знайти номер відправлення, присвоєний вашій посилці на сторінці замовлення Aliexpress.

  Читай далі щоб дізнатися як виконати пошук посилок з Аліекспрес за номером відстеження.

  Як відстежити посилку з Аліекспрес по номеру замовлення?

  Номер замовлення присвоюється всередині майданчика Аліекспрес і ніяк не пов'язаний з поштовим відправленням, яким доставляється замовлення до вашої країни. Тому відстежити Аліекспрес за номером замовлення не можна, але це не біда, тому що коли продавець з Аліекспрес готує замовлення до відправки, він повідомляє службу доставки, яка видає унікальний трек-номер або номер відстеження посилки.

  Використовуючи номер відстеження, ви легко зможете відстежити замовлення, просто ввівши трек-номер у форму відстеження вище і натиснувши кнопку "Відслідкувати Посилку".

  Як відстежити посилку з Аліекспрес за номером відстеження?

  Після того як статус замовлення зміниться на «Надіслано», в деталях замовлення з'явиться трек-номер вашої посилки, за яким ви зможете відстежити своє замовлення з Аліекспрес.

  Щоб відстежити посилку з Аліекспрес в Україну за треком номером, введіть трек-код або номер відстеження посилки у форму відстеження вище і натисніть на кнопку «Відстежити посилку» щоб дізнатися останню інформацію про пересування вашої посилки з Aliexpress.

  Зверніть увагу, що номер замовлення Aliexpress та номер відстеження – це різні номери. Номери замовлень Aliexpress схожі на наступні 502270169095420, 70050660905520, 86087307282773, в той час як номери відстеження виглядають ось так: YW622444007800NPI, UD237945542LV, 460330324271, RY005557173CN.

  Відстеження поштових відправлень з Аліекспрес

  Говорячи загалом, поштові відправлення з Аліекспрес поділяються на відслідковувані та невідслідковувані. Дешеві товари найчастіше відправляються невідслідковуваними відправленнями, тому що для них вартість доставки становить суттєву частку ціни товару і тому продавці та покупці прагнуть якнайбільше заощадити на доставці.

  Як правило, невідслідковувані відправлення переміщуються всередині Китаю місцевими логістичними компаніями і далі передаються China Post, яка літаком доставляє їх до країн призначення. Поки посилка переміщається всередині Китаю, вона відстежується, але потім на етапі експорту, відстеження припиняється.

  З відстежуваними відправленнями все простіше, вони відзначаються на кожному етапі проходження, і всю історію пересування аж до вашого поштового відділення чудово видно.

  Як відстежити замовлення з Aliexpress?

  Щоб відстежити посилку Аліекспрес українською, слідуйте простим крокам нижче:

  • Перейдіть на сайт Алі.
  • Потім відкрийте розділ Мої замовлення, виберіть потрібне замовлення і натисніть посилання Докладніше.
  • На сторінці, що відкриється, будуть показані деталі замовлення. Знайдіть та скопіюйте Номер відстеження (трек-номер або поштовий ідентифікатор) та вставте його у форму вище. Після цього натисніть кнопку Відстежити Посилання.
  • Через деякий час сервіс відстежить твоє відправлення та надасть інформацію про статуси та поточне розташування посилки.

  Укрпошта зможе відстежити посилку Аліекспрес лише якщо у неї трек-номер міжнародного формату виду R..FI, R..CN, R..HK, R..LV тощо. Для відстеження решти трек-кодів скористайтесь нашим універсальним поштовим трекером.

  Скільки йде посилка з Аліекспрес

  Деякі посилки зазнають нашого терпіння і мимоволі виникає питання: скільки чекати з Аліекспрес або скільки йде посилка з Аліекспрес? Це призводить нас до бажання дізнатися терміни доставки Аліекспрес, щоб приблизно прикинути скільки днів ще чекати.

  Скільки йде посилка з AliExpress?

  China Post це та служба доставка, через яку йде 80% всіх відправлень з Китаю. Через велике завантаження, посилка може доставлятися досить довго. Приходить посилка цією службою за 30 днів у 70% випадків.

  Posti Finland - Поштою Фінляндії замовлення триває лише 2-3 тижні і рідко перевищує понад 25 днів. Максимально допустимий термін зазначається 35 днів.

  ePacket – досить швидкий метод доставки, що доїжджає за 14-15 днів, рідко за 21 день.

