Vidstezhyty - Відстеження Play Market:
Скачати

Міст ПОШТА - Відгуки клієнтів

Міст ПОШТА відгуки

Логістична компанія

Відстежити посилку Міст ПОШТА

  Відстеження посилки:

  Оцінки І Відгуки Користувачів

  Оцініть доставку від Міст ПОШТА

  Додати відгук

  Жахіття

  Найгірший поштовий оператор, з яким мені доводилося мати справу, а мав справу я десь із 5 різними поштовими службами. Вони просто так затримують міжнародні посилки, які по своїй вартості не підпадають під розмитнення. Посилка йде днів 8 з будь-якої точки Світу в Україну і далі ще більше часу її утримують, бо сервіс жахливий. Кошмарять людей як тільки можуть. Ще в них є компанія-прокладка РОСАН, яка типу займається брокерським оформленням. Так то взагалі фіктивна компанія, яка існує лише на папері. До них нереально додзвонитися, не реально отримати відповідь на пошту, в мессенджері. Це просто жахіття. Обирайте інші поштові компанії, але точно не Meest.

  Сергій - 4/12/2024

  Все жахливо

  Жахлива служба доставки. Якимось чином сюди вперше потрапила загальна посилка від кількох продавців з Китаю. Отримала лише СМС, що до мене прямує посилка, виберіть пункт доставки. І все... Ні про прибуття у відділення посилки, ні про її повернення повідомлення не надіслали. Не дочекавшись, відкрила відстеження і побачила, що посилка через 5 днів після прибуття повернута відправнику.

  Галина - 4/12/2024

  Алі-Міст-Київ

  Все добре, з алі достатньо часто посилки йдуть міст-експресом, останнім часом термін доставки дуже приємно дивує, а це за два тижні, останім роком з'явилось міні відділення в моєму мікрорайоні, це ще більше полегшало отримання. В цілому задоволений, дякую!

  Lavrin - 4/9/2024

  Найгірша пошта

  Самі змінють та видаляють адреси доставки. Дата доставки також змінюється. Замовляла 2 рази. Перший раз повідомили дзвінком по факту, що вже їдуть до мене, коли ще навіть СМС не було. Не планувавши отримувати посилку в цей день, знаходилась не по місцю доставки, кур'єр наполіг на тому, що привезе зараз і туди де я. Я погодилась, але коли добиралась з коробкою додому то пожалкувала. Наступного разу побачивши повідомлення, що сьогодні через годину отримаю посилку ( на 2 дні раніше). Відразу ж передзвонила кур'єру для узгодження часу, пропонувала після обіду. Не погодився. Сказав: "так не буде, я залишаю на Розетці". Більше ніколи не буду замовляти через цю пошту. Адже доставка можлива тільки в той день і час коли вигідно компанії, а не клієнту.

  Юлія - 4/9/2024

  Міст = грабіжники

  Декілька років відправляла з Польщі в Україну Містом, все було майже добре (інколи крихкі речі билися в досить добре запакованих коробках. Мабуть, курʼєри відбиті на всю голову, гралися посилками у футбол). Але передостаннє відправлення сумарно з 4-ьох окремих коробок (2 з яких досі не дійшли) дуже сподобалося митниці і вони вирішили, що дві коробки можна затримати. І тут почалося цікаве: міст бреше одне, «митниця» (бо не знаю чи це митниця, платіжки на міст - росан) бреше інше. І так по колу. Залюбки приєдналася б до колективного позову на цих шахраїв, якщо такий планується Palyurka@ukr.net Остання посилка теж прийшла пошкодженою Курʼєр, бачачи, що коробка мокра, швидко кинув і втік щоб адресатка не встигла зорієнтуватися Пишу коментар 4 квітня 2024 року

  Це триндець - 4/4/2024

  Посилка по Україні

  Замовляла через міст вперше і приємно здивована. Орієнтована дата дата доставки була 03.04,а приїхали на два дні швидше. Приємний працівник видала посилку.

  Віта - 4/1/2024

  Крадуть посилки

  При відмові від посилки спочатку утримували посилку 3 місяці, потім обіцяли відправити назад відправнику, далі почали писати, що вони зв'язуються з відправником щоб відправити назад. З відправником вони звичайно не зв'язувались, тобто посилку просто вирішили вкрасти і Алік не повернув гроші, бо по треку вона висить на митниці. Будьте обережні та не замовляйте доставку Містом!!!

