Vidstezhyty - Відстеження Play Market:
Скачати

Нова Пошта - Відгуки клієнтів

Нова Пошта відгуки

Українська кур'єрська компанія

Відстежити посилку Нова Пошта

  Відстеження посилки:

  Оцінки І Відгуки Користувачів

  Оцініть доставку від Нова Пошта

  Додати відгук

  Чому так неправильно оцінюють вартість доставки?

  В суботу отримала посилку з Чеіі. Вага посилки 10, .8 кг А оплату провели по розміру коробки 15 кг Як таке можливо? Це посилку дочка відправляла з Чехії За яку заплатила 800крон! А повинна була заплатити 550 крон не більше.

  Якобчук Раіса - 4/15/2024

  Нову пошту геть!

  Відправляв посилку в Німеччину. По-перше оцінюють кожну заколку- кожну футболку. Співробітники гальмують. Не знають. Туплять. Кудись телефонують. Оформлення зайняло 50хв. Це оформити 10кг вантажу. Не дозволили без пояснення вкласти деякі речі. Висновок. Якщо ви хочете витратити купу часу, нервів і грошей, спілкуючись з неосвіченими працівниками, і підтримати вітчизняну фірму - вам в Нову пошту.

  Андрій - 4/14/2024

  вартість послуг

  Вартість послуг неможливо оцінити попередньо. Вартість на сайті , через сервіс "Вартість доставки", вказана умовно та дуже приблизно, про це каже оператор якому ти телефонуєшь, щоб уточнити можливу вартість доставки. Наш конкретний випадок - відправлення по палетному прайсу з м.Лебедин Сумської області в м.Миколаїв. Вантаж 3 бочки з моторною оливою по 200 кг брутто, палетування у відділенні Новою поштою. Вартість на сайті , з урахуванням послуги палетування - 3045 грн. В реальному житті - в декларації вартість 3750 грн. Тобто здорожчання склало майже 25%. Клієнт стає заручником оператора відділення, який накручує ввартість як йому заманеться. Якщо це не так, то чому на сайті Нової пошти не має вартості додаткових послуг - палетування? Невже вони не знають скільки коштують палети кожного розміру? Висновок - заманити клієнта відносно привабливою ціною, а потім "нагрузити по повній"

  Юрий - 4/14/2024

  Олег

  Дуже нахабно себе поводить з людьми працівниця нової пошти яка приймала мою посилку сьогодні .Грубіянка і пів посилки не взяла ,влаштувала там обшук и пахабно позакидала в розірвані нею пакети продукти ,цигарки не взяла хоча завжди передавали без проблем.Їй не місце працювати у вітділенні нової пошти.Вольногорськ 1 вітділення і звати її Антоніна Захарова.прийміть будьласка міри.

  Олег - 4/10/2024

  Посилку не отримав вона лежить на новій пошті ттн20450901645376тт

  ТТН 20450901645376відправлена не за адресою замовника а на офіс нової пошти с. Товмачик

  Олександр Іванович Завада - 4/9/2024

  Посилку не отримав вона лежить на новій пошті

  Посилку відправили не за адресою замовника а на відділення нової пошти с.товмачик.я не маю можливості забрати оскільки я знаходжуся в виховній колонії номер 41 вул.привокзальна 30

  Олександр Іванович Завада - 4/9/2024

  Посилку не отримав вона лежить на новій пошті

  Посилка прийшла не за адресою замовника:моя адреса с.товмачик. вулиця Привокзальна 30 КВК 41 "ду" Завада Олександр Іванович. Посилка лежить на новій пошті с. Товмачик

  Завада Олександр Іванович - 4/9/2024

  Посилку не отримав вона лежить на новій пошті

  Посилка знаходиться на новій пошті с.товмачик.потрібно доставка за адресою вул.привокзальна30 КВК -41 "ДУ"Завада.о.і

  Завада Олександр Іванович - 4/9/2024

  Запчастини

  6 квітня о 13.00 замовив посилку у Харкові, 7 квітня 0 17.00 отримав в Одесі. Дякую.

  Олег - 4/9/2024

  Нова пошта

  Дуже дорого, доставка шалені гроші, посилка за 700грн. Обійшлася 900грн. з наложеним платіжем. Нова пошта дуже дорога!!!

  Сергій - 4/6/2024

  Посилка

  Посилка доставлена плохо.Содержимое испорчено.

  Інна - 4/5/2024

  Заявка не виконана, на скаргу - сплошні відписки!!!

  01.04.24 зробила заявку на забір вантажу Васильківським відділенням №1 (виклик курʼєра) на 02.04.24 до 12.00. Курʼєр так і не зʼявився до кінця робочого дня :( Я телефонувала і писала на контакт-центр НП декілька разів. Мені повідомляли що заявка в системі є, курʼєр буде. Номер заявки або накладної не надали. Мій контрагент прочекав забір вантажу цілий день, вантаж мені вчасно не відправили. При тому в системі якимось дивом курєр позначив заявку як виконану (зі слів оператора НП). Дуже поганий сервіс!!! Наступного дня я написала в контакт-центр, щоб відмінили заявку, а також через форму зв.зв. написала скаргу на роботу відділення №1 м.Васильків. Але замість розбору ситуації та відповідей по суті, отримала тільки формальні відписки від Служби звернень клієнтів. Шановне керівництво Нової Пошти, зверніть будь-ласка увагу на підбір та підготовку Ваших кадрів, і не тільки вказаного вище відділення, але й тих, хто має спілкуватися з Клієнтами та обробляти їх звернення!

  Алевтина - 4/3/2024

  Затримка доставки

  Логістика працює жахливо. Посилку, помилково, відправили не в те місто. В результаті посилка затримується. На гарячій лінії кидають слухавку. Те що отримувач не зможе отримати посилку пізніше, їх не цікавить.

  Іванна - 4/3/2024

  Відгук

  Замовив вудлище.вага 150-180 гр.найтовщий діаметр 20мм довжина 140мм.тепер про коробку.коробка 16 на 12 на 120см.можна упакувати 48 вудлищ.натотка плівки жахлива.викачка грошей.вудлище 500гр-доставка 225гр оціночна вага 6,5кг.ганьба!!!! Як добавити фото???????

  Віктор - 4/1/2024

  Хитровжарені працівники Нової Пошти.

  30..03.2024.р. ТТМ 59001126075269 м. Нікополь . Дніпропетровської області. Вітділення №5. При отриманні цінної посилки, мною було виявлено механічне пошкодження товстої картонної тари в якій знаходився дороговартісний товар. Пошкоджену посилку я пред"явив працівнику "Нової Пошти", на що він відповів що то не їхня справа, тару могло бути пошкоджено при транспортуванні водієм. І відшкодування збитків на цей випадок у них не передбачено. Я дуже не задоволений перевізником "Нова Пошта" і нікому його не порекомендував би. Є дуже багато інших перевізників.

  Олексій - 4/1/2024

  Якого біса???

  Нараховують більшу вагу, вказують оціночну вартість а 5 разів більшу ніж ти називаєш, в результаті сума за посилку виходить практично вдвічі дорожчою, ніж має бути. Один раз пробачила, дуже молодий хлопець стояв, подумала, що стажер. Та сама ситуація в іншому відділенні повторилась. Питання - ви знущаєтесь?? Вони що, в карман собі їх кладуть? Чи їх змушують набивати ціну? Якщо не вистачає грошей, підніміть тариф, але не обманюйте. Піймаю третій раз - підніму скандал і заблокую роботу відділення.

  Софія - 4/1/2024

  Свої помилки та косяки показують як " логістична помилка" і навіть для виправдання не скасували плату за доставку.

  Забули вигрузити посилку,після чого вона поїхала в інше відділення.

  Валерій - 4/1/2024

  Відсутнє пакування

  Сьогодні отримала посилку (59001129961395) у відділенні нової пошти і була в шоці, таке вперше. Посилка була попередньо ВЖЕ РОЗПАКОВАНА та весь замовлений товар (вміст посилки) лежав на полиці пошти відділення в розріб. Пояснили тим, що посилка прийшла на приймальне відділення в боксі, але бокс у відділення не змогли доставити. Тобто мою посилку мали право розпакувати без мене і зробити так як зручно працівникам пошти, а не як не мені. Переказ коштів за послуги ТОВ «Нова пошта» за ЕН склав 977.00 грн. Питання: За що я заплатила такі гроші?

  Аліна - 3/31/2024

  Дуже погано

  Взяли двойний тариф за переадресацію, хоча посилку я забрав раніше на один населений пункт до кінцевого. А вони порахували ніби посилка приїхала на кінцеву точку і повернулась на один населений пункт назад. Порахували дорогу яку вона не робила.

  Ігор - 3/30/2024

  Упакування , то вже повний ппц….

  Накидали в коробку сміття.Сама посилка займала половину даної коробки, решта було сміття. Нова пошта уже перегинає. Це я мʼяко кажучи висловилась ..

  Альона - 3/26/2024

  Нова пошта, дибіли

  Як одне сидіння до легкового авто, оформили 68 кг, 900грн. Це просто треш, ні сорому ні совість. Бажаю щоб ваша недокомпанія, розвалилась найближчим часом. В державі війна, люди і так немають за що існувати, а вони деруть стільки що жах. ГНИДИ ГІРШІ КАЦАПІВ!!!

  Игор - 3/26/2024

  Бруднр

  Обслуговування, швидкість доставки, все супер АЛЕ в 17 відділенні м.Київ занадто брудно. Посилки вкриті шаром пилу, столи, стільці, навіть примірочна. Один, маленький недолік, а так псує враження, що капець(((.

  Ольга - 3/26/2024

  Юріївна

  Відділення НП номер 2, місто Бровари, обслуговування просто жахливе!!! Понабирали малолітніх хамок і думаєте, шо вони працюють! Це просто жах. Особливо хочу звернути увагу на Бєлову Альбіну Василівну ( так вона представилася) хамка неймовірна!! Передивіться свій робочий штат і будьте уважні коли набираєте персонал , бо так можна лишитись без клієнтів. Вже не перший раз чую такі самі скарги і від знайомих на це відділення, всі просто в шоці!!!!! Нова Пошта, Зверніть увагу, будь ласка!!

  Олена - 3/24/2024

  Лохотрон

  Якийсь лохотрон! Отримав персональний протокол на знижку до 30ти кг, 30% по Україні FMY4382ххх. Отримуючи посилку вагою 23 кг 59001121376ххх, оператор сказав що даний код не застосовується до моєї посилки. Це що якийсь вибірковий підхід??? Бред якийсь 🤨

  Юрій - 3/23/2024

  Невдоволення обслуговуванням

  М. Житомир відділення НП 2 Жахливе обслуговування, некомпитентний, адміністратор. Вміння спілкування з клієнтами 0.

  Людмила - 3/19/2024

  Відгук про ФОП ЯКИЙ ПРАЦЮЄ НА НОВІЙ ПОШТІ ТА Ганьбить ЇЇ

  Доброго дня, мій чоловік колишній військовослужбовець,зараз працює водієм на Новій Пошті. Нещодавно працював у ФОП ЛУСКАНЬ ЄВГЕН,але не зійшлись по фінансовим питанням. Постійно затримував зарплату, майже днів по 10. Мабуть клав під процент в банк або просто на них сидів , в очікуванні що вони виростуть,а коли ввірвався терпець,чоловік зовсім від нього пішов. Наразі він вже майже пів року винен 4700 .00грн , І не віддає,корме обіцянками.... Маючи 5 авто які працюють на Новій Пошті... Не віддати ці копійки, чоловік вже неодноразово підходив до нього,але все марно... Я навіть більше скажу ,що наступний водій Руслан який працював після чоловіка ,теж очікує зарплатню вже більше двох місяців.

  Філатова - 3/19/2024

  Лях

  Я замовив товар прийшла смс що товар доставлений до пункту видачі замовлення. Прийшли заберати а посилки немеє на адресі вони забули іі привезти.За три дні посилка не прибула з чернівців . Оператори кажуть що зараз уточнюють та передзвонять і все тишина.Люди користуйтесь Укрпоштою набагато дешевше і посилка приходить на день пізніше або як у моєму випадку одинаково

  Михайло - 3/19/2024

  Жахливе обслуговування

  Жахливе відношення і правила, нова пошта 3 Крюківщина Потрібно платить за їх коробку щоб відправити свою вже запаковану

  Єлизавета - 3/18/2024

  Не забрали посилку на ЗСУ

  Добрий день! Звернулася у відділення № 3 м.Чернігів. Хотіла відправити посилку чоловіку, який служить в лавах ЗСУ у Донецькому напрямку. В посилці був мед і солоне сало, яке може зберігатися без холодильнику до 3 днів та особисті речі. Враховуючи температури на вулиці +4С, ця посилка без зіпсування і сторонніх запахів могла доїхати до місця призначення. Але молодий чоловік, сидячи в теплі і не розуміючи, що в країні війна, відмовився забрати посилку. "Продукти не можна відправляти", - сказав і не забрав посилку. Я бажаю цій людині почитати статті, коли чоловіки їдять сирих мишей, може шось людське прокинеться в нього. Або піти до ТЦК і поїхати туди, на нуль.....може зрозуміє відчуття, коли там отримують посилку.

  Ірина - 3/18/2024

  Доставка минулого

  З Києва посилка вийшла 14 березня о 18.45у Кагарлик приїхала о 9.45 дуже швидко а от до нашого відділення яке за один кілометр 13.20 ще не доїхала мабуть волами везуть

  Віктор - 3/18/2024

  Робота з клієнтами

  Сьогодні звернулась до від. 1 у м. Тростянець Сумської обл. Обслуговування жахливе, там про сервіс ніхто не чув! З 4х робочих місць працювало лише одне. Оператор хамить. Куди дивиться керівництво?

  Світлана - 3/14/2024

  Нова пошта відділення 162

  Жах Непривітна співробітниця Смітник

  Валентин - 3/14/2024

  🇺🇦

  👍

  Дмитро - 3/14/2024

  Недопрацювання нової пошти

  Понаробляли відділень по селах ,це добре,але чекати на зарахування коштів 3 дні це забагато,за доставку платиш,за пересилання коштів платиш ,а як тобі зарахувати кошти то чекай поки кур'єр їх забере.

  Роман - 3/10/2024

  Документи

  Як повернути посилку, від якої відмовились?

  Любов Миколаївна - 3/10/2024

  Скарга на підтримку

  Задоволена роботою курʼєра , не можу нічого сказати молодець) АЛЕ ДУЖЕ СИЛЬНО ЗЛА РОБОТОЮ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ !!! Чому? Вже другий раз пояснюю дівчатам з підпримки ,які мені телефонують в робочий час , що я працюю в сфері обслуговування і не маю більшість часу підіймати слухавку оскільки це заборонено робити при клієнту , але цього не розуміють телефонують через кожні 5-10 хв до того моменту поки піднімаю слухавку , телефонують також відправнику , після чого набираю вже курʼєру який мені говорить що я у вас буду на районі взагалі в іншій годині , бо знаходиться в іншому районі ! Я людина яка взагалі ніколи не залишає відгуків , але на даний час я не можу передати своє обурення на роботу підтримки , прохання не телефонувати мені а взагалі це стосується підтримки . Простіше співпрацювати з курʼєром і все .

  Елеонора - 3/8/2024

  Ткачук

  Відправляла в Польшу, спочатку відправили не на ту адресу, потім розбили частину посилки . і це за 650 грн. Сервіс не налаштований закордон

  Ірина - 3/8/2024

  Змова нової пошти та Shafa.ua

  Змова нової пошти і шафи Наталія пятница, 1 марта На додаток нової пошти (далі - нп) прийшло повідомлення, що робіть замовлення на сайтах магазинів-партнерів і доставка буде безкоштовна. Перейшла за посиланням, зробила замовлення на Shafa.ua, і приходить повідомлення отримайте замовлення і доставка 98 грн. Я пишу в чат-бот нп, вони мені присилають відповідь, що "За накладною вантаж не оформлено за послугою від Шафа. Вантаж відправлено звичайним відправленням. Рекомендуємо звернутись на портал Шафа для уточнення інформації." Пишу на Shafa, відповідь -Наталіє, ваше замовлення було відправлено за ттн, що сформована у самому замовленні.В даному випадку рекомендую вам звернутись до підтримки Нової пошти.Можливо, що вони зможуть більше детально все перевірити." Я подзвонила оператору нп, вони сказали, що shafa повинна оплачувати за доставку. Тоді, я сказала, щоб вони реєстрували моє звернення. Вони зареєстрували. Shafa відповіла, що Перевірила детально інформацію за вашим питанням🤗Зараз дійсно діє акція, щодо безкоштовної доставки за допомогою Смарт підписки.https://novaposhta.ua/ecompromoДоставка буде безкоштовна, якщо ви придбали собі цю підписку. Після звернення, оператор передзвонив з приводу мого звернення і запропонував мені промокод на знижку в 97 грн. Ось такий пінг-понг

  Наталія - 3/8/2024

  Подяка

  Шановна команда, дуже дякую за скорість доставки, за ввічливий сервіс і допомогу доставки до квартири. Дякую всім і особисто водієві.