  EMS – платна експрес-доставка. Скориставшись нею, можна бути впевненим, що через 2 тижні, посилка буде лежати вже у вашому поштовому відділенні.

  Як правило, при доставці з Китаю, орієнтуйтесь на 30 днів з моменту фактичного надсилання товару продавцем. Бувають випадки, коли посилки приходять за пару тижнів, особливо якщо це дорогі товари, але не варто очікувати на доставку товару вартістю пару доларів за такий же термін. Для дешевих товарів максимальний час доставки Аліекспрес це 45 днів +/- 15 днів. 

  Якщо немає бажання чекати, і хочеться щоб доставка бажаної речі була здійснена якнайшвидше, має сенс скористатися платними поштовими сервісами, коли товар триває лише 2 тижні. Але якщо покупка була недорога, або не хочеться переплачувати третину суми від вартості виробу, можна почекати і скористатися послугами China Air Post. Але в цьому випадку доведеться чекати не менше трьох тижнів, або навіть 2 місяці. Вибір у кожного свій.

  Відстеження Seller's Shipping Method

  Простіше кажучи, це метод доставки, що вибирається продавцем на основі ваги та вартості товару, а також вашої країни доставки. Відслідковується цей спосіб доставки як і всі інші, знайдіть номер відстеження деталях відстеження замовлення та відстежте його на нашому сервісі.

  Відстежити посилку з Китаю Aliexpress

  З нашим сервісом, відстежити посилку з Китаю простіше, тому що ми перевіряємо всі можливі служби доставки, переводимо статуси відстеження з китайської та англійської на українську мову.

  Як відстежити посилку за номером замовлення Aliexpress

  Відстежити посилку з Аліекспрес за номером замовлення неможливо, тому що номер замовлення служить тільки для обліку замовлень усередині майданчика Аліекспрес.

  Замість номера замовлення, вам потрібно відкрити саме замовлення на сайті або у додатку Aliexpress і знайти посилання/кнопку "Відстеження", там ви знайдете номер відстеження або трек-код.

  Прибув до країни призначення Аліекспрес, що означає?

  Цей статус означає, що посилка прибула в пункт обміну вашої країни, де вона проходить процедуру імпорту, перевірку на заборонені до пересилання товари, митне оформлення і надалі передається в доставку країною.

  Прибув у розподільчий центр за місцем вручення – що це означає?

  Цей статус Аліекспрес означає, що посилка прибула в сортувальний центр вашого міста і незабаром буде доставлена ​​до вашого поштового відділення. Очікуйте статус "Прибуло в місце вручення" або "Чекає на адресата в місці вручення".

  Сортувальний/розподільний центр це ще не кінцевий пункт, тому посилку поки що не можна отримати. Якщо говорити простіше, то у вашому місті є спеціалізований поштовий центр, до якого надходять усі посилки адресовані у ваше місто, потім посилки розподіляються по поштових відділеннях міста залежно від індексу.

  Як знайти невідстежувану посилку з Аліекспрес

  За досвідом людей, знайти невідслідковувану посилку з Аліекспрес практично неможливо. Щоб направити запит на розшук посилки, вона повинна реєструватися, та відстежуватися по всьому шляху, і запит на розшук може направити лише відправник.

  Можна пробувати ходити на Пошту і просити пошукати посилку на адресу одержувача, безпосередньо в поштовому відділенні, якщо за термінами посилка вже повинна була прийти.

  Якщо минуло 2 місяці, а посилка, що не відслідковується, так і не прийшла, відкривайте спір на Аліекспрес і повертайте кошти.

  Як дізнатися, якою поштою прийде посилка з Аліекспрес

  Якщо відстеживши посилку на vidstezhyty.com.ua, ви бачите статуси відстеження від China Post, Hongkong Post, Singapore Post, Пошта Латвії, то такі посилки в Україну будуть доставлені Укрпоштою.

  Відповідно, якщо ви бачите статуси відстеження від Міст Експрес, Нова Пошта, то такі посилки будуть доставлятися кур'єрами або до пункту видачі відповідних компаній.

  Скільки зберігається посилка з Аліекспрес на Пошті в 2023?