  Микола - 4/1/2024

  Поганий сервіс

  Як завжди скидають смс що прийшла посилка, по факту нічого і ще купу часу чекати , дурять

  Юрій - 4/1/2024

  Безвідповідальність

  Отримати доставку додому мала ще 28.03.24р Сьогодні 30.03 лише приходить смс щ повідомлення що посилка на відділені! Бе дзвінка та повідомлення відправили, хоча доставка безкоштовна! Зателефонувавши оператору У відповідь почула-« можете переадресувати поставку додому, та це займе 3 дні, та за додаткову плату» Просто жах!!!!! Безсовісні🤬🤬🤬🤬

  Яна - 3/30/2024

  Не рекомендую

  Другий підряд випадок, коли прийшло пошкоджене відправлення. На очевидні факти недоброякісної доставки - проста відписка, що вони не вині.

  Володимир - 3/30/2024

  AliExpress

  Дитина не встигла забрати посилку з поштомата з АліЕкспрес. Посилку надіслали назад відправнику (прийшла смс). Але один дзвінок у службу підтримки - і дівчата оформили відправку знову в банкомат! Дитина на канікули поїхала до бабусі.....І знов трабл. Дитина не зможе забрати у банкоматі, бо за містом. І тут служба підтримки мене виручила і я змогла з їх допомогою забрати посилку. Чесно? Отримала Вау Ефект, бо була впевнена, що цю посилку ми втратили. Дякую вам дівчата

  Юлія - 3/26/2024

  Найгірша пошта

  Погоджуюсь з кожним коментарем, це жах пішов 2гий тиждень а я не отримала свою посилку, і це між містами, кожен раз нова брехня, в результаті втрачена передоплата за товар і 0 реакції, жах

  Анна - 3/18/2024

  Жахливий сервіс. Не рекомендую!

  Посилка прибула до Києва у п'ятницю. І запланована доставка кур'єром була тільки через три дні у понеділок! Я змінив на доставку до поштомату. Зв'язався з оператором і мені відповіли,що +- через три дні доставлять до поштомату. Хоча у своїй рекламі пишуть сроки в рази менші. Три дні! Доставка по Києву до поштомату це вже перебір! Не рекомендую цей сервіс. Наприклад нова пошта доставила би у той же день до поштомату чи максимум на наступний ранок. Взагалі не вартує коштів така довга доставка. Не рекомендую!!!

  Олександр - 3/18/2024

  Міжнародні

  Для чого брати міжнародні посилки, і доставляти її 30км від мене,? Якщо Укрпошта хай на тиждень пізніше доставить, але доставить по адресу який вказаний, а іменно прямо принесуть тобі її додому безплатно. Посилка виходить доцільно невигідною якщо на автомобілі поїхати і забрати її.

  Robert - 3/7/2024

  Посилку доставляють 4 дні!!

  Жахлива компанія. Тиждень посилку неможуть привести, по телефоні обіцяють доставити "сьогодні" кожного дня, в результаті 4 дні тежнічні причини.

  Оля - 3/4/2024

  Сервіс просто жах

  Це жахлива доставка! Сервіс просто нікудишній! Замовляєш доставку курʼєром, вказуєш в коментарях зручний для себе час-всім глибоко байдуже! В курʼєра свій графік, його не хвилює, коли ви будете вдома. Вихід для нього-залишити на відділенні Розетки і все. Але навіщо я тоді замовляю курʼєрську доставку, щоб ходити потім в Розетку? Телефонуєш в службу підтримки-ми нічого не знаємо і курʼєра свій графік. Дно.

  Оля - 3/4/2024

  Жахлива служба доставки

  Замовила кур'єрську доставку. Кур'єр хамовито повідомив, що не збирається до мене їхати,оскільки йому не зручно після обіду. І сказав,що йому на все байдуже! Замовляла через Міст вперше і востаннє!!!

