Відстежити вантаж по номеру накладної відстежити

Відстежити вантаж по номеру накладної

Відстежити Міст Експрес, Нова Пошта, Гюнсел, Делівері, Автолюкс, САТ

  Відстеження посилки:

  Відстежити вантаж по ттн

  Відстежити вантаж транспортної компанії по ттн можна на нашому зручному сайті з простим інтерфейсом, який інтегрований з системами відстеження вантажів всіх популярних компаній України.

  Транспортні компанії створені для надання вантажних перевезень країною та за її межами. Логістика зараз виходить на новий рівень, жоден прибутковий бізнес не може існувати без будь-яких перевезень. Для того, щоб все працювало на найвищому рівні і не вибивалося з графіка, необхідні високоякісні транспортні послуги. Основна мета більшості компаній – це надання професійних послуг у сфері транспортної логістики та вантажних перевезень.

  Відстеження збірних вантажів

  Технічно та організаційно доставка такого вантажу набагато складніша за звичайне перевезення товару. Залежить це від оформлення та транспортування збірних вантажів по Україні, а також важлива особлива матеріальна база. В наш час компанії, які надають даний вид перевезень, досягли високої швидкості та надійності поставок.

  Відстежити вантаж по номером накладної

  Для отримувача вантажу не завжди зрозуміло на якому сайті відстежувати вантаж. Номери накладних відрізняються форматом і забивати собі голову зайвою інформацією про те, якій транспортній компанії належить номер накладної, немає сенсу.

  Ми створили сервіс відстеження вантажів транспортних компаній, який знає, в яких системах відстеження вантажів перевірити ваш номер накладної.

  Просто введіть номер транспортної накладної в полі пошуку вантажів вище і натисніть Відстежити Вантаж.

  Транспортні компанії України

  Транспортна компанія - це підприємство, яке організовує доставку вантажу від постачальника до отримувача.

  Основна спеціалізація - перевезення збірних вантажів у великих 20-титонних вантажівках (єврофурах), тобто грубо кажучи машина стоїть цілий день і наповнюється всякими-різними вантажами (варення від бабусі, велосипеди, автомобільне скло, гума, тканини - все їде в одній машині).

  Найбільші транспортні компанії надають послуги як з перевезення вантажів, так і додатковий супровід клієнта на всіх етапах (підготовка необхідних документів, супровід вантажів, митне декларування тощо.). Найпопулярнішими компаніями країни є Нова Пошта та Міст Експрес.

  Якщо порівнювати перевезення за допомогою ТК та перевезення «Укрпоштою», вартість доставки буде вищою, але й швидкість та сервіс – набагато кращі. За кількістю місць видачі транспортним компаніям поки що до Пошти далеко: відділення її є в кожному селі, тоді як філії ТК - в обласних та районних центрах та деяких селищах.

  Основні види транспортних компаній

  Напрями у транспортних компаній відрізняються вартістю та терміном доставки. Наприклад Авіа доставкою ви отримаєте найшвидше свій вантаж, але заплатите дорожче за перевезення компанією. Деякі компанії працюють за конкретними напрямками в залежності від ваших потреб можна визначити яка компанія буде більш ефективна для вас. Якщо ви везете з Китаю, то з'явиться 4 пункт контейнерні перевезення, де ваш вантаж повезуть вже морем, це буде найдешевше, але доведеться планувати замовлення перевезення з урахуванням довгої доставки.

  Напрями діяльності транспортних компаній за типами вантажних перевезень поділяються на такі типи:

  1. перевезення збірних вантажів;
  2. авіаперевезення;
  3. перевезення фурою;
  4. швидка доставка;
  5. доставка негабаритного вантажу;
  6. контейнерні перевезення;
  7. перевезення небезпечних вантажів;
  8. рефрижераторні перевезення;
  9. морські перевезення.

  На що звернути увагу під час вибору ТК

  Наскільки швидко доставляється вантаж. Як правило, чітко позначені дати ніхто не називає - все ж таки в дорозі може трапитися будь-який ексцес. Але зазвичай це кілька днів.

  Скільки філій або терміналів у ТК та в яких містах вони відкриті. Зрозуміло, що забрати товар з офісу у Києві жителю Одеси чи Львова буде важкувато. Тому дбайте про покупців і відстежуйте, чи зручно їм забрати свої покупки.

  Скільки коштують послуги компанії. Має сенс обдзвонити кілька компаній та вибрати найбільш оптимальний варіант.

  Чи гарантує компанія збереження упаковки під час перевезення, чи пропонує страховку вантажу, чи пропонує додаткову упаковку

  Чи відшкодовує транспортна компанія збитки у разі втрати вантажу або його пошкодження.

  Наземні/автоперевезення

  Автоперевезення – це найпопулярніший варіант. Перевезення вантажів наземним транспортом часто замовляють як фізичні, і юридичні особи. Цей вид вантажоперевезень має низку переваг. Це і недорога вартість, і можливість відправлення вантажів до найвіддаленіших куточків країни.

  Наземним транспортом ви можете надсилати вантажі практично будь-якої маси та габаритів. Потрібно лише правильно вибрати машину. У чому вам обов'язково допоможуть співробітники організації, що здійснює вантажоперевезення.

  Автомобільні перевезення можна контролювати весь час, поки вантаж у дорозі. Це завдання водія.

  Повітряні/авіаперевезення

  Це дуже популярний спосіб доставки вантажів у межах однієї країни або по всьому світу.

  Переваг у авіаперевезень чимало. Це максимальна безпека та збереження вантажів. Крихкі та рідкісні речі краще переміщати саме повітрям. Також при доставці літаком ваш вантаж максимально захищений від крадіжок, у зв'язку із суворим контролем в аеропортах.

  Якщо ваш вантаж подорожує літаком, то він пройде митний огляд лише двічі - під час завантаження та розвантаження, а не при перетині кожного кордону. Літак може доставити вантаж до найвіддаленіших куточків планети, де немає ні автомобільних, ні залізничних шляхів. Причому це зробить максимально оперативно.

  Загалом авіаперевезення - це найшвидший спосіб доставки вантажу. Що робить його єдино прийнятним для перевезення швидкопсувних продуктів.

  Розглянемо, які мінуси мають повітряні перевезення. Насамперед, це висока вартість та обмеження щодо місткості – особливо великогабаритні вантажі можуть не прийняти на борт. Ну і, звичайно, ви не зможете відправити повітря вантаж туди, де немає аеропорту. Варто відзначити залежність від погоди, як один з недоліків авіаперевезень.

  Морські перевезення

  Це досить недорогий вид вантажоперевезень. Завдяки чому він, звичайно, міг би бути дуже популярним. Але скористатися таким способом доставки вантажу ви зможете тільки в районах, де добре розвинене морське сполучення, а їх не дуже багато.

  Переваги, крім низької вартості вантажоперевезення, це велика місткість морського транспорту, і майже повна відсутність обмежень пропускної спроможності.

  Недоліки вантажоперевезень по воді це не дуже висока швидкість пересування та мале охоплення районів, в яких розвинуте морське сполучення, і є порти зі спеціальним обладнанням для розвантаження та завантаження суден.