  Лариса гута - 3/7/2024

  Найгірший поштовий сервіс раїні.

  Прагнуть здерти гроші за пакування, якого не потрібно робити. Відправляв не раз посилки з м.Красилів Хмельницька обл. від.№1 вул.Грушевсбкого 112 (приміщення побуткомбінату), вимагають пакувати картонний тубус, зі стінкою 4 мм. в свій тубус, відправлення в коробці в свою коробку, щей набагато більшу, оператори дівчата некомпетентні, лупають очима та розводять руками і т.п. Як ФОП вирішив відмовитись від їх послуг і всім іншим раджу, ціни космос . З Укрпоштою , Делівері ,САТ таких проблем немає і набагато дешевше.

  Григорій - 3/7/2024

  Здирають останню шкуру

  Замовила посилку на 2 кг відправили на 16 кг. Нарахували об'єм коробки , здерли в три шкури, мародери....

  Ріта - 3/7/2024

  сервіс нп

  20 4003 7929 0674 Меблі.обрешотка прийшла розвалена.довжина мебелі 2.20 лежала на одному піддоні.розпакував,дякувати візуально нижні листи цілі.оплатив,оставив на рампі,замовив авто.поїхав в справах.приїхав водій заберать,звернувся до працівників нп з проханням помогти завантажити.....відповідь....не зобовязані.він вже получив і оплатив.прийшлось вертатись за 20 км щоб помогти водію погрузить свою мебель.нп.де сервіс??????????потрібно за погрузку з відділення доплатить??озвучуйте. нп1 чутово.давно користуюся послугами нп но вчора вИ себе перевершили.

  СЕРГЕЙ - 3/7/2024

  Пошкодження вантажу

  Не рекомендую нікому звʼязуватися з Новою Почтою. Пошкодили товар і у всьому винний отримувач або відправник. Зробили видимість розслідування і на цьому кінець. Шукай альтернативну доставку , з Шахраями не звʼязуйтесь

  Євгеній - 3/7/2024

  Нова пошта заберіть у Укр пошти посилки :_)

  Заберіть у них посили а то вони обногліли трохи :_))

  Міка - 3/4/2024

  Нова пошта як так? Для чого мішок з одягом силою тлумачити в коробку???

  Жах в місті Рівне Відділення 1 просто мішок з одягом перепакували в коробку щоб збільшити ціну за доставку й додатково здерти за коробку, ще й пошкодили коробки з одягом! Для чого таке робити????

  Ольга - 3/4/2024

  Змова нової пошти та Shafa.ua

  На додаток нової пошти (далі - нп) прийшло повідомлення, що робіть замовлення на сайтах магазинів-партнерів і доставка буде безкоштовна. Перейшла за посиланням, зробила замовлення на Shafa.ua, і приходить повідомлення отримайте замовлення і доставка 98 грн. Я пишу в чат-бот нп, вони мені присилають відповідь, що "За накладною вантаж не оформлено за послугою від Шафа. Вантаж відправлено звичайним відправленням. Рекомендуємо звернутись на портал Шафа для уточнення інформації." Пишу на Shafa, відповідь -Наталіє, ваше замовлення було відправлено за ттн, що сформована у самому замовленні. В даному випадку рекомендую вам звернутись до підтримки Нової пошти. Можливо, що вони зможуть більше детально все перевірити." Я подзвонила оператору нп, вони сказали, що shafa повинна оплачувати за доставку. Тоді, я сказала, щоб вони реєстрували моє звернення. Вони зареєстрували. Shafa відповіла, що Перевірила детально інформацію за вашим питанням🤗 Зараз дійсно діє акція, щодо безкоштовної доставки за допомогою Смарт підписки. https://novaposhta.ua/ecompromo/ Доставка буде безкоштовна, якщо ви придбали собі цю підписку. Після звернення, оператор передзвонив з приводу мого звернення і запропонував мені промокод на знижку в 97 грн. Ось такий пінг-понг

  Наталія - 3/4/2024

  Хамство

  Вінниця,відділення 9 пихаті і хамовиті робітники.Давно є клієнтом і користуюсь різними відділеннями,але такого не бачила

  Вікторія - 3/4/2024

  П

  Упакування в 4 рази більше ніж посилка

  Roma - 3/4/2024

  Жахливий перевізник

  Документи замокають, якість сервісу погана та щей дорого !!!

  Назар - 3/4/2024

  ?

  Нові пошти №1та №2 м.Борщів на Тернопільщині-хто вам дає право відкривати та переривати вміст посилки без дозволу,як на мене це не доречно та не припустимо зверніть керуючі на це увагу…

  Інна - 3/4/2024

  Відгук

  Кропивницький 2 ге відділення! Всі працівники говорять рашистською мовою!!! Ну що це?? Скажіть,12 років війни з рашистами. Керівництво,прийміть міри!!!!

  Наталія - 3/4/2024

  Оцінка роботи

  29.02.24. Луцьк, НП 5. Обслуговування відмінне.

  Тамара - 2/29/2024

  Це просто жах а не доставка.

  Із за бездіяльності працівників нової пошти втратив свої кошти та постійного клієнта. А тепер ще не можу забрати посилку з паштомату.

  Виктор - 2/29/2024

  Дякую що існує така компанія

  Хто пише про Нову пошту погані відгуки - подякуйте що ви не співпрацювали з Meest. Так згодний ціни не маленькі. Але зате мені усі посилки приходять вчасно а в більшості випадків швидше ніж самі обіцяють. Обслуговування та клієтоорієнтованість на хорошому рівні та й в цілому зауважень немає. Пораджу лише одне, між всіма компаніями доставки вибирайте будь яку на ваш смак ОКРІМ MEEST. Це все. Просто не співпрацюйте з ними, бажаю їм чим поскоріше закритись і нервувати людей своєю тупорилою халатністю.

  Тарас - 2/27/2024

  Скарга

  Працівник НП 55 м.Львів не правильно вказав мій номер телефону (Литвин Ольга Леонідівна) в результаті чого дві посилки більше 10 днів знаходились на НП (20450868891793 59001103182721)

  Ольга 097 821 96 26 - 2/27/2024

  11 відділення Львів

  Львів, 11 відділення Ваш новий працівник не клієнтоорієнтоване хамло

  Наталія - 2/26/2024

  Цікаво навіщо?

  Добрий день! Дуже мені цікаво навіщо Нова пошта дає своїм клієнтам промо коди на знижку, як що по факту дурять. Приклад! Вчора Нова пошта присилає повідомлення, що до вас прямує відправлення це чудово і ціна доставки ввечері була 70 гривень а вже в ранці стоїть 100. Примінила я промо код і отримала ті ж самі 70 гривень що були в ввечері. Ви кого хочете надурити я цього не розумію. Навіщо так робити?🙂

  Наталія - 2/26/2024

  неякісне обслуговування

  21 лютого 2024 я відправляла з Херсону двигун вагою 130 кг,замовила грузове таксі і звернулася на вантажне 3 відділення Херсона приймальник категорично відмовив прийняти вантаж ,звернулася на 1 відділення вантажне там теж відмовили прмйняти,мотивуючи відсутності пакування,далі звернулася в с Чорнобаївка де теж відмовили прийняти за відсутності піддонів,я 6 разів протягом цього часу зверталася на гарячу лінію за допомогою-ніякої допомоги не одержала,вимушена була на таксі шукати піддони на відділенях нової пошти на договірній основі ,Завідуюча Чорнобаївського відділення нової пошти поставила мені умову шукати 2 піддона і тільки тоді вона прийме вантаж,мені нічого не залишалось як самотужки під обстрілами на таксі шукати піддони,в результаті двух годинних пошуків піддонів вантаж вдалося відправити,Будьте дуже обережні з працівниками нової пошти Херсона ,вони не зацікавленні в якісному та доброзичливому відношенні до клієнтів,вас можуть чекати подібні сюрпризи з відсутністю піддонів,відсутністю спеціальних контейнерів і так далі,Гаряча лінія бездіяльна нічим не допомогає,Завідуючі відділенями номер 3,1,та Чорнобаївки ніякої участі в вирішенні питання не приймають, В Чорнобаївкі все вирішує вантажник

  Тетяна - 2/23/2024

  Авпи

  Вкрали посилку

  Андрій - 2/23/2024

  Знімають в три шкури

  Вобше ця нова пошта обнагліли в доску беруть в три шкури обслуговуваняня на нолю вже достали!!!!!!

  Кодя - 2/21/2024

  Пошта стала рідкісним лайном

  Хочу поділитися як то кажуть наболівшим. Я користувався цією поштою весь час з першого їх дня заснування . Довгий час було ок. Але хочу виразити своє невдоволення за останні 3 роки . 1)вартість перевезень зросла в рази 2)якість перевезень нижче плінтуса. 3)рахують якусь там об'ємну вагу хрен знає від чого , таке враження що з голови захотілося їм в коробку засунути засунули , захотілося їм залізяку 50х50см яка коштує 500грн і з нею нічого не станеться запакувавши її в поліетелен , пакують в короб 2на2 м і вартість доставки 2000т грн . Але саме що мене вивело з себе , це те що замовивши товар з магазину через цю лайно пошту. Якщо товар запакований як вони кажуть в заводське пакування"вакуумне пакування плівкою" яке робиться за 1 хв на будь-якому магазині, не дозволяється оглядати поки ти за нього не сплатиш. А якщо виявиться, що в середині товар пошкоджений чи бракований, то звертайся до продавця. А продавець на це все відповідає ,так треба було оглядати на пошті я відправив все було нове і ціле, тим паче я дозволяв оглядати посилку повністю , а що сталося в дорозі я не знаю, навіщо ви його забирали тоді ? Як бачите логічне питання задає продавець . Аргумент ,що ця срана пошта не дає розпакувати плівку не є основним для продавця і майте на увазі з такою схемою працюють шахраї з новою поштою де легко можно втратити десятки тисяч грн якщо ви замовляєте якісь дорогі комплектуючі до ПК чи якусь дорогу електроніку. Сподіваюсь ця недопошта збанкротіє і розвалиться. Якщо не може надавати нормально послуги , краще хай взагалі зникне. Можливо з'явиться щось адекватне чим це непорозуміння. P.S. навіть на укр пошті можно оглядати нові запаяні речі , якщо при відправці магазин(відправник)це вказав. До сьогодення цього я не знав наскільки нова пошта лайно. Втратив час і гроші через них.

  Руслан - 2/23/2024

  Пропала посилка ,некоректне ставлення

  Нова пошта,1, м.Коломия, Івано -Франк.обл. В січні замовляла костюм спортивний ,товар приїхав і якимось чином загубився на пошті , кілька дзвінків з нової пошти і тишина ,але товар не знайшли, 2.02.24 ,оператор з пошти від мого імені відправляє кошти за товар продавцю ,а через декілька днів телефонує мені і каже ,що знайшовся товар, приїхавши на пошту побачила що упаковка на пошті порвана, запитала де весь час був товар минуло майже три тижня в відповідь,, десь був,, коли хотіла отримати посилку в відповідь почула , віддай мої гроші що я заплатила , а тоді бери , яке право оператор на пошті може від мого імені і номера телефону оплачувати без моєї згоди мої посилки які я не отримувала??????

  Наталія - 2/20/2024

  Не подобається .

  Бісить коли змушують перепаковувати все в коробку !!!! А тоді рахують вагу по об'єму! Постійно завищують вагу !! Розпаскудились страшне.

  Галина - 2/20/2024

  Подяка відділення 276

  Хочу висловити велику подяку Олександру Якимцову та Ірині Кулага, працівникам відділення 276, м.КиІв , за професійну роботу, за повагу до людей, за небайдужість і добре серце, такі працівники- це цінність для нашої держави, це наше сьогодні, це наша гідність! Боремося разом, кожен на своєму місці праці! Дякую, Олександре Якимцов та Ірино Кулага за ваше відношення до роботи, за людяність, чуйність! З повагою, Наталія. Небайдужі люди, це наша перемога❤️

  Наталія - 2/19/2024

  Астрономічні тарифи

  За доставку трьох манжет 15×24в конверті сплатив 98гривень , грабіж серед білого дня!!!!!!!!

  Іван - 2/18/2024

  Квіти

  Дуже, не якісна доставка. Все повністю перевернуте. Наскільки не якісно, і не відповідальне ставлення. Я в шоці. За такі 💰💸. Можна краще.

  Іван - 2/18/2024

  Відгук за обслуговування

  Відправляла 17 -го лютого з 41 відділення в Києві посилку в Краків. Дуже не задоволена обслуговуванням. Персонал не компетентний, довго не хотіли брати відправлення, перекидуючи роботу з одного на іншого. Я сама вказувала ім, що треба перевіряти речі і т.д

  Шляхова Тамара - 2/18/2024

  Міжнародні відправлення

  Відправляла міжнародний пакет , а саме документи, в Італію, адресна доставка.Ціна 900 гривень, але не це саме страшне.Банднроль благополучно доїхала до Італії, до Мілану, до центрального офісу, а далі щось незрозуміле коїться, посилку ніяк не можуть діставити адресату, не телефонує кур'єр, як в Україні. Вони працюють з якоюсь італійською доставкою, причина , то немає імені біля дзвінка на вхідних дверях, то ще щось. Я вже дві ночі не сплю, переживаю , щоб не загубились ті документи. Це жесть !!! Послуга сира, не продумано, безвідповідально. Аби гроші тільки здерти !!!

  Сілантьєва Алла - 2/16/2024

  Сервіс н.п

  Технічна труба (бухта)вага 3кг. Написали 49кг доставка 780грн.

  Сергій - 2/16/2024

  Якість обслуговування на новій пошті

  Склалось враження, що не я касира оплачую послугу, а він мені. Поведінка надмірна, близька до базарної. Дуже негативний осад залишився.

  Валентин - 2/15/2024

  знахабніла Нова Пошта

  На пакуванні дурять клієнта як можуть. Нав'язуюсь своє пакування більшого розміру навівіть якщо товару заводській транспорнтій упаковці. То в відділенні на заводську накрутять "пухирці, покладуть у більшу коробку і напишуть що об'ємна вага 15кг (відправка 0.5кг важить). Це непоодинний випадок. Я із-за цих вічних сперечань з приводу що мое пакування надійде й достатне кожен раз нервую коли йду на НП. В гах швидкість і наявність відділень в селах - це потрібне. А лоханути кліента та не повага до нього - це нервує і бісить.

  Віктор - 2/15/2024

  Посилка

  Ви вже взагалі знахабніли!!! Шкода не можу додати фото вашого пакування!!!! На один кілограм посилки коробка що туди ще такий об'єм влізе ще й паперу дофіга напхали, в посилку яка не потребує додаткового захисту!!!! Ціна дорожча ніж сам товар!!!! Чому я повинна переплачувати за папір та повітря?! Майте совість, аби гроші зібрати з людей!!!!!

  Лілія - 2/13/2024

  Ну Дууууже швидка доставка......

  Відправили посилку 8 лютого, з Косенівки Уманського району на Монастирище.Замовили послугу кур'єра. 9 лютого посилка вже була у Монастирище у відділенні номер 1 о 9-й ранку. А от до адресата вона попала 12 лютого о 19 годині.!!!! Чому вона з Косенівки до Монастирище їхала скоріше,чим по місту? Швидкість вражає!!!

  Людмила - 2/13/2024

  подяка

  подякую компанії Нова пошта за прекрасні послуги та обслуговування, які Ви надаєте клієнтам.

  Любов - 2/13/2024

  Доставка

  Користуюся послугами НП-часто.Раніше не було нарікань,навіть скло відправляла,і дуже добре доходило.Останні кілька раз відправляю посилку з їжею,але приходять побиті лотки.Учора 10.02.24,я знову відправляла посилку з Драбова на Київ.На почті попросила наклеїти наліпку-скло(можливо акуратніше будуть відноситься)-наклеїли.Але це не допомогло.Сьогодні 11.02.24-чоловік пішов по посилку,а там-жах.Весь ящик жирний-побиті лотки,відра(пластик).Звісно чоловік пред'явив претензії.Вирішилося тим,що доставку Оплатила НП(так як я не оплачувала,повинен був оплатити чоловік).Як далі користуватися їхніми послугами-незнаю.

  Людмила - 2/12/2024

  Куди доставили?

  Де в Яланці пункт видачі в який, як написано в повідомлені , мені доставили посилку? AENM0019323484

  Наталія - 2/10/2024

  Нова Пошта

  Щиро вдячний за швидке та гарне обслуговування!

  Володимир - 2/10/2024

  Поляка

  Працюю у благодійному фонді Отримали подарунки для дітей Але подарунки були в Чернівцях, доставити в наше місто було дуже дорого Звернулися до адміністрації Нової пошти, заповнили заявку і нам надали промокод для безкоштовної доставки!!! Щиро вдячні!!!

