Нова Пошта відстежити

Нова Пошта

Українська кур'єрська компанія

Відгуки 0-800-500-609 novaposhta.ua

  Відстеження посилки:

  Відстеження посилок Нової Пошти

  Нова Пошта - найпопулярніша транспортна компанія України, яка була заснована у 2001 році. У 2015 організація вийшла на міжнародний ринок доставки вантажів та посилок. Мережа служби доставки налічує більше 9 тисяч відділень, 7000 з яких розташовані в селах та маленьких містах, та понад 11000 поштоматів по всій країні. З 2021 року Нова Пошта запустила встановлення примірочних у відділеннях та почала співпрацю з OLX.

  До послуг Нової Пошти входять: експрес доставка, відстеження вантажів по трек номеру, доставка до дверей та на поверх, і все це за доступними цінами без переплат. Мінімальна вартість доставки по Україні - 60грн у відділення та 50грн у поштомат, якщо по місту то 40грн. Курʼєром +30грн до вартості доставки. Більше інформації про вартість та тарифи можна дізнатися на сайті НП https://novaposhta.ua/basic_tariffs.

  Як відстежити посилку Нова Пошта?

  Для відстеження Нової Пошти, можна скористатись нашим сервісом відстеження посилок та вантажів. Для цього потрібно отримати ттн або трек номер посилки чи вантажу. Знайти номер можна в накладній, або якщо ви постійний користувач, то номер зʼявиться у додатку Нової Пошти.

  Внутрішній ттн (трек код) Нової Пошти має вигляд:

  • 20 6000 1360 4653
  • 59 0005 0122 1243

  А міжнародні трек-номери Нова Пошта Глобал виглядають так:

  • YW000116922NPG
  • IHORD0000292447NPI
  • AENM0003038112
  • JM0000000021349
  • UA023456789US

  Чи можливе відстеження посилки Нової Пошти без трек-коду?

  Без трек-коду відстежити посилку Нової Пошти не вийде. Щоб отримати посилку, потрібно звернутися до продавця, щоб він надав вам номер ттн, або звернутися до Нової Пошти, і співробітники допоможуть знайти вашу посилку. Якщо посилка з Китаю (Aliexpress, Joom), то залишається тільки чекати, але зазвичай при відстеженні посилки з Аліекспрес, ій відразу присвоюється внутрішній трек номер НП.

  Нова Пошта термін доставки

  Терміни доставки Нової Пошти в Україні залежать від відстані між населеними пунктами та можливими святами, зазвичай це 1 - 2 дні. Для міжнародних відправлень Nova Poshta Global, середні терміни доставки 15 днів.

  Скільки зберігається посилка на Новій Пошті?

  Термін безкоштовного зберігання посилки у відділенні Нової Пошти - 5 дн. у поштоматі - 3 дн. Якщо посилку не отримано протягом 5 днів, то далі посилка буде зберігатися на складі Нової пошти ПЛАТНО протягом 25 днів з моменту надходження у відділення отримувача. Міжнародні відправлення зберігаються безкоштовно протягом 24 днів, після відправляються на склад НП, для платного зберігання на 30 днів, якщо посилку не отримано, то вона буде утилізована.

  Як отримати посилку від НП?

  Отримати посилку можна за ттн або номером телефону у відділенні Нової Пошти, в поштоматі чи за адресою отримувача. Для отримання у відділенні потрібно взяти паспорт громадянина, або якщо ви зареєстровані у додатку Нової Пошти, то можна отримати без паспорту. Щоб забрати замовлення з поштомату, потрібно увімкнути блютуз, відкрити додаток та у відправленні натиснути на "Відкрити комірку". 

  Нова Пошта графік роботи

  Кожне відділення НП працює за індивідуальним графіком, зазвичай від 9 до 20 години. Більш точний графік роботи Нової Пошти можна подивитись на сайті: https://novaposhta.ua/timetable

  Як повернути посилку?

  Для повернення посилки, потрібно заповнити заяву у відділенні НП або електронну заяву через додаток Нової Пошти. Повернення посилки платне.

  Додаткові послуги

  • Виклик машини.
  • Грошовий переказ та контроль оплати.
  • Зберігання.
  • Зворотна доставка документів та товару.
  • Кур'єрські послуги.
  • Пакування.
  • Логістичне обслуговування.
  • Накладений платіж.

  Як звязатись з гарячою лінією Нової Пошти?

  Якщо виникли питання, ви завжди можете звʼязатись з гарячою лінією Нової Пошти, за телефоном 0-800-500-609 або 098-4-500-609 і 050-4-500-609

  Статуси відправлень Нової Пошти

  Статус посилки - це етап на якому перебуває ваше відправлення, статуси змінюються від відправки замовлення до отримання його вами. Якщо виникне якась проблема з посилкою, то вона відобразиться в поточному статусі.

  Відправник самостійно створив цю накладну, але ще не надав до відправки Посилка зареєстрована онлайн, але не відправлена
  Посилка прийнята у м. Київ, Відділення №346  
  Посилка виїхала з м. Київ, Відділення №346  
  Посилка прибула до Київський інноваційний термінал  
  Посилка прибула до ЛЕО  
  Посилка прибула до м. Львів, депо  
  Посилка прибула до м. Львів, депо  
  Посилка прибула до м. Львів, Відділення №46  
  Посилка видана в м. Львів, Відділення №46  
  Відправлення отримано  
  Змінено адресу  
  Відмова від отримання  
  Видано кур'єру  
  Змінено адресу  

  Нова Пошта - пошук посилок та відправлень

  В коментарях ви можете запитати про відстеження посилки Нова Пошта.