  Леся - 3/4/2024

  Жахливі умови сервісу, відношення до Клієнта, бардак, не рекомендую

  Жахливі умови сервісу, погане відношення до Клієнта, повний хаос, категорична у виборі цієї тупої компаніі

  Оксана - 2/29/2024

  Найгірша команія доставки

  Meest це НАЙГІРША компанія в Україні в сфері доставки. Не відповідальне ставлення до роботи. Халатність. Найдорожчі ціни на ринку цієї послуги при цьому якість найгірша. Посилки вчасно ніколи не приходять. Посилку з Чехії в Україну не можуть доставити за місяць часу (хоча інші карго з навіть з Китаю привозять за менший час). Компанія Rosan (це компанія від міста яка займається розмитненням і про неї взагалі мовчу, краще застрелитись) Не раджу співпрацювати з ними. Після опиту з цією компанією від них доставка навіть за безкоштовно непотрібна. Оператори ніколи нічого не знають, до них телефонувати взагалі сенсу немає.

  Тарас - 2/27/2024

  Жахливо

  Три рази не працювала система на заправці де забирати посилку, зателефонувати не можливо (навіть самі сотокдники з заправки) йде довше ніж всі пошти України. А останній раз я замовила (як і завжди вже пʼять років) більше 5ти посилок з Китаю, всі з різних магазинів, всі до 100$, деякі зовсім малі, їх зібрали в одну і міст який їх і зібрав в одну велику, виставив рахунок на таможні на 1500грн за розтаможку ?! Що за дурість, навіщо збирати всі малі посилки в одну, а потім вимагати гроші?

  маргарита - 2/21/2024

  самая конченая доставка

  Уважаемые,НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ ИХ УСЛУГАМИ!!!!!!!!!!!!!! Это самые кончаные перевозчики,пользуюсь услугами их уже 10 лет,последние пару лет это пи..... нет слов,мало того ,что воры конченые,цены зашкаливают,втюхивают свои коробища,которые по весу 1-1.5кг,+ 3-5евро коробка,+ втулили консолидацию2евро за каждую вещь,а баеры меня поймут,если футболка 1 евро и её консолидация 2 евро,это логики нет!Доставка по времени долгая,сроки нарушают постоянно, мало того,склад от меня ,с окна виден ,это Софиевская Борщаговка ,но ждать доставку я могу неделю,скандалы..звонки до одного места!!!1Перехожу на UE и вам советую!

  василиса - 2/21/2024

  Якщо є вибір, обирайте Нову Пошту

  Замовила товар з Notino. Обрала доставку meest. Написано, що вчора 16.02.24 прибула посилка в сортувальний центр Києва на Софіївській Борщагівці. Мала б прибути сьогодні 17.01.24 до пункту видачі, день завершився нічого немає. І тут я згадала, як сварилась з meest 8 років тому і саме через них перестала замовляти з сайту parfums (здається це тепер і є notino). 8 років тому meest ніколи не робили доставку в той день, коли обіцяли і так мене дістали, що я в якийсь момент просто відмовилась забирати своє замовлення. Продавцю написала тоді, що саме із-за служби доставки більше замовлення робити не буду і не робила. Зараз на Notino є можливість обрати нову пошту, але я щось тупонула. І тепер думаю зробити знов замовлення того ж товару, але вже через Нову Пошту. В мене є підозра, що meest просто не впорається з доставкою в найближчий тиждень, бо це здається нереально складною задачею для них. Коли вони пишуть дату доставки в пунк видачі, невже так складно розрахувати, і прокласти маршрут

  Надія - 2/18/2024

  Якщо є вибір, обирайте Нову Пошту

  Замовила товар з Notino. Обрала доставку meest. Написано, що вчора 16.02.24 прибула посилка в сортувальний центр на Софіївській Борщагівці. Мала б прибути сьогодні 17.01.24 до пункту видачі, день завершується нічого немає. І тут я згадала, як сварилась з meest 8 років тому і саме через них перестала замовляти з сайту parfums (здається це тепер і є notino). 8 років тому meest ніколи не робили доставку в той день, коли обіцяли і так мене дістали, що я в якийсь момент просто відмовилась забирати своє замовлення. Продавцю написала тоді, що саме із-за служби доставки більше замовлення робити в них не буду і не робила. Зараз на Notino є можливість обрати нову пошту, але я щось тупонула. І тепер думаю зробити знов замовлення того ж товару, але вже через Нову Пошту. В мене є підозра, що meest просто не впорається з доставкою в найближчий тиждень.