  Оля - 2/10/2024

  Відправили посилку по хибному маршруту

  Відправила посилку з м. Рені до Болграду, очікувана дата прибуття в той самий день до 18:00. Посилка мала прибути до курʼєра який потім мав відвезти її за кордон, тож дата доставки була дуже важлива. Маршрут Рені-Ізмаїл-Болград. І навіть на такому маленькому маршруті Нова пошта примудрилися відправити посилку по хибному маршруту, її загрузили не в ту машину. З Ізмаїлу вона поїхала до Одеси (240 км геть в іншу сторону!), на наступний день знову в Ізмаїл і лише потім в Болград. Наразі посилка в дорозі до кінцевого пункту, але забрати її вже немає кому, тому що курʼєр поїхав! Дякую вам велике за влаштування проблем. За те, що за мої ж кошти посилка мандрує по Україні хибними маршрутами і не приходить вчасно! Дякую за те, що тепер я взагалі не знаю, як доставити посилку за кордон, щоб це не вартувало, як крило від літака і за те, що я вчасно не отримала її і не відомо коли взагалі отримаю!

  Валерія - 2/10/2024

  Непрофесійність

  Узагалі завжди вважала сервіс Нової пошти надзвичайно якісним, поки не стала клієнтом відділення № 3 в м. Кременчуці. У жодному випадку не може йтися ні про посмішку, ні про комунікабельність узагалі, ні про бажання увійти в ситуацію клієнта, зробити крок назустріч, вирішити питання тощо, якщо схарактеризувати команду цього відділення і особливо його менеджера. Така ситуація є типовою для них. Останньою краплею у враженнях і підставою для написання відгука стало моє обслуговування менеджером цього відділення 07.02.2024. Особливо прикро, що він не доклав жодних зусиль і, перш за все, БАЖАННЯ допомогти відправити посилку, знаючи місце відправки - Донеччину. Складається враження, що працівники цього відділення роблять надзусилля й "послугу" клієнтам, приймаючи замовлення. Зрозуміло, що змушена змінити відділення і в жодному випадку не можу порекомендувати його. Сподіваюся, що менеджмент Нової пошти відреагує на відгук.

  Лариса - 2/9/2024

  Непрофесійна робота стафу.

  Оператор НП свідомо відправив посилку на інше відділення Нової пошти. Одеса. 22 друге відділення НП. 3-го лютого оператор відділення свідомо відправив посилку на відділення котре не співпадає із базою даних НП. На питання відправника чи є номер в базі і чи співпадає він із заявленим відповів що так. сказав, що все ок. ну і взагалі. 22 одеське відділення НП найпаскудніше в україні. Оператори хами та недружнідокоіжнтів особи. н .

  Олена Лазебна - 2/7/2024

  Рекламуєте неправду

  Не в трималась її написання відгуку, 09.01.24 відправляла в Чехію лист, але очікували на доставку 29 днів, а сьогодні отримала рекламу доставимо в Європу за лічені дні, серйозно?

  Світлана - 2/7/2024

  що таке заголовок

  шикарний сервіс, доступні ціни. супровід відстеження

  Богдан - 2/7/2024

  Подяка за професійну роботу!

  Велика подяка Юрію, працівнику відділення 62, м.Львів, за професійну роботу, за повагу до людей, за небайдужість і добре серце, такі працівники- це цінність для нашої держави, це наше сьогодні, це наша гідність! Боремося разом, кожен на своєму місці праці! Дякую, Юрію! З повагою, Світлана. P.S відправляла 06.02.2024 сітки на передову в м.Костянтинівка, забула вкласти в сітки малюнки, листи дітей до батьків, які там воюють, але Юрій, допоміг мені, без зайвих питань, знайшов запаковані вже коробки, відкрив знову, вклав туди ці подарунки для тат і запакував наново. Небайдужі люди, це наша перемога❤️борімося🙌

  Світлана - 2/7/2024

  Незадоволена

  Замовила телефон, вирішила скористатися послугами нової пошти, так як швидше і якісніше доставка( я так думала) - отримала телефон в мокрій коробці, після чого він не заряджається і глючить. Дуже шкодую про вибір нової пошти. Телефон був для дитини, хто поверне кошти????

  Світлана - 2/7/2024

  Гірше не буває

  Якщо є можливість краще обрати адекватну пошту

  Анатолій - 2/7/2024

  Довго відправляється

  Я оформила замовлення ще 22.01, а сьогодні вже 6.02,яка причина затримки відправлення??

  Юлія - 2/7/2024

  Запит

  Добрго дня! Я не можу зрозуміти що з посилкою 20450856860145. Дякую

  Тетяна - 2/5/2024

  Не доставляють посилку в указаний термін

  Не доставлять посилки в указаний термін. Кур'єр сам переносе дату доставки

  Вікторія - 2/2/2024

  Пошук посилки

  Відлілення 313, Київ. Посилку не знайшли, по базі проведена як отримана. Де шукати, хто має компенсувати вартість? Працівникам важлива лише швидкість обслуговування. Намагання вияснити по суті - хамство.

  Наталія - 2/1/2024

  Вкрали документи

  Вкрали завірені копії документів. Я в шоці просто. Піщла мама відправити відчима документи при ній положили в конверт два файли, приїхав тільки один файл. 56 відділення м.Київ Глуховський Владислав Миколайович!!!!!

  Юлія - 2/1/2024

  Доставка

  Викликали кур‘єра Нової пошти 31.01.24 р. у Львові.Оформили доставку в м.Київ. В накладній кур‘єр вказав вартість доставки 860 грн . Доставку оформили,товар був упакований нами належним чином (стрейч+картон+стрейч),кур‘єр поїхав. В додатку Нової пошти була та сама сума доставки.Пройшло кілька хвилин і Нова пошта дорахувала доставку ще плюс 400 грн,на рівному місці.Ми звернулись на гарячу лінію ,звернення прийняли і на наступний день нам зателефонували ,але озвучили нам ,що кур‘єр нас попередив ,що буде якась доплата,цього озвучено не було.І в накладній на відправку також не було. В кінцевому результаті доставка комоду,вагою 47 кг ,без їхнього упакування склала 1260 і це Львів-Київ.Це просто здирництво.Просто надурили на рівному місці на 400 грн. Згідно нашої скарги:Нова пошта нічого не вирішила, оплату доставки залишили з тією самою сумою. Звинуватили нас ,що нам було все озвучено,але має бути все описано в накладній ,а не на словах. Ми залишились при своїх інтересах.Обслуговування бажає кращого.Суцільний обман. Не рекомендую користуватись даним сервісом.

  Оксана - 2/1/2024

  крадуть до палетування

  Користуюсь послугами цієї компанії на десятки тисяч в місяць та не один рік. Їм мало цього, так вони ще й крадуть товар. Приїхала палета без одного ящика кави а інший наполовину порожній. Короче мінус шість тисяч. Хай він їм буде в радість і до смаку!

  Олександр - 1/30/2024

  Мій шок в шоці

  Знаєте,я шокована роботою нової пошти. Написала на посилці "не кидайте будь ласка!!! Дякую." І відправила чоловікові який тільки повернувся з нуля і хотів чогось домашнього. З Вінницької області в Херсонську область . Відправляла то все надійно позамотувала,але то я так думала що надійно. Банки які були перемотані стрейчем і сховані в середину теплого одіяла побиті,одіяло вже теж відібрати не можна,все в склі. Яйця були перемотані,теж в коробці і замотані в куртку. Нема ні одного цілого. Відра які я не могла відкрити,усі відкриті. Приїхала не їжа,а каша зі склом. Я дуже зла і хочу щоб ті,хто таке зробили з посиокою, відповіли. Так не можна,хлопці ризикують життям захищаючи нас,а їм навіть посилку не можуть доставити цілою.

  Мирослава - 1/29/2024

  Нова стає минулою

  Мало того,що ціни підвищено в три рази,то ще й посилку забрати не можливо,бо вони під час тривоги,закриваються,та п'ють каву,а люди чекають під дверима,по 5 годин на морозі.

  Володимир - 1/29/2024

  Поштомат

  Перший раз замовила доставку на поштомат і останній,і взагалі викреслюю нову пошту зі свого життя. Оператори гарячої лінії взагалі не виконують своєї функції.ШАХРАЇ одним словом.Своїх посилок з поштомату я так і не отримала.НЕ ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ З ЦІЄЮ ШАРАШКІНОЮ КОНТОРОЮ.

  Тетяна - 1/29/2024

  Шахрайство

  Це не послуги доставки . Це помийна яма . Брехуни і злодії . Ніякого сервісу, повна безвідповідальність і безкарність. Уже не перша конфліктна ситуація і завжди потерпілий клієнт . Ніяких відшкодувань просто дно .

  Андрій - 1/29/2024

  Выкинули посылку, убыток 10000 грн

  Курьер Новой почты выкинул посылку (500 листов иска в суд). Убыток больше 10000 грн (переделка документов, з/п юриста и тд). Те, кто принял решение в новой почты не компенсировать мои убытки - искренне желаю вам потратье эти деньги себе на лекарства. Вам нужнее. Твари🤬

  Отправитель - 1/27/2024

  Швидко але дорого

  Швидко доставили, можна сказати за 1 добу, але обдерли як липку

  Я - 1/27/2024

  Обдиралово

  Бачу,що не мене одного вони обдерли. Ця сволота запавувала м'яку дитячу іграшку так наче це хрустальна ваза і взяли кошти за пакування

  Олександр - 1/27/2024

  Скарга на працівників курєрів

  Замість 2суток посилка блудила 4суток...звонила на гярячу лінію то там грубо говорили... Розумієте шановна компанія окрім вас є набагато кращі доставки і дешевші... 5років я передавала вами оскільки зручні місця розташування хоча це єдина причина ...не тому що ви кращі .За 5років було всяке і коробки рвані є зафіксовані звернення перевірте... Та все таки цей раз перещигуляв всі рази ...отож саме через погане розяснення як на гарячій лінії так і самого курєра...з вами не хочкться мати справу.... Ви погано себе рекомендуєте... Навчіть співробітників працювати краще...

  Ксюшка - 1/27/2024

  Пакування

  Новою поштою користуюсь давно претензій наче і не було, АЛЕ дуже прикро, що в коробку на 30 кг співробітники нової пошти упакували 1 блендер та шлем від мотоцикла а решту місця заповнили папером. А розумію, що всім треба план та премії від нього продаж свого товару, але ж вже не зовсім так. Сумно, що це вже не перший випадок.

  Валерія - 1/26/2024

  2300

  Це просто обдиралово: Мені відправили 2 передні сидіння. На відділенні відправнику сказали що пересилка буде коштувати 1300 грн.(Вінниця-Київ)Він зі мною це погодив. При отриманні мені кажуть що доставка 2200. Це просто шахраї

  Олександр - 1/26/2024

  Сервіс онлайн пробив дно

  Дуже довго (40хв+-)в онлайн чаті вайбер і так кожного разу коли є проблеми з доставкою, некоректно відповідають на запитання, до того ж після останнього повідомлення від оператора компанії відраху приходить повідомлення на протязі 2х хв з подякою за зверння та припиняють чат. Найгірше що є в сфері обслуговування

  Одержувач - 1/26/2024

  не рекомендується

  Посилка мала приїхати з нової пошти на поштомат,пише що в 18 має прийти,зараз 19:00 і вона ще досі не прийшла,вона цілий день їздить по місту,не рекомендую.

  настя - 1/25/2024

  Якість доставки

  Сервіс якийсь чудний у НП. Логістика побудована так, щоб маршрут доставки був довший. Супер. Посилка з Кременчука поїхала на Дніпро, а потім на Черкаси. Який круг вона зробила. Треба переходити на інші служби доставки.

  Лариса - 1/25/2024

  Не рекомендую

  Не рекомендую. Відправила посилку оператор не правильно вніс адресу. Коли позвонила на гарячу лінію вішали лапшу на вуха сутки що зроблять переадресацію. В ітогі поки не посварилася ніхто не вирішив моє питання. Посилка вже другі сутки їзде кругом Києва. Це буде послідня пошта до якої я звернуся за послугами🤬

  Світлана - 1/23/2024

  Посилка

  Доброго дня. Ви вмієте дивувати. Надіслала посилку з Києва в 18:30 вечора ,з ранку в Рівному в 8:30 її отримали ,ну це супер швидкість. Загалом не пишу відгуки,а цей раз спеціально зайшла,щоб написати. Дякую

  Євгенія - 1/23/2024

  Втрата вантажу

  Було доставлення товару з Китаю у поштомат.Отримавши замовлення було виявлено що немає однієї позиції, посилка була перепакована новою поштою в свій брендований пакет. На звернення була відповідь що вони тільки доставляють і все, а на те що вони перепаковували сказали що нічого не знають.

  Ігор - 1/22/2024

  0 з 10 жах

  Жахливе відношення, відправляла на ЗСУ запчастину та омивач для скла на автомобілі, заставили все відкривати і потім просто тупо відмовили відправити омивачку , типу жидкість не відправлю бо можливо це алкоголь, на що я відповіла попробуй якщо хочеш і не боїшся отруїтися . Після цих слів просто тупо почав хамити і відмовлятися відправити , все що я можу побажати цим бугаям поставте себе на місце військового чи буде вам приємно коли ви чекаєте посилку а тут тупо якесь гімно свої права качае

  Катерина - 1/22/2024

  Подяка

  Пакунок доставили вчасно,все ціле дуже вдячна за швидку доставку!!!!!!!!!!!!!!!

  Наталя - 1/21/2024

  Підараси

  Козли на мою адресу не можуть відправити посилку, оператор хоче взяти гроші з ЗСУ? На 0 всіх

  Сергій - 1/19/2024

  Не рекомендую

  Не рекомендую отримувати на скриньки, бо то клопіт, вони не відкриваються, вам пропонують за декілька діб звернутися на поштове відділення.

  Максим - 1/19/2024

  неадекватний персонал

  Я працівник КПІ ім. Ігоря Сікорського, 12.01.2024 року о 13:45 годині прийшла разом зі студентами та своіми підлеглими до відділення №173 новоі пошти у місті Києві, щоб відправити посилки нашим захисникам, військовим 81-ої окремої аеромобільної бригади у складі ДШВ ЗСУ (м.Славянск, відділення №1). Коли почала оформляти відправку я сказала, надайте, будь ласка, знижку, так як ми відправляємо військовим, оператор промовчав, я двічі йому це сказала, тільки на третий раз він сказав, що не може зробити знижку, потрібно звертатися на гарячу лінію і додав, що до оплати 730 грн. Сказати, що я була у щоці від почутої суми, це нічого не сказати. Ми принесли 9 посилок разного розміру, які спочатку оператор оценів по 500 грн-кожну. Я потім тільки почула, що чим більше оцінка, тим більша сума за відправлення. Я поросила зменшити суму оцінки, так , оператор нібито зменшив і до опалти вже було 710 грн. Я сказала, що таку суму ми не можемо сплатити, бо ми відправляємо необхідні речі військовим на передову, речі збирали майже тиждень, приносили працівники та студенти КПІ, деякі донатили останню копійчину, а нова пошта, в особі цього оператора (хлопчина років 23 з довгим чорним волосям) здирає гроші по повній програмі! Цей оператор даже не захотів нам допомогти, щоб ми сплатили якнайменше.Можно ж було маленькі посилочки (їх було 4-5 шт) упокувати в одну середню коробку, він даже цього не запропонував, а порахував за всі 9 окремо, тому і вийшла така сума. Так як військові чекали ці речі (багаторазові грілки, теплі шкарпетки, ліки, засоби гігієни тощо) довелося сплатити кредитною картою приват банку. Ганьдьба таким працівникам, воно у теплі та у спокої працює, спить у теплому ліжку, а там хлопці на морозі охороняють його сон. На пошті ще один був працівник (височенький хлопець, років десь 25), якій в грубій формі вигнав студентів з приміщення, сказав, що чекати можна і на вулиці. Я просто в шоці від цього відділення.Тисяча разів ганьдба!!!

  Тетяна - 1/17/2024

  Обманывают!(((

  Берут деньги за услугу упаковки, но при этом в который раз этого не делают!!!!! МОШЕННИКИ!!!!((((

  Руслан - 1/16/2024

  Доставка не відповідає заявленим строкам

  За що ви берете мінімальну ціну за посилку 70? За те, щоб її забрав кур'єр з поштомату о 14 годині 12 січня і вона виїхала з міста Дніпро наступного дня о 13-ій годині? Тобто, вона доставляється у Львівську область 3 дні, а не 2, як ви заявляєте. Та ще й возиться по місту уже 6 годин і ніяк не попаде до поштомату!!! Якщо людина платить кошти за оперативність, то дана посилка має досталятись в заявлені строки, а не говорити на гарячій лінії, що у вас мало працівників!

  Леся - 1/16/2024

  Міжнародна посилка

  Відправила на другий день Нового року,думала отримають за 7 днів,а вже й старий Новий рік пройшов,і невідомо коли буде,добре ,як отримають хоч в кінці місяця,теплі речі пересилала,а скоро й зима скінчиться, краще перевізниками передавати,2-3 дні і отримують,шкода ,що так вийшло

  Світлана - 1/15/2024

  Посилка катається з місця на місце

  Доброго дня, не розумію приколів нової пошти, замовив посилку на відділення 2 посилка спочатку приїхала на відділення 1, я зробив переадресацію на відділення 1 тобто в те відділення де знаходилася посилка на даний час, я зателефонував на гарячу лінію спитати, посилка знаходиться в 1 відділенні, чи можу я забрати посилку щоб вона не йшла на 2 відділення, перед тим створив переадресацію на те відділення де знаходиться посилка, сказали так можу забрати, приїхав в відділення, мені говорять посилка спочатку поїде в термінал потім знову в відділення 1, НЕ РОЗУМІЮ ПРИКОЛІВ пошти, навіщо посилку яка знаходить у вас катати з місця на місце, якщо вона знаходиться у вашому відділені!!!

