Vidstezhyty - Відстеження Play Market:
Скачати
AliExpress Standard Shipping відстежити

AliExpress Standard Shipping

Логістична компанія

Відгуки

  Відстеження посилки:

  Відстежити посилку AliExpress Standard Shipping

  Іноді при покупці товарів на торговій платформі AliExpress використовується стандартний метод доставки. Але що це означає? Як відстежити посилку з AliExpress, відправлену методом AliExpress Standard Shipping?

  AliExpress Standard Shipping - це один із методів доставки товарів на платформі AliExpress. Особливістю цього методу є наявність посередника між продавцем та покупцем. У інших методах доставки товар від продавця передавався службі доставки, яка відправляла його отримувачу. Але з AliExpress Standard Shipping ситуація трохи інша. Товар від продавця надходить на склад до логістичного відділу. І лише після цього відправлення потрапляє до кур'єрської служби.

  Перевага методу AliExpress Standard Shipping полягає в тому, що час відправлення посилки та присвоєння відправленню трек-номера перебуває під контролем представників інтернет-магазину. Це унеможливлює продавцям надавати неіснуючі трек-номери, за допомогою яких неможливо відстежити відправлення.

  Інші методи доставки на AliExpress

  Товари з AliExpress відправляються за допомогою відомих транспортних компаній, таких як DHL, UPS, FedEx, Пошта Сінгапуру та інших. Термін доставки посилок, відправлених методом AliExpress Standard Shipping, залежить від транспортної компанії та адреси отримувача. У середньому, цей термін становить від 15 до 45 робочих днів.

  Відстеження AliExpress Standard Shipping

  Для відстеження замовлень AliExpress Standard Shipping, покупці можуть використати офіційний сайт AliExpress у розділі "Інформація про відправлення". Тут відображається інформація про статус доставки. Іноді, при відправленні товарів методом AliExpress Standard Shipping, інформація про статус замовлення може відображатися з незначним запізненням. Це пов'язано з можливими затримками в роботі системи відстеження.

  Також покупець може побачити повідомлення "Посилка повернулася AliExpress Standard Shipping". У цьому випадку не варто хвилюватись - продавець не встиг передати посилку у визначений термін службі доставки, і ця служба скасувала доставку. У цьому випадку слід зв'язатися з продавцем і уточнити, коли він зможе передати товар транспортній компанії.

  Служби доставки

  Доставку товарів з AliExpress Standart Shipping, коли вона безкоштовна і оплачується продавцем, можуть здійснювати наступні транспортні компанії:

  Пошта Китаю. При великій кількості замовлень строк доставки може становити 2 місяці. В середньому цей показник знаходиться в межах від 22 до 60 днів. Пошта Сінгапуру. Відправляє посилки з AliExpress під час перевантаження Китайської Пошти. Термін доставки становить від 15 до 50 днів.
  Пошта Гонконгу. Термін доставки - від 20 до 60 днів.

  AliExpress Standard Shipping - пошук посилок та відправлень

  В коментарях ви можете запитати про відстеження посилки AliExpress Standard Shipping.