  Nadiya - 2/18/2024

  Брехуним

  Брехуни вказано доставка 45 днів очікую доставку 85 днів вже і її нема , лише завтраками годують

  Діана - 2/18/2024

  Шахрайство

  ШАХРАЙСТВО!!! 27 грудня за викуп з польского сайту за посиланням №4939, в листі було зазначено сплата за товар + за доставку + за викуп товару, в телефонній розмові диспетчер сказала, що після сплати треба чекати доставку 7-10днів, я сплатив в повному опсязі зазначену суму. 4 січня зателефонував і з допомогою представника налаштували кошик на сайті для відслідкування посилки NUMER 53551764218 , мені сказали чекати десь 7 днів, і про доплату ніхто знову не попередив, але на наступний день побачив в кошику, що потрібно сплатити за доставку 8 євро, я перетелефонува і в розмові з представником так і не почув чому потрібно сплачувати двічі, і де гарантія, що після другої сплати не будуть вимагати сплатити третій, а потім і четвертий раз, я попросив повернути кошти, мені відмовили в поверненні повної суми, а далі і зовсім кинули слухавку і більше не відповідали на мої звінки. Телефон і адреса мої вказані в моїх переписках і на сайті, але так за два тижня, ніхто не перетелефонував( Нікому не раджу користуватись MeestPoshta викуп товару з сайтів.

  Костянтин - 1/16/2024

  Жахливо

  Жахливе ставлення до клієнтів. Посилки надходять не на те відділення, на яке замовляла, і навіть в ненайближчі, а на ті, куди їм зручно доставити. Якщо не готові їздити за своїми посилками хтозна куди, то краще відмовитись від послуг цієї компанії. На моє прохання привезти посилки в найближче відділення, сказали чекати 5 днів включно!! 5 днів Карл!! Нова пошта з-за кордону привозить за 5 днів, а тут в межах міста...

  Оксана - 1/9/2024

  Брехуни

  Відправили не на те відділення, заплатив переадресацію, 5 днів кормлять обіцінками, то переїхала на інше відділення, то курєр виїхав, а посилка як видно в додатку лежить на відділенні якому їм захотілось, відстань до мого відділення 2км. Одним словом швидкі олені.

  Юрій - 1/6/2024

  Відгук

  Дуже жахлива служба доставки, не дотримуються дат які ж самі присилають, посилка з Одеси виїхала 10 днів тому до Києва так і не доїхала , оператор некомпетентний у відповідях, дізнатися де посилка не можливо, жахлива пошта.

  Наталія - 1/6/2024

  Ні в якому разі не користуйтесь цією логістичною компанією

  НАЙГІРША Логістична компанія. Ніколи і ні за яких обставин не користуйтесь послугами цієї компанії. Посилка прибула в Україну 23.12.23 числа , а сьогодні вже 5.01.24, а я й досі не можу отримати свою посилку . Це жах , компанія годує мене обіцянками кожного дня. Вчора запевняли мене, що передали на контроль керівництва дану ситуацію. Оператори брешуть кожного дня.Якщо завтра не буде доставлена моя посилка на відділення, я буду звертатись до правоохоронних органів.

  Анна - 1/6/2024

  Найважливіший поштовий сервіс

  Київ. Декілька діб доставляли посилку зі складу до пункту видачі (склад і пункт - в межах одного міста), хоча обіцяли доставити, поки я в місті. Потім на власний розсуд змінили адресу пункту видачі, потім зненацька в застосунку з'явилося повідомлення "Повертається відправнику", хоча я сплатив переадресування, бо поки вони там "доставляли", я вже виїхав до іншого міста. Гаряча лінія - це суцільне гальмо - доводиться чекати на відповідь годину-півтори. Посилка досі не доставлена.

  Я - 1/6/2024

  Курʼєр хамив

  Курʼєр не захотів донести до будинку, коментував , що він ітак багато робить.