  Михайло - 1/15/2024

  Доставка

  Довго та дорого.

  Антоніна - 1/15/2024

  Варйо

  Просто нагло крадуть посилки, і кажуть що ви її отримали і на тому все.

  Robert - 1/15/2024

  Нова пошта

  Мені прийшли посилки у п'ятницю забрала, але гроші не перераховані, оскільки домовлялася з відправником що посилки потрібні терміново, але переказ коштів буде на наступний день. Чому не перераховують гроші вчасно, за посилки немаленькі суми, машина н/п їздить кожного дня. Стрийський район, Сможе

  Гість - 1/14/2024

  Довга доставка

  Дуже прикро що доставка Новою Поштою стала гірша ніж Укрпоштою. Сплачувати за швидкість і чекати по 4-5 днів посилку це занадто. Розчарована. Не вперше замовляю доставку НП тільки через те що потрібно швидко. Ітог зіпсовані нерви, велика ціна, нав'язувпння додаткових послуг типу напхати бумаги за 30 гривень і зовсім не швидка доставка. З кожною новою посилкою бажання скористуватися послугами НП все менше і менше. Дякую за сіпсований настрій! Подарунок на день народження приїде на 3 дні пізніше свята. Якщо у васпроблемиз логістикою чому повинні страждати клієнти?!

  Альона - 1/13/2024

  Калинюк

  Розчарувалася в послугах Нової пошти, особливо в поштоматах. Це «витвір мистецтва». Хто їх придумав, якщо вони нефункціональні? Вдруге відсилаю посилку на поштомат і вона просто робить навколосвітню подорож, але по Києву. Було б смішно, але якось не хочеться сміятися. Цілу добу посилка буде їздити по Києву, а потім мої діти будуть спеціально їхати по неї на відділення, якщо раніше могли просто забрати по дорозі додому. На це ми й розраховували, відправляючи посилку. На комфорт і спокій людей, які мені дорогі. За це я плачу гроші. Новій пошті. Та чи заслуговує вона на це? Іншого разу добре подумаю, перш, ніж щось відправляти. Думаю, власники Нової пошти просто не мають на даний час конкурентів, тому так безвідповідально ставляться до людей. Але все це просто питання часу 😘

  Тетяна - 1/13/2024

  Посилка

  Посилка сутку стоїть у Городенківському відділенні і не відправляється.

  Оксана - 1/13/2024

  Нова Пошта - це краще, що є в Україні

  Нова Пошта - це краще, що є в Україні Відправляю й одержую досить часто і завжди задоволений роботою працівників За що я й вдячний працівникам відділення №110 в Києві і Новій Пошті, як поштовій службі

  Борис - 1/11/2024

  Відгук

  Люди!!! Всі Хто ОТРИМУЄ Товар Через Нову Пошту, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!! НОВА ПОШТА - КИДАЄ ЛЮДЕЙ НА ГРОШІ. ПРИ ПЕРЕВОЗЦІ ТОВАРУ Новою Поштою - Був Пошкоджений Товар, При Огляді Було Складено Акт і Менеджер Нової Пошти Одобрив Скаргу. Мали Компенсувати Невелику Суму , Щоб Не Було Повернення Догорої Деталі. А в результаті маємо Те Що Гроші За Пошкодження Не Повернуті і Повертати Їх Ніхто Не Збирається!!!

  Марина - 1/10/2024

  Звернення до адміністрації

  10.01.2024 р. забирав і відправляв посилки у відділенні 2 м.Дрогобич. Мене обслуговував оператор Юрій, обслуговував на 5-ть зірочок, але при опитуванні я помилково поставив йому одну зірочку. Прошу адміністрацію виправити мою помилку і не нашкодити своєму працівнику. Дякую.

  Роман - 1/10/2024

  пропадають посилки

  посилка надійшла у відділення в Німеччині в листопаді 2023, в січні 2024 все ще у розшуку на складі. скоріш за все, вкрали

  Ігор - 1/10/2024

  Чудове вирішення звернень

  Зверталася в онлайн підтримку, бо в мене не відкрився поштомат, посилку забрати я не змогла, бо статус змінився на "отримано". Дівчата дуже швидко мені відповіли на ел. пошту і доступно пояснили, навіть запропонували знижку на доставку наступного разу. Посилку я забрала у відділенні, а від ввічливості і турботи про клієнтів лишилася задоволена. У відділені теж завжди працюють приємні молоді люди. Доставка завжди швидка

  Софія - 1/10/2024

  Нова пошта зажралась

  Посилка по місту Хмельницький була відправлена з відділення 17 у відділення 14, за доставку порахували ніби вона приїхала з м.Одеса. Дуже дорого хочуть за свої послуги

  Юлія - 1/10/2024

  Разбита техника

  Отправляла 8 посылок Запорожье -Польша, все посылки приехали порезанные и помятые, 3 системных блока и 4 монитора разбиты. Я в шоке от Новой почты, кто мне теперь это всё возместит?????

  Білоусова Оксана Володимирівна - 1/9/2024

  Скарга

  07.01.2024 р. Нова пошта СМТ Губиниха Дніпропетровська область, працівники зовсім не навчені спілкуванню з клієнтами. Постійно немає здачі!!!!!!!!!!!!

  Калюжна Катерина - 1/7/2024

  Нова Пошта

  Замовив камеру 4×10 і відправили її Новою Поштою з Гнівань в Чишки і за це здерли 118грн.. за досткавку.. Ця пошта без встида і совісті...з людей здирати такі гроші і то під час війний..люди виживають на останні копійки..Не пошта а позорище,як свині,що неможуть нажертись ...Гірше москалів.. Ще одні такі у верховні раді є - які неможуть нажертись,гроші крадуть,допомогу інших країн крадуть,землі продать... і нажертись неможуть!!! Мільярдів вже накрали і ще їм мало..

  Михайло - 1/7/2024

  Скарга

  Зовсім не відповідальна компанія. При вказаній даті та часу отримання документів Львів-Стрий, компанією було змінено маршрут Київ-Львів-Стрий, і нікого нецікавить що це були важливі нотаріальні документи які були потрібні саме в цю дату і час який був вказаний при відправці. Натомість юридичним відділом у вигляді компенсації мені пропонували 2-ві безкоштовні доставки, від яких я відмовився звичайно... НЕРЕКОМЕНДУЮ однозначно!!!!!

  Микитчак Богдан - 1/6/2024

  Працівники пошти вказують вдвічі більшу ціну за відправлення посилки і привласнюють собі ці гроші, а в статусі у додатку взагалі вона була нібито не оплачена, після дзвінка через гарячу лінію, виявилося, що це у всьому винен комп'ютер.

  Працівник пошти вдвічі збільшив ціну відправлення і взагалі не вніс іх до оплати, у додатку я побачила, що маю сплатити 130 гр , хоча в руки я йому вже вручила 240 гр, як мені він вказав. Через гарячу лінію вияснили і я приіхала до того відділення, потратила свій час і кошти на транспорт, а вже онлайн за той час іі отримувач сплатив, мені повернули кошти, не надали книги скарг, бо це типу не магазин, не вибачтлися- бо це ж у всьому винуватий комп'ютер!

  Нікітюк лілія - 1/6/2024

  Німеччина, Берлін, міжнародне перевезення

  Надсилала посилку з Києва до Берліну. За місцем призначення прийшла менше аніж через тиждень, у прекрасному стані. Дуже порадувало відношення кур’єра Олександра, порядна людина. Також приємним є те, що кур’єри розмовляють українською мовою. Тут відразу 2 пропозиції для поліпшення сервісу Нової пошти у Німеччині та загалом: 1. Допомога працівникам вивчити мову країни, у якій вони працюють (безкоштовні курси та додаткова мотивація). Це значно підвищить рівень обслуговування і розширить сегмент компанії (німці теж охотніше використовуватимуть послуги Нової пошти). 2. Налагодити систему сповіщення (у емейл або на телефоні у смс вказувати приблизний час прибуття посилки та її місце знаходження). Це зробить сервіс ефективнішим (кур’єр не повинен буде особисто телефонувати, клієнт буде розраховувати час, тощо). Якщо врахувати ці 2 обставини, то це значно підвищить лояльність клієнтів і залучить нову аудиторію. Загалом даною доставкою задоволена і планую надсилати Новою поштою знову. Дякую!

  Карина - 1/6/2024

  Дякую

  Не хотіла оцінювати роботу,хотіла просто подякувати,лишити відгук. Так сталося,що при пересилці пошкодили дорогу для мене річ,але сьогодні в знак вибачення,отримала від НП хороший якісний подарунок. Дякую,дуже приємно!

  Олександра - 1/4/2024

  Скарга

  Сьогодні відправляла сковорідку,вага якої складає не більше 1 кілограму,розміром 25*25 сантиметрів.Працівник запакував в коробку,в якої об'ємна вага становить 10 кілограмів.Звичайно довелося заплатити більше ніж очікувалося.Задоволена швидкістю доставки,та незадоволена роботою співробітника нп

  Ірина - 1/4/2024

  Нова пошта - це лохотрон

  Робили через додаток переадресування посилки. Після цього оплатили доставку онлайн. Коли довелося забирати посилку були змушені оплатити ту саму суму знову, начебто за переадресацію, хоча після оплати онлайн на сайті показало,що доставка оплачена. Такого лохотрону ще не бачили

  Анна - 1/4/2024

  поштомат

  2 години витратила на з’ясування, чому не відкривається комірка поштомату, передзвонили і сказали, що все виправили - але комірка так і не відкрилась. Сказали, що то в мене якісь проблеми, в них все працює.

  Olga - 1/3/2024

  Вартість доставки

  Доброго дня. Ніколи не писала відгук але вже не можливо спостерігати за тим, як заробляють на доставці. Мою коробку з посилкою упакували в величезний ящик, (вміст посилки це коробка чаю та невеликий, тоненький плед) так пусте місце в коробці заповнили пакувальним папером, і звичайно порахували доставку посилки , як об'ємної, в кругленьку суму, а саме вагу посилки обчислили в 10 кг. Хоча фактична вага посилки, навіть з такою великою коробкою, становила 1,790 кг. Обман на рівному місці!!! І це не поодинокий випадок. Дуже прикро, що заробляють таким ганебним методом. Вартість доставки при цьому звичайно вийшла дуже дорого! Немає слів, дуже хочеться, щоб на відгуки клієнтів хтось звертав увагу і робились правильні висновки і рішення. Дуже шкода але це факт!!!!! Робіть висновки шановні!

  Інна - 1/3/2024

  Олександра

  Нова пошта, у вас працюють безвідповідальні люди!!! Краще вже користуватись, Укрпошта!!! Конкретних і точних відповідей нема, звониш одне, а у відділенні інше, розібратись неможливо. Жах!!!!

  Галушко - 1/2/2024

  Нова пошта

  Деруть гроші з людей ,як можуть(якщо посилка має вагу 1 кг поставили в коробку до 5кг і заплатила ,як за 5👍)

  Валентина - 1/2/2024

  Довга доставка

  Та це жах, якими маршрутами їдуть, замовила вчора з Одеси приїхала сьогодні, і вчора замовила посилку у Кіцмань ,Чернівецька область, то посилка приїде 3 січня, люди добрі,що це робиться ,і без вихідних працюємо ❗️❗️❗️

  Оксана - 1/2/2024

  Вілгук

  "дякую", що зіпсували мені новий рік , з 8.00 гол ранку посилка так не змогла в Полтаві доїхати до відділення

  Хрипко Любов - 1/2/2024

  Це просто жах а не доставка.

  59001081163656 Дата прибуття 30.12.2023. Так вони 31 міняють доставку замість вказаного паштомату відправляють на відділення із датою доставки на 2.01.2024.

  Віктор - 1/2/2024

  Не прийняли посилку

  Скажіть будь ласка, а оператор маж право не обслуговувати клієнта, якщо він відмовляється відкривати посилку...Суми таке практикують

  Олена - 1/2/2024

  Скарга

  Я так розумію це тільки у нашій пошті таке можливе. Щоб посилка виїхала з Одеси прибувши в Дніпро і як потрібно б було вона поїхала до замовника який проживає в Дніпр. обл. Так ні ви вирішили її вигуляти по дальше відправивши в Тернопіль а потім назади відправите в Дніпро??????????

  1215я - 1/2/2024

  Обман нової пошти!

  Раніше тут писала Анна, що її плсилка лесь кружляє. Так ось, моя посилка з 28 грудня 2023 року знаходиться у депо нової пошти. Сьогодні 30 грудня, кінець дня (19:33) її ще не доставили! Зв'язувалася з операторами НП, і кожного разу (!) подають різну інформацію! Спочатку сказали, що посилка уже в поштоматі, але забули(!) внести дані про неї до застосунку, тому я не можу її отримати і начебто якийсь технік мав приїхати до поштомату і дізнатися у чому проблема. Три інші оператори повідомляли, що посилка то очікує кур'єра у депо, то уже кур'єр забрав, то вже майже отой "міражний" кур'єр під поштоматом. І результат нульовий. Посилки немає, зв'язку з кур'єром також, бо виявляється оператори НП самі не можуть (як мені повідомили, чи обманули) з ним зв'язатися. Обман, відверте знущання!!!

  Наталія - 1/2/2024

  Відгук про незадовільну роботу та доставку

  Не раджу нікому!!! Ніколи не відправляйте Новою поштою посилки, особливо міжнародні. Відправили з Вінниці посилку 20.12.2023 року до Німеччини. Сьогодні 30.12.2023 не зрозуміло де знаходиться посилка, неодноразово звертались на гарячу лінію Нової пошти, ніхто не може надати адекватну відповідь де знаходиться посилка і коли і де її можна отримати. Настрій зіпсований, т.я. відправляли подарунок на День народження. Дуже не задоволена роботою цієї пошти. Ніколи не користуйтесь її послугами.

  Лариса - 1/2/2024

  Шахрайство

  Тільки у нас це можливо, при відправці посилки оцінили вдвічі більше ніж замовила( Послуги за адресну доставку взяли, а ніхто навіть не писав, не дзвонив і не прийшов, тупо: заберіть своє отримання у відділенні, і то після того як ми його туди дістатися. За що Нова пошта бере кошти, якщо у Німеччині така ось оказія? Ганьба ... Прикро мені

  Тетяна - 12/30/2023

  Чому посилка їде з депо НП 2 неділі

  Хотіла дізнатись , це тільки в мене так що посилка 16 виїхала з депо сьогодні 30 а і досі не має жодної звістки де вона знаходиться

  Анна - 12/30/2023

  Цирк шапіто

  SHPL8791735904 Моє відправлення їде зЧенстохово (Польща) до міста біля Харкова 14 днів,хоча в відділенні перед тим як відправляли взнавали 2 рази чи нема проблем з доставкою,сказали що доходить вчасно без проблем. На гарячій лінії сказали що затримка на кордоні,хоча зі слів працівників без проблем. З горем пополам вона доїхала до Львова і виїхало 27.12 в15.08 В додатку показує що моя посилка на віділені,а насправді там її нема. Чоловік мій військовий, приїхав в відділення ,виявляється її не загрузили з Харкова,приїхала напівпуста машина. В мене запитання :до вас по конкурсу набирають працівників-ідіотів?це я ще культурно написала. Мене дуже цікавить де моя посилка і коли вона прибуде в відділення. Незнаю ,може це мені так не повезло,але читаючи відгуки розумію що це у вас нормальна річ. Чекаю відповіді

  Надія - 12/30/2023

  Шахраї

  Вага товару 14 кг,написали 50 (об'ємна вага),доставка оплачена до квартири,сказали,що не вказано підйом,хоча при замовленні було сказано,що доставка саме в квартиру,заплачено за доставку в квартиру,бо живуть старі батьки), кур'єр то взагалі хамло з хамла,в кінці кінців посилку кинув біля під'їзду, нахамив і поїхав,гаряча лінія також зробила з нас винних, більше користуватися не буду кур'єр нової пошти і не рекомендую

  Покупець - 12/30/2023

  Шахраі

  Перший раз замовлений товар прийшов новою почтою. Спочатку мені прийшов смс , що моя посилка АЕNM0017438785 прямує до поштомату( в посилці були тапочки і флешка) Приходить пізніше смс, що моє замовлення номер 20700525813188 доставленно, а там лише одні тапочки. Тобто флешка зникла безслідно. Я розумію, що зараз війна, але прикривати крадіжку волонтерством, не знаю….

  Наталя - 12/29/2023

  Посилка

  Неправильно оформлена накладна Новою поштою у Франкфурті! Отримати потім посилку у Києві була проблема велика! Ніхто не звірив з робітників з підписом адреси на самій посилці і накладною у Києві.