  Терміни зберігання посилки з Аліекспрес залежать від транспортної або поштової компанії. Звичайний термін зберігання поштових міжнародних посилок до 30 днів. Після посилки повертаються відправнику.

  Відстеження безтрекових посилок з Аліекспрес

  Може статися так ваш продавець відправить посилку "безтреком". Безтрекові посилки – це посилки, які не мають трек-номера міжнародного формату. Такі посилки відстежуються лише країною відправлення, найчастіше до експорту.

  Зазвичай статус типу "імпорт у країну призначення" - вигаданий, і до реального знаходження посилки відношення не має. Тому, побачивши такий статус, не радійте. Оскільки після своєрідного "імпорту" посилка може ще місяць (іноді, і більше) йти до вашого відділення пошти.

  У країні призначення таким посилкам можуть надати внутрішній трек-номер, але про це нікому не повідомляють (ні продавцю, ні вам, ні поштовим працівникам). Ви отримаєте ці посилки за повідомленням на пошті. Але іноді таким посилкам внутрішній трек не присвоюється. Тоді, ці посилки опускають у вашу поштову скриньку (без повідомлення).

  Чи варто хвилюватись за ці "безтреки"? Ні, не варто. Спокійно чекаємо та стежимо за терміном доставки. Коли термін підходить до закінчення, тоді відкриваємо диспут (за 2-5 днів, до закінчення захисту покупця) або просимо продовжити захист AliExpress. До речі, продавець може продовжити захист максимум до 120 днів (більше продовжувати система не дасть, технічно).

  Статус Packed for picking-up – переклад і що він означає?

  Цей статус перекладається як "Підготовлено продавцем до відправки", тобто це відмітка про стан замовлення, готового для доставки. Даний статус не є поштовим статусом відправлення переданого на транспортування, це лише службова позначка у внутрішній системі Аліекпрес, і означає що продавець поставив позначку, що замовлення готове для відправки/передачі на доставку.

  Що означає і переклад Received by line-haul?

  Як і в Україні, в Китаї після відправлення з поштового відділення кожна посилка потрапляє до сортувального центру, де різні відправлення поділяються за категоріями та прямують до точок експорту — морських портів та аеропортів. Проте безпосередньо з сортувального центру в аеропорт посилку не можна доставити — якийсь час вона лежить на складі транспортної компанії.

  Received by line-haul перекладається як "Прийнято магістральним перевізником". Шлях, яким посилка переміщається між містом відправлення та Шеньчженем (або іншим містом експорту через аеропорт чи морський порт), у логістиці називається магістральним маршрутом — англійською це linehaul. Після успішного прийняття вантажу на складі відстеження видає відповідне повідомлення: Received by line-haul.

  Що означає переклад Hand over to airline?

  Після того, як посилка залишить склад, статус Received by line-haul зміниться на Hand over to airline - "Передано авіакомпанії". Це означатиме, що посилка потрапила до аеропорту і тепер проходитиме митницю на виїзді з країни.

  Незабаром вона поїде до країни призначення, і її переміщення можна буде відстежувати за допомогою сервісу місцевої поштової служби.

  Далі підуть повідомлення "Відправлено в країну призначення" і "Вилетіло в країну призначення". Після цього відстеження зареєстрованих поштових відправлень продовжиться на сайті поштової служби країни призначення, або припиниться для посилань, що не реєструються.

  Що означає Airline departure from original country?

  Airline departure from original country дослівно перекладається як “Літак вилетів із країни відправлення”. Він з'являється, коли посилка пройшла митну перевірку в Китаї, була завантажена на літак, і рейс вилетів до країни призначення (або до країни транзиту).

  Arrived at the destination postal office переклад Aliexpress

  У логістичному ланцюзі від продавця до замовника товар проходить безліч поштових пунктів, митниці, різні транзакційні точки. Перебування товару у кожній подібній точці маркується відповідним статусом.

  У перекладі з англійської "Arrived at the destination postal office" статус означає "Прибув до кінцевого поштового відділення". Швидше за все, побачивши цей статус, незабаром ви зможете його забрати з вашого місцевого поштового відділення (або його буде доставлено за місцем вашого проживання).

  AliExpress (Аліекспрес) - пошук посилок та відправлень

  В коментарях ви можете запитати про відстеження посилки AliExpress (Аліекспрес).