  Аліса - 1/6/2024

  доставка зі збоями

  Мало того що посилку з США везли два місяці, так в Україні завезли на інше відділення, зробили переадресацію а посилка і далі тиждень лежить на тому ж відділенні, одні обіцянки що відправлять.

  Ігор - 1/4/2024

  КОНЧЕНІ УБЛЮДКИ!!

  1. ДОСТАВЛЯЮТЬ КОЖНОГО ДНЯ КУДИ САМІ СОБІ ЗАХОЧУТЬ НЕ НА ВІДДІЛЕННЯ ЯКЕ ВКАЗАНЕ!! 2. ПРОБЛЕМУ НАВІТЬ НЕ ПОЧИНАЮТЬ ВИРІШУВАТИ, БО ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК НЕ ДАЮТЬ А ПРОСТО ШЛЮТЬ...... 3. ПОСИЛКА ПО УКРАЇНІ МОЖЕ ЙТИ 1-2 МІСЯЦЯ, АО ПОТІМ СКАЖУТЬ ЗАПЛАТИТИ ЗА ДОВГУ ДОСТАВКУ

  Володя - 1/4/2024

  Meest express

  Сама відстійна пошта, доставка в місто 2 дні, а по області 7 днів, при цьому посилка три дні лежить в місті і не рухається. Укрпошта спрінтер по зрівнянню з цим недорозумінням.

  Віталій - 1/4/2024

  Жахлива логістика

  Найгірша служба доставки. Не рекомендую нікому. Ганьба Розетка за співпрацю з цією службою

  Тетяна - 1/4/2024

  Найгірша пошта в світі

  Сама найгірша поштова кампанія, з її сателітом СП "Росан" . Посилки по Україні їдуть більше місяці, начебто їх переносять в руках і пішки.bad

  Євген - 1/4/2024

  Невідповідальність

  По перше хочу зазначити незручність розташування їх відділень - їх дуже мало і розкидані вони аби де. Незважаючи на те, що отримувати посилки трохи зручніше ніж у укрпошти, вам всеодно потрібно буде диктувати свій номер телефону і чекати на смс, що не дуже зручно, особливо коли в оператора не дуже гарне покриття або немає світла. Далі хочу зазначити що вже не перший раз міст губить посилки на митниці, і тобі потрібно чекати, поки вони оброблять твою скаргу, повернуть гроші. Не рекомендую.

  - - 1/2/2024

  Посилка приїхала не в те місто

  Не прийшла посилка у відділення за замовчуванням у профілі. Замість мого міста приїхала в зовсім інше. Тепер доплачувати за переадресацію та чекати ще більше часу. На скарги не відреагували. Не раджу.

  А - 12/30/2023

  Пропала посилка

  Meest пошта повинна була доставити мені посилку з США, 21 грудня відправник написав мені, що посилка вже в Київі, і мені її скоро привезуть, але жодного повідомлення від служби доставки про посилку я не отримувала, про що і написала відправнику. Вона звернулась в США до представника перевізника і той надав телефон гарячої лінії Meest Пошта, щоб я дізналася де посилка. Я подзвонила, назвала номер посилки і оператор відповіла, що посилка мені уже доставлена! А коли я почала задавати питання кому і коли її віддали, вона сказала, зо незабаром передзвоне. Через хвилину вона передзвонила в почала розповідати, що пошта тільки розмістила посилку, а потім віддала на доставку якомусь перевізнику, контакти якого вона не знає! Тобто, посилка пропала, а співробітник пошти заповнює мене, що вони не знають кому віддали посилку. Це при тому, що відправник чітко указав, що перевізником і є Meest. Тобто, мою посилку або загубили, або вкрали співробітники пошти, а замість того, щоб займатися розслідуванням, просто відверто брешуть

  Інна - 12/30/2023

  Це жах

  З 22 числа мої відправлення на Софіївський, кожен день обіцяють завтра прийде, але до сих пір немає ..і кожен день міняється дата доставки;(((