  Мосур - 12/29/2023

  Негатив

  Відділення біля дому, зручно відправляти та приймати посилки. Спочатку працювали дівчата, супер обслуговування. Просили використанні коробки, завжди давали для пакування ,зараз купую коробку, а тепер і за пакування беруть. Це жах. Ставлення негативне, при можливості, користуюсь іншим перевізником. 283 Відділення-

  Іванна - 12/29/2023

  Просто кончені

  Замовила посилку в поштомат. Прийшло сповіщення в додаток, що всі комірки зайняті, замовте переадресацію або подзвоніть за номером (ніхто не брав трубку) Замовила переадресацію на свою адресу. Через годину десь зайшла в додаток і бачу що посилка знаходиться в моєму поштоматі!!! і чекає курʼєра щоб він обратно в депо її відвіз і завтра завіс мені на адресу. Я бл*** не можу з вас е**нуті наглухо. Переадресацію скасувати не можна

  . - 12/29/2023

  Більше ні ногою в цю контору!

  Майже десять років користувався послугами нової пошти і все було добре! Дорого але дуже швидко та обережно - все завжди було цілим навіть скло!!! А зараз це якийсь жах! Останнім часом коробки приходили пом'яті та невчасно ( а ціни захмарні). А тепер вони ще й не приймають М'ЯСО, ЯЙЦЯ,МОЛОЧКУ та й ще багато чого. ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЗМУСИТИ ПРАЦІВНИКІВ ПРАЦЮВАТИ КРАЩЕ ( НЕ КИДАТИ КОРОБКИ, НЕ КРАСТИ, ВЧАСНО ВІДПРАВЛЯТИ....) ВОНИ ПРОСТО ВИРІШИЛИ НЕ ПРИЙМАТИ БАГАТО ЧОГО. Я ВВАЖАЮ ЩО ТРЕБА ІГНОРУВАТИ НОВУ ПОШТУ! МОЖЕ ТОДІ ДО НИХ ДОЙДЕ -КОЛИ ПРИБУТКИ ЗМЕНШАТЬСЯ!!! ЗАРАЗ УКР ПОШТА ТЕЖ МАЄ КУР'ЄРСЬКУ ДОСТАВКУ - І ДЕШЕВШЕ І НАДІЙНІШЕ.

  Михайло - 12/28/2023

  Безвідповідальний кур'єр

  В повідомленні вказано час доставки до 12.35. Зателефонувала кур'єрові о 15 год- відповів, що перетелефонує. О 16.25 телефоную ще раз, відповідає, що був біля цієї адреси о 13.10, не було зв'язку і взагалі він не буде по сто раз їздити. Хоча я постійно на зв'язку і він точно не телефонував. Отримала тільки купу негативу і образ. Це вперше попався такий ввічливий кур'єр 067 815 24 81 Руслан.

  Наталія - 12/28/2023

  Н.П злодії

  Відправили 15 кг прийшло 5 кг було в одній коробці 2 сумки ,одну сумку ВКРАЛИ. Це уже не перший раз сталося коли крадуть з посилок.

  Тарас - 12/28/2023

  Вкрали посилку

  В замовленні був чай, після отримання пакету НП у відділенні пошти виявлено діру, через яку було вкрадено зміст посилки! Кошти за послуги доставки повернули, а от за сам товар поки що ні.

  Олександр - 12/28/2023

  Жах зі сторони НП в сторону ЗСУ

  26. 12. 2023р. в 13.50 год на НП 1 в м. Богуслав Київської обл. Обухівського району був прикрий випадок. Мати зібрала посилку своєму синові, який захищає нашу країну на 0 позиціях. Попросив щось домашнього на свята. Коли принесли ящики у відділення, поставили на вагу оператор запитала , чи є щось заморожене. Відповіли, так є. Прохання увійти в положення, що це продукти для сина. На що почули, єхидну відповідь: що таких посилок ми не відправляєм! На умоляння матері, були відмови в грубій формі, мовляв не тільки ваш там.... Я допомагала впаковувати посилку, там були теплі речі та на перший час необхідне, також суха та заморожена продукція, яка була запакована герметично в термопакети. Ящики були повністю обгорнуті стрейч плівкою в п"ять слоїв. Ніхто не став слухати. Та навіть не перевіривши як все запаковано в середині, хоть і було все по стандарту, як надала гаряча лінія НП!!! Із сльозами мати поїхала не відправивши посилку. Де співчуття і людяність??? В даний час, знаючи, що відбувається в нашій країні, Нова Пошта, повинна була взяти до уваги, що продукти харчування, можна передавати, тим паче в термо пакетах та замороженому вигляді!!! Це ж нашим захисникам, завдяки яким ми живемо!!! НП де вАША совість??

  ЛЮДИНА - 12/28/2023

  Я в приємному шоці!

  Я в приємному шоці! Хочу висловити своє захоплення і подяку. Відправляла велику посилку в сумці. І в ту мить,мабуть, мозок покинув мою голову🤪я просто застібнула блискавку на сумці і віддала на відправку. Відчиняй і бери що хочеш)))а там багато всього різного було. Але ж, все доїхало, нічого не зникло 🤗Дуже вам вдячна ❤️

  Вікторія - 12/28/2023

  Обслуговування жахливе

  Відправляла посилку, обслуговування не те що нульове, гірше ще потрібно пошукати, жіночка з таким виглядом обличчя була наче я їй щось зробила, на моє прохання забили, (потрібно було упакувати 2 картини по різних коробках, а вони їх разом запакували) вообщем те що ти їх попросиш зробить це до одного місця, не послухають і зроблять по-своєму. В чекові написано вага товару 5 кг, звідки вони появились, якщо там максимум кг 2. (Картини розміром 60на40) скільки разів відправляла все було добре але після цієї залишились тільки негативні емоції, більше туда ні ногою, спасибі за зіпсований настрій і подарунок який хотілось зробити

  Юлія - 12/25/2023

  Посилка

  24.12.23 забрала посилку. Замовляла побутову хімію. Посилка - перепакована, отримала суху та чисту! Відкрила вдома: порошок(картонна коробка) розбита, в мокрій плівці, розбиті два рідкі засоби( пошкоджені ковпачки), а з п'яти літрів їдкого засобу - доїхала лише половина!!!! За те ,що перепакували взяли додаткову плату, бо на ттн на ящику вказана нижча ціна, ніж заплатила по факту!!!! Не рекомендую🤬🤬🤬.Доставка майже тиждень!!!!! Товар пошкоджений!!!! Ціна неадекватна!!!!

  Світлана - 12/25/2023

  Жалоба

  Посылки нет, обещали 3 дня,прошло 8,где посылка неизвестно,жывем во время фальшы и разводов,никто ни за что не отвечает.

  Николай - 12/25/2023

  Не доставлена посилка для армії

  Дуже розчарована. Ця прикра ситуація мала місце 23.12.2023 З відділення в смт Турійськ відправили 2 посилки з харчами для захисників на Різдво під одною накладною. Одна коробка потрапила до нової пошти в Чугуєві, друга посилка невідомо де. Що цікаво, посилка в Чугуєві не була передана нашим хлопцям, так як друга загубилася. Таким чином хлопці не отримали їжі і всіх необхідних речей, які замовляли через недбалість працівників нової пошти. Велика частина вмісту в коробках це їжа ( біля 45 кг), яка просто зіпсується

  Юлія - 12/24/2023

  Посилка

  Отримала посилку відкриту,жах😡😡🤬🤬🤬😡

  Марія - 12/24/2023

  Пошкодження

  Мною було відправлено посилку з м. Івано Франківськ з 10 відділення племіннику на передову посилка прийшла розірвана, повністю мокра і перемотана скотчем так на швидку руку на відділені до тебе так звертаються чуть не матом а керівник взагалі не реагує на відношення до клієнта!!! Прошу прийти міри

  Андрій - 12/24/2023

  Ставлення до клієнтів

  Жахлива контора. Не доставили посилку вчасно. Не міг більше чекати, мав терміново їхати, тому замовив переадресацію на інше місто. Стягнули за це додаткову плату. Я їм пишу: це ваш косяк, що кур"єр затримався; робіть переадресацію безкоштовно. Вони кажуть, типу, вибачте за незручності, але за переадресацію маєте платити ви (тобто я). Як компенсацію запропонували зробити колись у майбутньому безкоштовну доставку чи відправку. А на якого *** воно мені треба, ця безкоштовна доставка чи відправка колись там? Якщо затримка з їхньої провини, вони повинні робити переадресацію безкоштовно. Коротше, ставлення до клієнта жахливе. Гроші за переадресацію не повернули. Дріб"язкове жлобство. Це ж не мільйон -- гроші за доставку. І що найгидотніше -- просять пробачення за заподіяні незручності. Най їм буде багато щастя! Бог пробачить, а я злий.

  Р - 12/24/2023

  Не замовляйте кур'єрську доставку!!!!

  Якщо хочете собі звести на нівець день, то закажіть кур'єрську послугу Нової пошти. Двічі кур'єр приїздив то на годину, то на півтори пізніше. А сьогодні взагалі не приїхав, не передзвонив. І коли я йому дзвонила з усіх операторів, він тупо не взяв трубку. Мені прийшлося все кидати і бігти до поштомату, була вільна комірка. Народ, не портіть собі день і нерви, не користуйтеся цією послугою. Вони двічі вибачалися, обіцяли що не повториться. На третій раз взагалі кидонули.

  Тетяна - 12/24/2023

  Посилка з дому

  Доброго дня. Хотіла відправити дитячі іграшки з дому онукам у Польщу. У відділенні їх перерахували, сказали, що більше 4 штук однієї позиції не можна ( а в мене було 5 маленьких машинок онуків), каву та чай теж не можна, все витягли з коробки, фотографували, кудись відправляли, а потім сказали, що ні, не можна. Тобто відправити своїм дітям та онукам через Нову пошту не можна нічого відправити, тому що не можна. Навіть запакований мармелад українського виробника сказали, що мабуть теж не можна. А що тоді можна і для того створена ця функція - "посилка з дому"?

  Ірина - 12/21/2023

  Оцінка обслуговування

  Вважаю що нова пошта це швидкість. Негативна оцінка 8 відділення по вул Грінченка 2а. Зранку забирала посилку. Багато людей у черзі. Обслуговує чомусь лише один оператор. Інший ходить щось розносить . Попросила швидше, сказали мені не спішити. Результат - запізнилась на роботу .

  Галина - 12/21/2023

  Шахраї

  Замовила посилку на промі, вартість доставки 80грн, коли виїхала з нп, вартість зросла до 100гр, це за рідину обємом 220мл...Чомусь пишуть , що там 5кг....недоконсультант"в телефонному режимі, почав обчислювати вартість доставки, говорив нісенітниці що 20(ширину)множив на 40(висоту флакона), потім ділили і доплюсовували і так вийшло, що за вагу навіть не 0,5кг-рахують як за 5кг, дуже неприємно, не рекомендую!!!!

  Юлія - 12/21/2023

  НП 14 Хмельницький

  Скарга не на саму пошту , а на її некомпетентних працівників, коли я прийшла у відділення уточнити коли буде моя посилка , два хлопця сказали , що не знають ,нічим допомогти не можуть, що б я розбиралась сама , ні доброго дня ні допобачення , можуть стояти займатись своїми справами не звертаючи увагу на клієнтів , ставлення жахливе

  Настя - 12/21/2023

  Крадіжки

  Відправляли посилку солдату ЗСУ, так склалось, що посилку не змогли забрати і вона повернулась. І тут почалось найцікавіше... З посилки майже нічого не пропало.... Крім грошей, які були ретельно заховані, змотані скотчем та деяких ліків... Як тільки вистачає духу в таких людей ритися по чужих посилках... Просто руки опускаються. Посилка відправляли на відділення 1, смт. Новомиколаївка Запорізька область... Дуже прикро

  Любов - 12/18/2023

  Куди хочуть туди і везуть посилку, змінюючи маршрут

  Цікаво влаштована логістика у НП. Посилка прямує з Києва на Черкаси, минаючи Золотоношу, а потім із Черкас доставляється у Золотоношу . Ладно, це такий маршрут. Але сьогодні це взагалі вийшло за будь які рамки. Посилка 20400366994983 прямувала на Черкаси а потім поїхала у Дніпро, хоча у такого міста у маршруті не було. То як це називається? Сервіс по НП такий

  Лариса - 12/18/2023

  Новорічні фокуси нової пошти

  16 12 2023 р. скористалася послугами поштомата - оформила накладну, завантажила посилку в скриньку яка відкрилася ,закрила її ,підтвердила завантаження і посилка зникла . Зараз її шукають, не знаю чи знайдуть. Не рекомендую користуватись поштоматами ,якщо хочете зберегти свої гроші і нерви

  Ткачук Ганна Павлівна - 12/18/2023

  Вага постояна завишена

  Пластифікар витик з каністри

  Вячеслав - 12/17/2023

  Розвод на гроші

  Мою коробку з помилкою упакували в величезний ящик, так сказать( коробку), напхали туди бумаги, і поставили , як об'ємну! Розвод на рівному місці!!! Вартість доставки при цьому звичайно вийшла дуже дорого! Безсовісні!

  Олена - 12/17/2023

  Жах

  Замовила доставку у квартиру , дзвоне куртер та говоре що не буде підіймати мое замовлення, забрати біля під'їзду , що йому потрібна допомога і гукати мені для нього ще чоловіка , по ітогу моя мати сама підіймала подарунок свій , сама жахлива пошта по послугам , будьте готові що ви самі собі по ітогу тягнете замовлення за такі ціни.

  Анастасія - 12/17/2023

  Жахлива доставка

  Відправлення добу немогло виїхати з терміналу міста призначення, після трьох звернень нарешті змінився статус на "виїхала з терміналу", тепер пів дня виїжджає з терміналу і не може виїхати, три оновлення статусу в різні години і три "виїхала з терміналу". 60км, відправлення доставляють кілька днів. Розчарований у цій пошті...

  Сергій - 12/15/2023

  Жахливий сервіс

  Міжнародна доставка жахливий сервіс. Не відслідковується жодний трекінг номер, не можливо нічого дізнатися, гаряча лінія ніхто трубку не бере, а якщо і взяли нічого не знають.

  Леся - 12/15/2023

  Неприємна ситуація

  Помиляються з адресою, а потім ще й за переадресацію кошти гребуть.

  Гість - 12/15/2023

  Відгук

  Прийшла посилка вся пом'ята у середні була прикраса гірлянда шари які були всі зм'яті.ще й поштомат примерз на морозі

  Алла - 12/15/2023

  Доставка посилки

  Посилка не одержана,я за доставку заплатила 1600,розмитнила за 320 крон,посилку ніхто не доставляв одержувачу і не повідомляв про її,відправлення пролежало у Вайле,зовсім в іншому місті Данії.Тепер нова пошта хоче щоб я її повернула в Україну знову треба заплатити.Шахраї.Не відправляйте свої відправлення новою поштою до Данії,ніхто не доставляє,і не повідомляє.Буду звертатися до суду

  Олена - 12/15/2023

  Жахлива безвідповідальність

  Оформив посилку з доставкою 8.12.2023. Повністю все оплатив. Пообіцяли привезти посилку 9.12.2023 до Києва. Служба доставки декілька разів без відома отримувача змінив дату доставки. На зв'язок не виходять. Після звернення до підтримки, мені повідомили, що служба доставки зараз же зв'яжеться з отримувачем та оговорить час доставки. Звісно, ніхто не з ким не з'вязався. 14.12.2023 - посилка невідомо де, ніякої інформації про посилку ніхто дати не може, відповідальність за недоставлену посилку ніхто нести не хоче.

  Олексій - 12/14/2023

  Скарга

  Добрий вечір.НП така велика компанія,а от вирішити питання,як отримати посилки людям,коли не працює Київстар не можуть!!!!!!Є багато людей,які не мають додатків чи не мають при собі документів,як їм отримати посилку??????Можливо потрібно щось придумати!!!!!!!Бо ходити двічі за посилками теж нема бажання.А також працівники ,які постійно хамлять.Відділеня 68 м.Львів.

  Helen - 12/13/2023

  Не рекомендую

  Нова пошта окрім того що зажерлась з цінами не відповідає тим самим з доставками! Замовляю вже не раз на поштомат і кожен раз очікуйте прибуття до шостої години але як в шостій так і після я не можу забрати посилку !!!

  Яна - 12/13/2023

  Посилка навіть не дійшла до мене‼️

  От просто хочу сказати, що в компанії Нова Пошта працюють одні недолугі😡 Як можна десь відсіяти посилку, яка маа б бути на відділенні ще 8.12 , а сьогодні уже 12.12. А про посилку ні слухом ні духом.Відправник надав її на доставку, а на Новій пошті мені плетуть, що не надавав. Одні... працюють.Інакші слова я не можу підібрати😡Позор і ганьба‼️‼️ Головне, що немалі кошти за доставку стягуєте.😡 Моя б воля я б в житті більше не звернулась до вас.Сором‼️ А ще поперлись в Європі відділення відкривати😅Та ви тут ладу не годні дати

  Анна - 12/13/2023

  Висока вартість доставки

  Вартість доставки для військових могли зменшити хоч на половину. Нам не одноразово доводилося надсилати для тата необхідні речі , їжу, одяг , а вартість доставки завжди була високою по ціні. Вже просто не знаєте на чому нажитися, візьміть це до уваги!!!!

