Answear (Ансвер) відстежити

Answear (Ансвер)

Інтернет магазин одягу

Відгуки answear.ua

  Відстеження посилки:

  Answear доставка та відстеження замовлень

  ANSWEAR - це шопінг без кордонів. Цей глобальний онлайн-магазин був заснований в Польщі у 2010 році і швидко зарекомендував себе як один з найкращих у своєму сегменті на онлайн-ринку. Сьогодні ANSWEAR є лідером онлайн-шопінгу в Україні.

  В магазині представлений високоякісний брендовий одяг та взуття від найвідоміших світових торгових марок, таких як adidas, Tommy Hilfiger та багато інших. ANSWEAR - це онлайн-магазин для всіх, де ви знайдете жіночий, чоловічий та дитячий асортимент. Ви можете придбати чоловічі штани, джинси, навіть сорочки, а для жінок - яскраві сукні, блузки та інші модні речі. Для маленьких модників є спортивні костюми на будь-який смак. Зручні та стильні взуття на будь-яку нагоду можна придбати всього в один клік.

  Промокоди Ансвер

  На сайті Ансвер є сторінка з товарами на які діє знижка до 70%. Посилання на сторінку

  Доставка ANSWEAR (Ансвер)

  Клієнти, які зробили замовлення на ANSWEAR.ua, мають можливість отримати його у відділеннях Нової Пошти або за допомогою кур'єра Meest. Безкоштовна доставка з Європейського Союзу доступна для всіх замовлень.

  Оплата наложеним платежем можлива лише для замовлень з доставкою кур'єром Meest та для замовлень, вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро.

  Згідно з правилами Нової Пошти, можна перевірити товар і відмовитися від посилки.

  При виборі доставки кур'єром, перегляд і відмова від посилки недоступні.

  Вартість доставки становить 99 грн.

  Безкоштовна доставка надається для замовлень вартістю від 1500 грн.

  Замовлення, вартість яких перевищує еквівалент 150 євро, доставляються виключно кур'єром Міст.

  Зверніть увагу, що всі замовлення доставляються міжнародною логістичною компанією Meest. Після прибуття замовлення в Україну, воно передається компанії Нова Пошта для доставки до її відділень (за умови вибору Нової Пошти як форми доставки вашого замовлення).

  Answear (Ансвер) - пошук посилок та відправлень

  В коментарях ви можете запитати про відстеження посилки Answear (Ансвер).