  Ганна - 12/30/2023

  Meest вкрав мою посилку

  Я очищувала посилку з США, яка доїхала до України, після митниці до Київа, а далі тиша, вона просто щезла. На мої дзвінки співробітникам цієї «контори», мені сказали що я її вже отримала!!! Після того, як я сказала, що не отримувала жодного повідомлення від них, і запитала коли і кому була видана посилка, оператор, зі словами «я зараз зʼясую що де», просто поклала слухавку. А коли передзвонила почала реально молоти якусь дичину про те, що вони її тільки розмитнюють, а потім передають якомусь перевізнику, але якому вона сказати не може. Співробітники Messt пошта просто вкрали мою посилку! А замість того, щоб розбиратися, де в них проблема, несуть повну маячню! Це просто жах

  Інна - 12/30/2023

  Переадресація

  Пепеадресацію з поштомата(який у них не працює), на відділення робоять уже з 27числа....і ніяк не зроблять. Оператори не компитентні, щодня надають різну інформацію. Жах, дитина залишається без подарунку завдяки їм. Посилка приїхала 23.12...отримати її не можу🤬🤬🤬

  Анна - 1/2/2024

  MEEST

  На цій ''недоПОШТІ'' пропала посилка..Оператори кожного дня переносять на завтра...нічого конкретного не можуть сказати..

  Тарас - 12/28/2023

  Відсутність сповіщень про доставку

  Посилки їхали з Китаю. Я не знав, що по Україні їх буде доставляти саме Міст. Коли пройшли всі терміни доставки, почав розбиратись де мої посилки. Виявилось, що вони давно приїхали, але Міст, слав сповіщення в свій додаток, замість того, щоб просто написати в любий з месенджерів або подзвонити. Їхнім додатком, я практично не користуюсь і звісно, я не бачив, що посилки приїхали. І після декількох днів, міст їх відправив назад, чи в Китай чи на якійсь склад. Не знаю, бо їхня служба підтримки не відповідає зовсім. Для прикладу, додатків Нової Пошти або УкрПошти в мене немає зовсім, але це не заважає їм слати сповіщення про те, що посилку вже можна забирати.

  Олексій - 12/28/2023

  Дістали вже

  Найжахливіша служба доставки. Замовляю товари з Китаю. Сам Міст Експрес я не вибирав навіть, це вже окреме дякую аліекспресу. З останніх 5 посилок - 5 не по адресі доставки (при чому в Тернопіль, коли доставку замовляв батькам додому на Рівненщину). З цих 5 посилок - 3 навіть не пропонувало на яке відділення кидати, кидають куди ЇМ зручно, не мені. Вибачте, це вже взагалі якийсь пu3дець, а не доставка.

  Михайло - 12/28/2023

  Це жах, а не доставка!

  Це жахлива контора! Заперли мою посилку у відділення на іншому кінці міста! Переадресація коштує грошей, наживаються ще і на цьому! Вказана чітко адреса, але аферисти на те не звертають уваги! Мені треба потратити півдня, щоб добратися до своєї посилки, знайти те відділення на якомусь пустирі за містом!! Переадресація це ще три дні чекати, а мені на тиждень на зміну і як бути? Як забрати посилку???

  Леся - 12/25/2023

  Найгірший перевізник!

  Це найгірший перевізник в Україні! Навіть Укрпошта - топ, порівняно з Meest express! Посилка прибула в місто ще 21 грудня, а зараз 25 грудня, але в пункт видачі вона так і не доїхала. Та її вже пішки можна було б донести! Служба підтримки - це взагалі дно!

  Тетяна - 12/25/2023

  Гіршої доставки не придумаєш

  Закрийте свою пошту бо з вами одні проблеми і поверніть кошти за мою втрачену посилку !!!

  Роксолана - 12/24/2023

  Жах жахливий

  Слухайте, ви точно служба доставки??? Ніколи не мала з вами справи, аж поки мені автоматично не відправили через вас посилку з Китаю. І от з Китаю вона прийшла на сортувальний склад у Києві за два тижні, але до мене у Київ не може дійти вже майже тиждень. Кожного дня змінюється термін доставки і нуль реакії у ваших операторів та керівництва. І ось сьогодні почитала про вас відгуки, це просто трешшшшш

  Nika - 12/24/2023

  Дуже погана доставка

  Посилка 7 днів назад прибула до України і ніяк не може потрапити до відділення видачі. Я розумію за кордоном затримки, але щоб в Україні так довго була. Не раджу користуватися цією поштою.