  Ольга - 12/13/2023

  Не компетенція працівників

  Мені відправили посилку з України до Польщі. На новій почті Гостомеля не попередили що треба платити щось на митниці Повернути посилку майже 2 тисячі сказали Чому із за не компетенції працівників повинна страждати дитина моя (яка чекала на подарунок від родичів .Нажаль із за війни ми не можемо дитині дозволити цей подарунок ,вся родина зібрала гроші на цей подарунок ) ,зараз з мене вимагають гроші за розмитнення посилки. Прошу відшкодування тих грошей які було витрачено на доставку цієї посилку ...Як би попередили нас що то дорого настільки ми би не відправили Новою Поштою

  Софія - 12/13/2023

  Шахрайство

  Хочу попередити клієнтів НП (конкретно 19 відділення м. Тернопіль) щодо неправомірного збільшення платежів за відправляємі посилки Продавець відправив мені товар в твердій тубі що не потребувала додаткової упаковки Оцінено НП відправлення в 70 грн При отриманні виявилося що я повинна заплатити 130 грн ( НП перепакувала вже готову і оцінену посилку в коробку (30 грн) що зільшило габарити і вартість доставки ще на 30 грн Разом вийшло вже 130 грн що майже в 2 рази більше! Це як називається??? Збільшуєм собі зарплату за рахунок таких шахрайських маніпуляцій з кишені клієнта? НЕ СОРОМНО???

  Лідія - 12/11/2023

  Жахливий сервіс

  Відправляла посилку на до допомогу ЗСУ у благодійний фонд.Ваша компанія наживається бежбожно на такій допомозі,ганьба Вам і сором.

  Людмила - 12/11/2023

  Дякуємо за бескоштовну доставку війсковим

  Дякуємо що допомагаєте бескоштовно пересилати посилки війсковим😘😘😘Все буде Україна!

  Олена - 12/11/2023

  Кур'єрська доставка

  Замовила доставку кур'єром в Київ.Посилка прийшла в Київ за відстеженням.Орієнтовний час отримання посилки 09.12.23 до 18.00.Після 15.00 передзвонили одержувачу.чи може отримати посилку .Отримали позитивну відповідь.Зараз 21.03. ні посилки ні відповіді на дзвінки.Як це назвати?

  Світлана - 12/9/2023

  Безвідповідальність

  Відправила 06.12.2023р з Луцька документи на Львів " Новою Поштою".Представник ТОВ" Нова Пошта" гарантував мені,що ці документи зранку 07.12.2023р вже будуть у вказаному відділенні "Нової Пошти"Львова і одержувач того числа їх зможе отримати.Документи вчасно прийшли на термінал "Нової Пошти" міста Львова ,навіть, в той день 06.12.2023р,коли я їх відправила. Але далі сталося таке, що мені дико зрозуміти. 07.12.2023 я зайшла на сайт"Нової пошти", щоб відстежити де зараз моя посилка, то побачила ,що вона прямує в місто Дніпро.Я ніяк не можу зрозуміти, як можна бути такому безвідповідальному, замість того,щоб мої документи з терміналу" Нової Пошти" міста Львова відправити в потрібне львівське відділення" Нової Пошти", взяти і відправити на м. Дніпро!!!!Ці документи терміново мав отримати отримувач 07.12.2023р, щоб їх віднести в потрібну організацію.Тепер я не знаю як мені з тієї ситуації вийти.Я письмово звернулася в Телеграм" Нової Пошти , а також подзвонила на їх гарячу лінію " . Ні на гарячій лінії,ні в телеграмі, навіть не вибачились за такі неподобства.Правда, в телеграмі, пообіцяли вияснити і прослідкувати за тим всім.А на гарячій лінії відповіла оператор, що дуже поспішає, бо у неї кінець робочої зміни, пообіцяла зранку вияснити і мені повідомити. Однак,так і не передзвонила.Написала я письмову скаргу на сайт" Нової Пошти" , так і досі не відписали. Ось така у нас " Нова Пошта"!!!!Рахується по рейтингу найкращою, але після такого випадку, я про неї іншої думки.Безвідповідальність!!!Байдужість!!!!Немає довіри до пунктуальності " Нової Пошти"!!!!!Немає ,навіть, надії, що тут прореагують на такі неподобства. Але, нехай, знають яка наша хвалена " Нова Пошта".

  Наталія - 12/9/2023

  Додаткові послуги

  У Нової пошти з'явилася нова послуга "сплати за посилку два рази" , а кошти, котрі списали з твоєї картки ,вони не бачать і повернуть десь за 10 днів!!! Як клієнту мені все одно, що у Вас не працює, чи Новапей , чи термінали - але це жах! Тобто йдеш сплачувати, треба, щоб на картці було в два рази, чи в три рази більше коштів???????? Що це нововведення???

  Юлія - 12/9/2023

  Пробите дно

  Що не доставка у поштомат, то проблема, зіпсовані нерви та настрій. За доставку у поштомат Нова Пошта бере також немаленьку суму, а у результаті - не було вільних комірок і так вантаж може блукати по місту поки не з’явиться місце. Дуже пощастить, якщо НП все-таки повідомить про це, бо так приходиться телефонувати самим і просто слухати «вибачте», «зрозумійте» і тд. Обираю послуги Укрпошти тепер, ці хоча б не заявляють про себе, як компанія #1, не виконуючи зобовʼязання, які ставляться перед компаніями #1.

  Марина - 12/7/2023

  Дорого

  Виписала посилку яка важить 300 грамів а доставка 95гр це дуже дорого....ще ризикнула наперед гроши за посилку переслала щоб доставка була дешевша а тут на тобі зодрали на доставці.....

  Марина - 12/7/2023

  Скарга

  Пошта без майбутнього.Так можна охарактеризувати діяльність так званої Нової пошти. Посилку від польських друзів мені спочатку загнали на місто Івано-Франківськ. Після мого дзвінка переадресували на рідну Коломию.За це заплатиів їм хапугам 175 грн. За чужу помилку.бо ретельно не оглядають вантажів.. Головне -нажива! Кур"єра чекав два дні.Хоча посилка два вже була в місті.Тільки після дзвінків у колцентр привезли не дотримуючись заявлених графіків доставки. Я не впевнений.що відгуки ці читають керівники.бо їх дуже багато без відповідей. Якості сервісу немає.Сам нічого не відправляю.але те що отримую .то ьачу шулерство-завищують вагу. Перш ніж відправляти подумайте люди чи варто зв"язуватися з Новою поштою. Я -пенсіонер.Знаю ніхто не поверне 175 грн.Варто.щоб цією діяльністю зацікавилися в Держспоживслужбі.Антимонопольному комітеті.

  Roman - 12/7/2023

  Жахлива робота

  На відділенні 84 у місті Дніпро мені у грудні 2022 року відмовили в відправці рішення суду(з апостилем та перекладом) до Португалії мотивуючи тим що така відправка ніби то заборонена. Я мешкаю поруч з відділенням № 84, але була змушена відправити документи з іншого відділення Нової пошти, що знаходилось в той час на проспекті Олександра Поля. Я в день відмови телефонувала на гарячу лінію зі скаргою на працівників відділення № 84, і номер звернення зафіксували. Але мені досі не повідомили про результати розгляду. А працівники відділення номер 84 як працювали, так і наразі працюють.

  ТЕТЯНА - 12/7/2023

  Дискримінаційні тарифи

  Чомусь тарифи в різні відділення різняться.В місто вартість доставки 70грн.,в смт -95грн.В селищі ,по вашому, якась особлива категорія населення проживає ?Вважаю такі тарифи необгрунтованими,дискримінаційними. Ось вам і доставка майбутнього...

  Зоя - 12/7/2023

  Нова Пошта Львів

  Новою Поштою у Львові користуюся регулярно (2 рази на тиждень мінімум). Проблеми з доставкою почалися з кінця листопада 2023, в додатку не релевантна інформація по посилкам, не оновлюються вчасно статуси, переносяться доставки по декілька разів. Спершу думала повʼязано це зі снігом та погодними умовами. Зідзвонилася зі знайомими який працює на складах нової пошти розпиталася за ситуацію, у відповідь отримала відео як серед робочого дня працівники «глушать» горілку у львівському терміналі/депо. Український рамадан розпочато називається. Прошу керівництво компанії вжити необхідних дій.

  Яніна - 12/7/2023

  Хамство

  Конотоп,перше відділення, обслуговував хам. Краще не мати справи з цим відділенням.

  Олександр - 12/7/2023

  Відгук

  Посилку мали відправити ще два дні тому, з оператором звʼязатися не годин. А посилка ця дійсно важливо і щей оплачена

  Anastasiya - 12/7/2023

  Буду старатися менше зними мати справи

  За 1 кг горішок послуги за доставку 139 гр,і на 3 день вечері маю забрати, 400км 3 дні, та бляха з Китаю безплатна доставка безплатна 2 тижні йде а вних 3 дні 4 бакса ахринєвші суки !

  Сергій - 12/7/2023

  Злодії

  Злодії, не доставляють посилку а залишають її собі

  Уляна - 12/7/2023

  Курєрська доставка довжиною в 5 днів

  Курєрською доставко більше ніколи не користуватимуся ,виключно на відділення і то якщо альтереативи не буде ,і нікому не раджу

  Е.Л - 12/5/2023

  Шахраї

  Шахрайська канторка

  Нова пошта - 12/5/2023

  Скарга

  Мою посилку загубили в дорозі. 02.12.23 накладну на посилку привезли а самої посилки сказали що не можуть знайти.В додатку висвітлюється що посилка у відділенні але її там немає...

  Марія - 12/4/2023

  вартість доставки

  вартість доставки сягає до 200 грн а посилка блукає по всій Україні ще й звинувачують в неправильному адресі отримувача

  Анатолій - 12/4/2023

  якість доставки

  Вкрай негативна доставка

  Анатолій - 12/4/2023

  По можливості уникайте користування новою поштою!!!

  За пів дня доставлено до Одеси з Кривого Рогу. А в Одесі - уже третій день. Не знайдеш ні кінця, ні краю. Оператор гарячої лінії- некомпетентна, яка не відповідає на запитання, нічого не може пояснити ще й кидає слухавку. Дотелефонуватися - втратити день. Якість обслуговування на всіх етапах - НУЛЬ!!!!!!!

  Оксана - 12/4/2023

  Дорога доставка

  Виписувала бутиль для води 19 л і помпу загальною вартістю 375 грн. Доставка НП - 235 грн. Вам не здається, що для простого кулера вартість 610 грн якось дорогувато? 30 кг пуста бутилка? Ви серйозно? Як би хоч повна була б, не так образливо було б!

  Анжела - 12/4/2023

  Пропала посилка

  Посилку відправили з Луцька до Чернігова 24.11.23 року. Номер ТТН 0503901510700. На сьогоднішній день (2.12.23 року) вона відстежується до Львова. А далі - тиша. Вісім днів посилка невідомо де!!!

  Ірина - 12/4/2023

  Дуже дорога доставка

  Отримала два шнурки в маленькій коробці,вага 50грам,ціна за доставку космос 95грн. Це просто жах!😳

  Іванка - 12/1/2023

  Неповага до хлопців які воюють

  В мене питання до нової пошти, до її директорів у вас вже війна закінчилася? Чоловік знаходиться на війні вже 20 місяців, сьогодні хотіла відправити йому смаколиків та порадувати домашніми стравами яких він давно вже не бачив,але мені сказали що не можна. Все було добре запаковане ,на вулиці холодно, час доставки максимум 2 дні. Соромно за що боряться наші хлопці в окопах. Може якби ваше керівництво на недільку в окопи то й правила б змінилися. З Польщі коробками їдуть продукти і нічого,а військовому і пайка вистачить. Сором.

  Олена - 12/1/2023

  Найшвидша доставка

  Посилка 59001061096129 із Києва в Київ поїхала через... як би думали? Правильно - через Хмельницький. Тепер я знаю чому так швидко доставляє нова пошта. Подзвонив/написав на гарячі лінії. Наче промокод обіцяли прислати на безкоштовну доставку. І я б тут не писав гарний відгук про цю прекрасну фірму. Але промо код так і не прислали. Тому це подвійне дно пробито.

  Артем - 12/1/2023

  Вимагатели

  Що це за такий у вас сервіс. Я пам'ятаю як ви у своїх додатках саме просили людей економити і допомагати вашому персоналу створювати посилки самостійно і щоб це пришвидчувало роботу відділення то це норм. Коли я створив посилку сьогодні і їх було багато і випадково до поштомату завантажив не ту посилку зателефонував на відділення і попросив допомогти з віришенням даного питання мені сказали що потрібно буде до доставки заплатити ще одну вартість доставки, посилка в той час лежить на одному місці я дивився чи хтось приїхав ні вона лежить і щоб внести зміни потрібно заплатити в любому випадку або її вилучити або перенаправити. То скажіть як це називається? Мені здається всі ми люди і можемо десь зробити помилку і я думаю я не один такий а таких багато хто займається інтернет продажом. І всі роблять помилки то якщо ви робите помилку то що ми чуємо у відповідь вибачте і все. А ми зробили помилку платіть. Ні я бачу статистику своїх замовлень і я розумію чому в мене вже 60/40% люди замовляють укрпочтою доставку там і дешевше і думаю не гірше чим у вас посилки доїжджають. Я розчарований вашим сервісом і тому в майбутньому зроблю все можливе щоб я відправляв 100% тільки укр постою і не платив за не зрозумілі мені речі!

  Іван - 11/27/2023

  Ааа

  Прийшла смс що посилка у відділенні а працівник говорить що буде завтра. Наступного дня теж саме ваша посилка ще їде. Місто Олевськ відділеня 2

  Аааа - 11/27/2023

  НП не перестає дивувати своєю халатністю до всього!!

  Єдине чим я задоволена послугами НП, так це тим що швидка доставка, більше нічим! Халатне відношення до посилок, прямо переді мною працівник НП діставала посилку, вона впала у неї з рук, працівник подивилась на мене ніби я їй щось винна, ніякої любʼязності! Працівники весь час чимось не задоволені. Ще один мінус, так це ціни. В додатку вказано, що я маю заплатити одну суму, а на відділенні вже інша. Це просто жах. Штучно підвищують ціни.

  Олександра - 11/27/2023

  Брехуни і здирачі

  Перший і останній раз відправляла посилку новою поштою.За пакет в 3 кг порахували як 15 кг,запаковували вони самі,при отриманні посилки мені кинули фото,де пакунок займає навіть не пів коробки !!!!!!!Решту просто заповнили папером.Жах

  Anna - 11/27/2023

  Криворукі працівники

  Нова пошта це постійно якась проблема. То посилка їде з Львова в Черкаси через Ужгород, то термін доставки тихенько міняють на добу. Ще випадки, коли міняли ціну доставки бо переміряли розмір, і хтось помилився а мені доплачуй. Тепер випадок, посилка приїхала в депо, а кур'єр не хоче її везти в поштомат, бо заброньована комірка не підходить під розмір посилки а тому вони переадресовують на відділення, але посилка прийде завтра ввечері. А кур'єр доставити сьогодні не може, тільки завтра.

  Максим - 11/25/2023

  Жах

  В ранці прийшло повідомлення, що посилка прибула у відділення нової пошти , я прийшла після обіду, мені працівник сказала,що посилка є ,але віддати не можу бо нова пошта за пів де не надала квитанції на посилки! Мені, що кожну годину ходити перевіряти можна забрати посилку чи ні??? Я дуже не розлючена!

  Ксенія - 11/25/2023

  Подяка

  Хочу подякувати працівнику нової пошти 58 у Дніпрі Каті, дуже приємно дивитися на роботу цієї дівчини,ще раз дякую и прошу руководителеї теж відмітити як вона працює.

  Тетяна - 11/22/2023

  Крадіжка

  нова пошта вкрала мою посилку, вартістю 45000 тисяч гривень. Людина яка передала мені її з М. Житомир до М. Березне не повідомила мені про це " ну це вже інша історія" Мало того мій номер телефону був вказаний не вірно, скоріше за все це зробили працівники пошти змінили останню цифру на іншу. ( Хоч На всякий випадок, номер додатково був записаний,великими цифрами на коробці " Звичайно ж смс я не отримала.На 28 день зберігання, я дізнаюсь від відправника що моя посилка на пошті чому я її не забираю?Відправник мені скидає номер накладної, і я ж одразу телефоную на відділення. Мені повідомляють що посилка через годину піде на утилізацію. Я зробила заяву на повернення посилочки, оператор н. Пошти запевнив мене що о 5 ранку вона повернеться назад на відділення в моєму місці тільки номер накладної буде змінений. О 9 ранку обіцяли перетелефонувати, дзвінка я не дочекалась подзвинила сама. Почувше мене вразило. ( Вибачте, ми не зможемо вам повернути посилки, вона вже розпакована і поверненю не підлягає) .Чотири дні я дзвонила безкінечно, в надії повернути своє, і все марно 😡 Чула одне і теж " Вибачте, посилка утилізована " Тепер не користуюсь н.п. Де які працівники н . П. Хамовиті, не компетентні. Провину скидали один на одного, путаються в версіях, паляться на брехні.Щось добитись в них просто не можливо. Висновок один: крадіжки для нової пошти, це вже норма, судячи з усього побачивши вміст коробки, яку вони не мали ніякого права розпаковувати, не втримались і зазіхнули на чуже 😡

  Галина - 11/22/2023

  Завищена вартість / обман

  Для чого обманювати клієнтів, та штучно збільшувати вартість доставки, якщо вона і так захмарна?! Питання звісно риторичне. Прийшла маленька посилка в дуже великій коробці, напханій папером. При чому, сама посилка вже була в транспортному пакуванні із наклеєною ТТН. Так і живемо…

  - - 11/22/2023

  Байдужість

  Відправник помилково вказав не зазначений мною номер НП. Переадресувала. Я 3 дні(15.11 ,16.11, 17.11) дзвонила в службу доставки, говорила з різними операторами, повторювала переадресацію, але посилка лишалась десь там... 17.11 за день я спілкувалась з 5 операторами. Всі обіцяли , а посилки не було. Тільки після емоційної сварки з останнім, п'ятим, щось вирішилось. Невже не можно було все вирішити одразу, 15.11? 18.11 , нарешті, отримала. Ваші вибачення не вартують моїх нервів. Якщо люди не вміють або не хочуть працювати добре, то може більше користі від них буде на захисті України? Чого вони сидять на НП?

  Алла - 11/22/2023

  Вероніка

  На ринку"Нива" в м. Чернігові придбали шпалери та звернулися до відділення нової пошти 19. Звідти нас відправили на у відділення по вул. ПУХОВА 142. Де повідомили що шпалери потрібно відправляти з вантажного відділення і чому на попередньому відділенні нам цього не повідомили ніхто не знає.

  Товста - 11/22/2023

  Обурення!!!!

  нова пошта це ЖАХ!! 21 жовтня відправила посилку з України до Німеччини. Вона досі не прийшла хоча по тренінгу вона в Європі. Вносила всі данні про посилку на сайті щоб дізнатись ціну показало 700 гривень, а по факту заплатила в два рази більше. Нагло брешуть!! Працівникі самі не знають як відправляти та куди відправляти, самі незнають де їх відділення і як це відбувається. Коли починаєш уточнювати то «ми нічого незнаєм, але ваші речі заберем, і гроші нам заплатіть». Відправила адресно, до квартири щоб не бігати і не шукати по місту. Служба «підтримки» жахлива! Всі не компетентні особливо дівчата, намагаються ще сваритись і доказувати свою правоту. Дзвоню кожен день щоб дізнатись що з моїм відправленням а вони тільки ганяють по лінії переключають, ще умнік заявив що ми дамо номер і можете самі дізнаватись в Чехії де ваша посилка. І це ще не все…

  Дарина - 11/18/2023

  Відношення до інваліда

  Львів відділеня 22. Я івалід війни. На протезі. На милицях. Відправляв допомогу своїм побратимам на передок. Попросив допомогти завезти посилки в приміщення з авто. 4 шт від15 до 25 кг. Працівник відповів шо' він один, і такої послуги не надає' , хоча за спиною ще двоє 'обідали'. ........ далі слів шкода !!!!

  Володимир - 11/12/2023

  Відгук

  Читаю відгуки і дивуюсь.Я відправила дитині посилку в м.Львів 10.11 з кур'єрською доставкою в общагу 11.11 мені зателефонувала приємна дівчина для уточнення де залишити посилку а о 17.00 цього ж дня мені дитина написала що посилка в неї.Я дуже задоволена роботою пошти і дуже їм дякую за їх роботу.Дитина навчається у військовій академії за 600км і приїздить додому 2 рази на рік а завдяки новій почті я маю можливість швидко передати дитині домашню улюблену їжу і не тільки.Дякую вам велике.

  Анна - 11/12/2023

  Неадекватні ціни

  Неадекватні ціни за доставку. Вага товару складала 1 кг. А порахували по об'єму на 136кг. Там і об'єму немає. Не рекомендую.

  Тарас - 11/10/2023

  Посилка

  Відправив посилку вартістю 8000 грн при прийомі вказали вартість посилки 100 грн. Обіцяли доставити на другий день (відстань 130 км), в результаті посилку загубили або вкрали, а мені кажуть якщо не знайдуть то повернуть 100 грн. Дуже халатне ставлення до роботи та і до клієнтів також.

  Василь - 11/8/2023

  Халатність

  Шановні власники "Нової пошти", зверніть увагу на відгуки людей!!! Забирали посилку у відділенні 18 м. Рівне. Посилка їхала запакована з заводу, приїхала полуроздерта і перепакована скотчем та коробкою з самої нової пошти! Обуренню немає меж! Добре що хоч все,що було в коробці не повилітало. На моє прохання про книгу скарг було відмовлено! Або збирай на місці те,що приїхало і дивись чи все є, або іди геть і немай претензій.... Ціна за доставку не маленька,а обслуговування жахливе! Невже власники цієї компанії не чують відгуків ?! Невже не хочуть покращити рейтинг?! Останнім часом нова пошта просто дивує своєю халатністю та безвідповідальністю! Потрібно провести роботу з працівниками компанії,щоб покращити якість!

  Галина - 11/8/2023

  НП Ви найкращі!

  Прийша пом'ята коробка, всередині був айфон, заднє скло трісноло( НП швидко відреагували та зробили компенсацію. Дякую вам, ви найкращі!

  Віталій - 11/7/2023

  -

  Останнім часом посилки доходять не цілими, дерев'яний планшет доїхав пом'ятий, також сьогодні книга доїхала трохи пом'ятою....Прохання до посилок відноситись більш дбайливо.

  - - 11/5/2023

  Отримала посилку вчасно.

  Дякую 💗 Дуже гарний сервіс, доставили посилку вчасно та терміново за моїм бажанням.

  Тамара - 11/5/2023

  такий собі сервіс

  не попереджають за переадресацію, що потрібно доплатити. приходиш вічно не довгольні, ніби ти їм щось винний. посилики не у відповідному стані

  неважливо - 11/4/2023

  Накипіло.

  Вітаю. Відгук, питання, скарга розумійте як кому хочеться. Мені і не тільки, прийшло повідомлення, що посилка прийшла приїжджаю забирати, а її немає. Причому не вперше То поясніть мені для чого відсилати повідомлення коли посилки ще немає. Я і люди несуть збитки транспорт і час життя. Рекомендація Наведіть трошки порядку (попільня). Ви зараз найдорожча почта якою Я користуюсь. Так відпрацьовуйте за те що вам платять. Швидкість у вас добра, а ціна в два рази вища. Так цініть час і псіхіку своїх клієнтів! Дуже дякую. Будьте здорові

  Олександр - 11/4/2023

  Недостовірні відомості про посилку

  Посилка прийшла на відділення, але людині її не віддали, сказали, що довго шукати. Однак в системі відмітили, що отримано. Відділення - 4, м. Запоріжжя

  Олена - 11/4/2023

  Втрата промокоду

  Жахливо! Забувши і заново відновивши пароль від особистого кабінету Нової пошти ви автоматично втрачаєте промокоди на знижку бо це вважається створенням нового аккаунту! Так мені щойно відповіли коли я звернулася на гарячу лінію Нової пошти! Хоча всі повідомлення з промокодами, а також інша інформація залишається без змін! Новий промокод звичайно ніхто не запропонував(((

  Віталіна - 11/1/2023

  Не здатні працювати бездари

  Пошта не виконує своїх обов'язків належним чином цього року, щось мутить за спиною клієнтів, а ще хочуть гроші по більше за повітря

  Євгеній - 10/30/2023

  Обурена вартістю доставки

  Дуже дорого!!!!З офісу часто замовляємо доставку для клієнтів компанії. Товар не бачимо у зібраному вигляді, відповідно не маємо змоги оцінити вірно габарити. Не один раз були випадки гарних і розуміючих кур'єрів(за це їм велике дякую),які складали і відправляли замовлення, при цьому вартість доставки не була захмарною. Але дуже часто доставка виходить занадто дорогою. Ви берете кошти за виклик, за пакування і т.п, невже за ці гроші не можна надавати якісний сервіс?????????

  Маргарита - 10/30/2023

  Виклик кур'єра

  Позавчора у своєму кабінеті зробила накладні на виклик кур'єра, з вагою, габаритами та описом посилок. На наступний день мені ніхто не подзвонив, тому я подзвонила сама на колцентр, виявилося що чомусь не згенерувався виклик. Співробітниця уточнила дані по посилкам, чи вони запаковані та оформила новий виклик кур'єра. О 18 дзвонить мені кур'єр та каже що скоро буде і я маю винести посилки до парадної, я перепитую чи точно маю винести бо минулого разу кур'єр забирав посилки з квартири. На що кур'єр сказав що мені передзвонять. Чомусь я подумала, що він все-таки їде на мій виклик і понесла посилки до парадної. Почався дощ. Через 15-20 хв. мені дзвонять з кол центру, за забір з квартири ні слова, зате почали виясняти як запакована ялинка і багато розповідати про стандарти нової пошти, які я мала б якимось чином знати ( це після спілкування і уточнення з кол центром), я просила її зважити на реальність - що я не працівник, що раніше о 12 годині дня мені про це нічого не говорили, та саме тоді б я могла десь знайти ту гофру та перепакувати, що зараз о 19 я ніде її не знайду, що я під дощем з посилками чекаю все таки кур'єра. На що дівчина мені сказала що за стандартами нової пошти мій габарит 140 см. важить 40 кг. і кур'єр не має забирати цей вантаж бо працює тільки з посилками до 30 кг. Я ще намагалася вирішити ситуацію з нею і зауважила що це просто штучна ялинка, яка ніяким чином не може важити 40 кг. Та дівчина стояла на своєму розповідала про стандарти нової пошти та що я маю зробити у 19 вечора коли все вже зачиняється. Тому я матами пояснила всі свої почуття по цій ситуації та послала її з її стандартами на"уй. Беру таксі їду у найближче відділення, там по запакуванню немає ніяких питань все ок, але по габаритам вони приймають посилки до 120 см. а моя 140. На мапі відділення цього не вказано - пише тільки що посилки до 30 кг. якимись неймовірним чином я знову ж таки мала самостійно автоматично це знати сама. До речі дві мої посилки разом важили 22 кг, ялинку ( за словами дівчини 40 кг) важила 9,90кг. Намагаючись пояснити всі обставини та знайти прийнятний вихід з ситуації, хлопці розказували мені про стандарти компанії та пропонували доставити самостійно ялинку на вантажне відділення ( це вже десь о 19:30) - я знову вийшла з себе і емоційно розказувала про ситуацію. Все таки вирішили подзвонити в колцентр, дівчина мене вислухала - розказувала про стандарти компанії та що я маю зробити, перепитала за упакування, я за відгуками працівників відділення що запаковано навіть для вантажного нормально переказала це дівчині. Тож через 10-15 хвилин на відділення приїхав вантажний кур'єр - якому упакування не сподобалось, я запропонувала запакувати вже цю ялинку у вантажному відділені і він її забрав. Суму оплати мені збільшили. Через хвилин 15-20 дзвонять мені з колцентру та запитують чи все добре, я кажу що так, ялинку забрали. Та запитую за ціну, чому я маю платити за адресний виклик кур'єра, якщо кур'єр якого я дійсно викликала взагалі не з'явився і я мала брати таксі. Чому сама посилка так дорого одна 12 кг - коробка 160 грн., друга 140 -35-35 ялинка 557грн. І чому такий неналежний сервіс, зроблено стільки, така висока ціна. Дівчина запропонувала мені промокод на наступну посилку, та я відповіла що бажання користуватись новою поштою в мене немає, і невідомо коли знову появиться і я взагалі дуже втомилась. Маю визнати і свою помилку, минулі рази коли я викликала курєра і він за голину приїхав забрав з квартири посилку, та оформив її, вийшло дешевше. Та всі інші рази коли я користувалась новою поштою і було все добре, як нещодавно я передавала постіль одіяла подушки на фронт, працівники самі все запакували і на наступний день все дійшло всього за 260 грн. Я не писала гарні відгуки , бо все добре - компанія відповідала своєму гаслу "доставка майбутнього". Я розумію і співчуваю трагедії яка нещодавно сталася на терміналі Нової Пошти, видно це теж вплинуло якимись чином. Та це не привід робити життя нестерпним у такий важкий час, я і так всіма силами тримаюсь, мені ці стреси на рівному місці геть ні до чого. Та й таке...

  Вікторія - 10/30/2023

  скарга

  Халатне відношення працівників нова пошта Скала -Подільська відділення номер 1.

  Валентина - 10/30/2023

  маршрут доставки

  Відстань між між місцем відправлення до місця одережувача 42км. Населені пункти в межах однієї області. Посилка подоружувала дві доби через Дніпропетровську область і знову прибула в Миколаївську.Початковий трекінг вказував прибуття посилки добою раніше. Посилка зробила коло пошани

  микола - 10/26/2023

  Жах

  Відправляла військовому костиль,важить не більше 0.5 кг. Оформили за габаритами на 10 кг. Доставка вийшла як вартість костиля. Запакували в плівку,навіщо здирати кошті за коробку та габарити?

  Тетяна - 10/22/2023

  Дякую оператору

  Дякую оператору кол-центру не пам'ятаю Олена чи Оксана обробляла посилки 5452 і 8553. Справжній професіонал. Дайте їй премію.

  Валентина - 10/22/2023

  Жах

  Дуже довго везуть посилку,жах Укр пошта номер 2

  Зоя - 10/18/2023

  Просто жахливо довго доставляють

  Нова пошта ще скоро не буде вирізнятися віл укр пошти

  Зоя - 10/18/2023

  Подяка

  Хочу подякувати кур'єру Олегу, в Агроеомічне Вінницької обл. Дуже ввчливий, уважний, людяний. Прекрасно запакував посилку, старався. Але в мене не вийшло оцінити його роботу в додатку, щось не зпрацювало. Намагалася кілька разів. Дуже жаль, бо такі старання людини хочеться підтримати. Не так часто останнім часом користувалася послугами кур'єра. Здається всі ввічливі, терплячі)). Ціни НП, звичайно високі, але... сподіваюся можливо будуть знижки, чи акції в подальшому. Дай Бог всім нам миру, перемоги, здоров'я, люляеості, совісті, достатку, і мудрості!).

  Тетяна - 10/14/2023

  Ціна доставки перевищує ціну самого товару

  Вчора забирала посилку, вартість товару 112 грн, а от вартість доставки -117грн. Це як? Я шоці. Товар - дві маленькі акумуляторні батерейки , діаметром 16 мм і вагою не більше 50 г обидві. Неодноразово користувалась послугами НП. Раніше була задоволена їх послугами, але вчорашній випадок залишив неприємний осад. Думаю над тим , що більше не буду користуватись послугами цієї компанії. Тим більше, альтернативи вистачає.

  Олеся - 10/13/2023

  Нова почта

  Промокод було видалено у звязку зперевстановленням мобільного додатнку. На заміну видаленого промо відправляю промо з аналогічними умовами.нова почта вирішила промокодами клієтів заохотити но і тут прокололись.

  Петро - 10/13/2023

  скарга на роботу персоналу

  Відділення №1 смт Брюховичі Львівська область. 06.10.23 Неввічлива працівниця, відмова надати консультацію та пояснити про роботу і розташування поштомату , хамовите та зверхнє ставлення до відвідувачів. Можливо таким працівникам потрібно шукати професію і працю не в сфері обслуговування.

  Володимир - 10/6/2023

  Негатив

  Лапуцька Дарина Сергіївна, в Чернігові відділення № 10 була попереджена, що в посилці скло, і обіцяла написати на коробці, але цього не зробили, і посилка прийшла військовому зіпсована, будь-ласка проведіть роботу з працівниками, бо на даний час Новій пошті довіряти не можна

  Надія - 10/6/2023

  Дуже довга доставка. Не користуйтеся цією поштою

  Дуже довго доставляють

  Артем - 10/4/2023

  Працює мало працівників на відділені. Іза цього постійні черги

  Таке відчуття, що там працюють люди цілодобово

  Andriy - 10/4/2023

  Запоріжжя 1 відділення

  Запоріжжя 1 відділення, непрофесійний персонал, керівник СрЁжа хамло повний неадекват.

  Валерій - 10/4/2023

  Доставка у Німеччину

  Відправили першу посилку з Києва у Берлін. Оплатили доставку за адресою. Через місяць ледве знайшли у Берліні, самі отримали і тягли 12 кг. Ніяких вибачень. Нам здалося мало одних грабель. Друга посилка з Києва гуляє по Берліну півтора місяці. Ніхто з операторів не знає, де вона. Одна фраза на озброєнні: "Чекайте, Вам сьогодні зателефонують". І тиша... Така ж історія у знайомих. Висновки робіть самі. Ми переходимо на інший сервіс, бо це повний мрак та некомпетентність працівників.

  Ван Ольга - 9/28/2023

  Доставка посилки

  Посилка,яка мала приїхати з Києва до Житомира,вже катається третю добу.Оператор вказала невірну адресу,керуючись лише номером отримувача.І кататиметься до 2 жовтня. Це відверте знущання над клієнтом як морально,так і фінансово.

  Юрій - 9/28/2023

  Поштомати

  Сьогодні вкрали посилку у вашому поштоматі, я витратив пів дня та кучу нервів на вирішення цього питання, як з'ясувалось ваш працівник не туди поклав. Я розчарований, довіри до поштоматів немає взагалі, та і робота операторів гарячої лінії також засмутила.

  Vadim - 9/19/2023

  Скарга

  Не перший раз користуюсь послугами НОВОЇ ПОШТИ, дуже шкода, що знову цей сервіс підвів, посилка прийшла розбита, товар зіпсований, жах.

  Вікторія - 9/15/2023

  Дуже дорога доставкп

  Це просто обдирання населення. Ремінець до годинника з Києва до Рівного 95 грн, а білет на комфортабельний автобус 230 грн. І так на всьому! Військові щодня шлють масу посилок. Скоро власник вже мільярдером стане якщо вже не став.

  Олександр - 9/15/2023

  Не адекватні ціни на доставку

  Я сподіваюсь що зʼявляться конкуренти цій конторі,яка на доставці накручує такі неадекватні ціни.

  Катерина - 9/11/2023

  Ізмаїл

  Просив зробити переадресацію. Не помітили накладну. Дуже уважні працівники, в лапках. Оцінка роботи -10. Дякую.

  Роман Шелько - 9/11/2023

  Некомпетентні працівники

  У м. Вінниця , 5 відділення , працівник відмовився надаіати можливість самому запакувати посилку , бо відітєлі в нього черга -підходьте після всіх , а люди в черзі аж надворі і не кінчаються 😡 Відмовився дати пухирчатку для пакування тільки бумагу з коробкою 👍🏻 , дати скотч теж відмовився, щоб я заклеїв коробку -дужк неадекватні молоді люди , беріть на роботу компетентних або досвідчених, а не тих які грузять людей , замість того щоб допомогти з посилкою -ЦЕ ЖАХ

  Андрій - 9/8/2023

  Дуже не адекватні ціни за доставку

  Посилку запакували у 35 кг коробку, а можна було максимум у 5 кг вартість доставки становила 360гр, хіба це норма.?

  Максим - 9/6/2023

  Відгук

  Була доставка меблів! Все пошкоджено,таке відчуття що вам везуть дрова ане меблі.Ніякої поваги до ваших посилок😱😱😱

  Марія - 9/6/2023

  Зовсім перевелася

  Не прийшло повідомлення про отримання товару, ні смс, ні пуш на вайбер. Як результат, не встиг забрати посилку і її відправили назад відправнику. Раджу вже краще Укрпошту, сервіс такий самий, тільки в рази дешевше.

  Євген - 9/4/2023

  Не працює

  Чому пошта зачинена с.Козин Рівненська область 18.50год. 30.08.2023???????

  Ілля - 8/31/2023

  Порвата коробка

  Сьогодні забрала коробку! Я в шоці. 1 раз таке(( Порвата коробка. В середині пошкоджений товар. Жах!

  Оксана - 8/31/2023

  Нова пошта

  Вкрали посилку де дитячі речі все, що можна сказати

  Світлана - 8/29/2023

  Відгук

  18.08.2023р. 20:05 к.ч.Це для клієнтів "Нової пошти". Відправлення повино було бути доставлено о 12:40 ( за ттн).Коли запитав я (отримувач 20450759896835), мені сказали що відправлення вже в дорозі. Відправникові сказали на "Гарячій лінії", що відправлення вже на місці. Я на термінал, мені заявляють, що відправлення ще на місці відправки у Львові і поки нікуди ще не відправлялось. Про ціни, зважування, якість доставки, крадіжки мабуть вже читали. До речі, ні в одній відповіді на відгук про роботу ЦИХ, я не знайшов слово "Вибачте за наші гріхи". До всіх відгуків можу додати ще важливі риси "фірми ": не дотримуються умов договору і БРЕШУТЬ. Люди, не майте справ з цією організацією, а якщо змушені, то надійтеся лиш на себе і якесь чудо.

  Іван - 8/19/2023

  Наявність товару

  Замовлення прийшло з нестачею товару. Обов'язково перевіряйте наявність товару!!! На Новій Пошті працюють недобросовісні працівники!

  Вероніка - 8/18/2023

  Чому на протязі майже двух місяців ми не можемо отримати квитанції для розмитнення посилок з України до Німеччини

  Скільки ще буде продовжуватись цей бардак коли можна уже отримати квитанції на оплату щоб розтаможити посилку,вже вказали інші дані але ніхто нічого не робить.

  Ольга - 8/15/2023

  Samsung S10

  Добрий день. Хотілося б подякувати компанії Нова пошта за прекрасні послуги та обслуговування, які Ви надаєте клієнтам. А зокрема відділення номер 2 м. Косів, де тебе чекає завжди швидке , чітке, кваліфіковане і професійне обслуговування. На мій погляд це велика заслуга насамперед керівника відділу Нової пошти м. Косів, керівника 2 відділення та його професійної команди, з якими працювати одне задоволення. Команда грамотна, злагоджена, фахова, розуміє клієнтів з пів слова. Оператори цього відділення завжди з хорошим настроєм і це передається клієнтам. Неодноразово спостерігаю як клієнти щиро дякують за роботу операторам 2 го відділення і покидають відділення із задоволеним обличчям. Це похвально. Аж душа радується. Так тримати планку високо і на далі і йти вперед. Молодці!

  Микола - 8/15/2023

  Нова пошта не приймає безготівкові платежі, тому збирає особисті дані і навіть скани паспортів громадян. Куди потім ідуть ці дані?

  Нова пошта приймає безготівкові платежі лише від одного-двох банків, не можу ніяк оплатити доставку через термінал. Довелося знімати готівку під велику комісію а після цього ще й надавати копії документів та заповнювати особисті дані, котрі можуть бути використані десь. Це незручно і дорого, доводиться переходити до іншої служби доставки

  Роман - 8/6/2023

  Кур'єрська служба нелюдів

  Вперше замовила доставку і була в шоці, підвели лише до під'їзду і все далі самі так як у них моя посылка 59 кг, а по факту 24 кг, хоча відповідно гроші здерли за 59. Незважаючи на те, що я на 8 місяці ці навіть не знаю як їх назвати просто розвернули і поїхали. Оператор нп уже знала, що трапилось коли я їй подзвонила і відповідно також гарненько мене послала типу потрібно було замовляти доставку під квартиру, хоча я про данный сервіс не знала взагалі. Ось вам приклад, хороших кур'єрів з цієї ж самої пошти: мої мамі везуть посилку за 10 км, заносять в будинок і ще запитують куди краще поставити. Тому дуже шкода, що у м. Миколаєві працюють такі нелюди!

  Дар'я - 8/1/2023

  Оцінка посилки двох упакованих велосипедів

  У кривому розі я в вело магазині упоковала два велосипеди,і то в якому стані вони прийшли нема просто слів описати,Нова пошта у мене питання ви що перевозите бревна,доставкою не зодоволоне,і по можливості користуватися вашими послугами не буду,і нікому не раджу

  Ольга - 7/21/2023

  Не працює додаток

  Створена ціна доставки у додатку не відповідає реальності-оператори завищують ціну доставки, міряють повітря, гаряча лінія заспокоює... Робіть додаток актуальний!!!

  Гість - 7/11/2023

  Оплата

  Доброго дня. Що сталося з оплатою. Як можно замовити товар на 500 грн , а до оплати 700. На що так загибати, ви так всіх клієнтів розгубити.

  Каміла - 6/25/2023

  Пошкоджений товар

  Кур'єр НП привіз пошкоджений товар. Це було видно,але товар віддали,мене не було при прийомі,тому не склали акт. Відповідь НП: нема акту - значить все нормально. Те,що їх працівники свідомо віддають пошкодженний товар,це нормально, мабуть ще премію отримують. В інших країнах буде таке саме ставлення до товару мабуть, цікаво чи європейцям підійде така якісь послуг

  Галина - 5/19/2023

  Обман!

  Відправили посилку на іншу пошту,де приймають більше 15кг.моя важила набагато менше.Коли я хотіла поважати на пошті мені не дали .Казали,що вона велика .Гітара 3/4 велика?Важить більше 15кг.?Спеціально ставлять більшу вагу ,щоб гроші здерти.5км.йшла пішки до цієї пошти,бо туди нічого не їде.Думаєте для чого я замовляла на іншу пошту !

  Тетяна - 5/16/2023

  Лохотрон

  Дуже дорого,тарифи космічні !Дурять на кожній посилці. Користуватися не буду більше !

  Наталія - 4/7/2023

  Транзит

  Посилка знаходиться в транзиті 3 тижні що робити

  Анна - 3/27/2023

  Не може прибути посилка до місця видачі

  8210603712050 Посилка виїхала з сортувального центру і загубилася. 5 днів їздить по Львову???

  Мар'яна - 3/12/2023

  Дані про помилку

  Доброго дня!Посилка 0504317199153 не відслідковується!!!останні відомості за 1 березня,написано ,що прямує до точки видачі….?

  Марія - 3/3/2023

  Немає замовлення

  Де моя посилка, показує що приїхала, але повідомлення ніякі не прийшли та незнаю на якій пошті

  Гангур Анастасія - 2/28/2023

  Посилка в транзиті вже три місяці

  Добрий день. Замовляла товари ще на початку грудня. Мала одержати в січні,лютому товари,але досі нічого не прийшло. В посилку вклали аж 17 позицій,ніколи раніше такої кількості в одній посилці я не отримувала. Вони дійдуть таки до мене,чи що робити? І стільки грошей . Що з ними?

  Ольга - 2/24/2023

  Недодоставка

  Хочу дізнатись де посилка.нащо братись за доставку .яку не можете виконати НП.

  Юрий - 2/23/2023

  Посилка

  Добрий день ! Як довго посилка буде в транзакції. Дякую. тел

  Ярослав - 2/21/2023

  Як довго буде посилка в транзиті

  Як довго буде посилка в транзиті уже чекае34 дні чекає навітправку в Україну

  Валентин - 2/17/2023

  Прошу допомоги

  Доброго вечора. Будь ласка скажіть, де є писилка EE545912995PL вислали ще 30 січня сьогодні 14 лютого а її ще не має і не бачу де є

  Людмила - 2/15/2023

  5+

  Чому пенсіонерам дорого? Укрпошта - 40грн доставка, а у нової пошти 60грн, а якщо по місту 50грн. Різниці в ціні майже немає, різниця тільки в якості

  Анд - 2/10/2023

  Нова почта - стоимость доставки.

  Пенсионерам не по карману.

  Леонид - 2/10/2023

  Посилка з Харкова

  Чому не має ще посилки, довго їде з сортувального центру з Житомира в Піски, скільки чекати потрібно?

  Шпирко Катерина - 2/8/2023

  прсилка тиждень у пункиі відправки

  Посилка номер 7905202308668 уже тиждень у пункиі відправеи, так і не виїхала із відділення. В чому проблема ?

  гість - 2/8/2023

  Не знаю де можна поштове відправлення

  Не мае мого поштового відправлення

  Олег - 2/5/2023

  Нема посилки

  З 12.01.2023 посилка AEPD0002175379 знаходиться в транзиті хоча інші посилки які відправлені пізніше вже отримані скажіть будь ласка де посилка

  Євген - 2/5/2023

  посилка

  AENM0012029697 Nova Poshta international 24 Янв 2023 09:00 Подовжено термін зберігання вантажу в митній зоні UA шо це означає

  сергей - 2/1/2023

  Не знаю де посилка

  Добрий день. Якщо не важко, скажіть будь ласка, де в даний момент знаходиться (або в дорозі) посилка SK198842779LV

  Настя - 2/1/2023

  Не знаю де посилка

  Добрий вечір, можна запитатися де зараз знаходиться посилка SK198572612LV

  Настя - 2/1/2023

  Загублена посилка і поганий сервіс

  Я не можу знайти або забрати посилку 1002904824050. Вона вже 57 днів десь. Не приходять смс! Отримувач не знав, що вона прийшла в Чернівці і чекає його, тому її повернули в Житомир. Знову не прийшли смс. Я з-за кордону не можу поговорити з Житомирським 29 поштовим відділенням. Або комп'ютер не можуть працівники включити, бо 8:45 ранку і вони ще кави не попили, або дуже людей багато, або єдиний мобільний по якому вони відповідать- просто виключають, щоб іх не бентежили. Що мені робити?

  Лариса - 1/30/2023

  Неналежна доставка

  Моя посилка з Аліекспресу (SK176791664LV) прийшла в Україну на Укрпошту 22 травня. Моє місто Херсон на той час було окуповане і, зрозуміло, я не вимагав її достави. А тепер, коли Херсон деокупували, я подзвонив оператору Укрпошти і мені повідомили що мою посилку відправили назад до Китаю, при цьому мені абсолютно нічого не повідомили, хоча зв'язок на той час був. Поясніть,будь ласка, хіба окупація не є форсмажорною обставиною, на якій підставі посилку відправили назад, адже це ж не я за нею не прийшов, це мені її не доставили. Тим паче, розміри посилки зовсім не велик, щоб знайти місце для тимчасового зберігання!

  Мальчевський Сергій Миколайович - 1/30/2023

  Пропала посилка

  Де посилка AENM0011317317? Чекаю 57 днів з аліекспрес. Це нормально?

  Людмила - 1/28/2023

  Погано

  Дуже довга доставка. Вже більше 7 днів не можу отримати посилку

  27.01.2003 - 1/27/2023

  Прошло. Больше. Месяца а. Посилки нет

  Ответьте где. Находится. Моя. Посилка 20700413112980

  Олександр - 1/26/2023

  Гичун

  Де знаходиться посилка RK037271973LV. 04.01 у центрі видачі, а у відділення немає

  Руслан - 1/19/2023

  AENM0011668291

  AENM0011668291 щось не розумію ((( Пише що місцва служба доставки неприйла посилку.. ще згрудня місяця

  Тетяна - 1/16/2023

  Посилка не прийнята місцевою службою доставки

  (AENM0011916065) Доброго дня! Хотілося би дізнатися де посилка? Останній статус був з початку, що відправлення в транзиті, а потім що Нова пошта комплектує посилку. В самому додатку НП вказано, що накладну створив сам продавець але не додав її до замовлення. Коли орієнтовно очікувати посилку і чи буде вона взагалі?

  Liudmyla - 1/16/2023

  розчарували

  запізнення склало дві доби!!!

  Олег - 12/20/2022

  -

  Всё нормально, доставлена Новой почтой, всё в целосности, не помято не побито, сложили 2заказа в один.

  Гість - 7/26/2022

  -

  Посилка доставлена у відмінному стані. Прекрасна, надійна, дбайлива упаковка. Дуже дякую всім, хто причетний до мого замовлення за сумлінну роботу. Успіхів у бізнесі, здоров'я всім працівникам та вашим сім'ям!!!

  Гість - 7/26/2022

  Надсилають посилки в закритий для доступу поштомат.

  Потрібно або робити платну переадресацію або чекати 4 дні, поки з цього поштомата посилку перемістять до відділення. Хоча раніше з цим все було нормально доставляли просто до відділення. Дзвонив на гарячу лінію два рази відповіли що вони ні до чого, і не знають що з цим робити. На третій раз дівчина зареєструвала звернення 20220719/08438 ніхто на це звернення не відреагував і сьогодні знову дві посилки відправили до того ж поштомату

  Валим - 7/26/2022

  Пропала посылка

  Відправили посилку (накладна 59500000219989) 05.07.2022р. до Німеччини, посилка відстежувалася до Києва, потім зникла і ніхто нічого не знає минуло вже 20 днів! Лише обіцяють розібратися! Не зрозуміло, де шукати посилку!

  Карина - 7/26/2022

  -

  помічено неодноразово Нова пошта та Укрпошта міжнародні відправлення доставляють швидко та без головного болю на відміну від Міст Експрес.

  До - 7/25/2022

  Беруть гроші за посилку, яка вже сплачена на АліЕкспрес

  Замовив посилку на АліЕкспрес, оплстил, доставка безплідна, але посилку доставили не кур'єром, а у відділення, довелося робити переадресацію, і платити гроші. Компанія Нова пошта, це найгірша серед поштових доставок!

  Василий - 7/25/2022

  Цікавить де їде посилка

  Добрий день. Якщо не важко, скажіть будь ласка, де в даний момент знаходиться (або в дорозі) посилка, трек номер: 20700362603652 Заздалегідь дякую.

  Гість - 7/24/2022

  -

  Посилка місяць провалялася у Гонконгу. В результаті прийшов посаджений у 0. Підключив до зарядного і лише через півтори години пішов хоч якийсь заряд 190 мА, а ще за годину почав заряджатися повноцінно. Я за цей час встиг відкрити суперечку))

  Міша - 7/23/2022

  -

  Пока это самая быстрая доставка с Али за все годы покупок — всего 9 дней. Пришло целое. Отслеживалось по всему пути следования.

  Гість - 1/26/2022