  Ірина - 12/24/2023

  Переадресовують посилки без відома клієнтів

  Мала отримати посилку з Китаю. Вибрала відділення куди доставлять посилку . Але Міст вирішив доставити його в інше відділення без мого відома і поставити мене перед фактом. Прислали повідомлення, що воно в іншому відділенні через технічні проблеми. Відділення знаходиться в дуже незручній для мене локації( є відділення значно ближче до мене). В додатку зробила переадресацію і за це з мене взяли 40 грн. На гарячій лінії допомогти не можуть. Доведеться оплачувати. Відмінити переадресацію неможливо, якщо ще раз зміню, то буде ще +40 грн.

  Леся - 12/21/2023

  Не рекомендується

  У повідомленні написано одну дату а прийшло на 4 дні пізніше. І проплату здійснено через пей де потрібно вносити усі дані карти і електронної пошти.😤

  Люба - 12/21/2023

  Словом "сервіс" це назвати важко

  Кілька разів мала справу з цією компанією, щоразу якісь проблеми з доставкою. Остання посилка пролежала в Києві 4 дні, потім її видали кур'єру. Кур'єр не приїхав і не передзвонив. Коли за 15 хвилин до закінчення терміну доставки подзвонила йому я, нагло збрехав, що він мені дзвонив і не додзвонився. У мене немає проблем зі зв'язком і жодних пропущених не було. Також заявив, що "його робочий день вже закінчено", хоч не закінчився навіть час, коли мені мали посилку доставити. Самовільно переніс посилку "на завтра". Не доставляйте цією службою

  Ксенія - 12/21/2023

  загублені посилки

  Чекала посилку 15.12, перенесли її на 16.12 на доставку чекалаа поки її отримаю, і знову перенесли на 18.12, зателефонувала у підтрумку, а вони кажуть ОЙ вона загублена на сортувальному центрі пошук буде тривати 3 дні, а мені потрібно поїхати на свята в інше місто і як мені дарувати подарунки коли вони загублені це жах, і це вже не перший раз така ситуація дуже часто вони гублять посилки ! MGRAE0003275157YQ А на сортувальному центрі в них якесь жахіття одна дівчина на здоровий відділ, коли приїхала сама забирати посилку годину вона її шукала!

  Софія - 12/18/2023

  Строки доставки

  Навіщо надсилати повідомлення і вказувати дату доставки в пункт видачі,якщо це не виконується?.То краще просто вказуйте,що посилка в Україні.

  Лариса - 12/17/2023

  Говнопочта

  Я не понимаю как эта убогая компания до сих пор держится на плаву. Мист экспресс это нервы, неопределенное время, некомпетентность персонала с лексиконом гопников, а главное, это толчек из за которого отказываешься от посылки. Невероятно жаль, когда иноземный продавец отправляет тебе покупку через это недоразумение. В здравом уме, не один украинец не воспользуется их услугами, но вот игоземцы, к сожалению их не знают.

  Бычков Сергей - 12/16/2023

  Не раджу

  Meest Express - це ЖАХ!!! Посилку мали отримати ще 2 неділі тому. Відстеження не оновлюється, доля посилки невідома, а там дороговартісні речі. Такі послуги і 1 копійки не варті, а вони деруть три шкури. Ще трішки почекаю і буду звертатися до суду. Персонал не кваліфікований, хамовитий, інформацію дізнатися не реально.

  Наталія - 12/15/2023

  Найгірший позорний сервіс доставки

  Найгірший сервіс який можна собі тільки уявити. Замовила доставку свого закордонного паспорту з візового центру у Львові до Києва. Оплата наперед, при чому висока - 300 з чимось гривень. Прийшло в вайбер повідомлення, що посилка буде 9.12 у вказаному відділенні. Вона там не зʼявилась ні 9, ні 10, ні 11… 11 числа я зателефонувала в службу підтримки. Дівчина запевнила, що 11 або максимум 12 посилка буде за адресою. В мене на 12 запланована вже поїздка закордон з цим паспортом. І звісно ж 12 ввечері нікого немає… знов дзвоню у підтримку - «посилка не була передана курʼєру». Це просто шок. В мене всі чемодани зі мною, квитки закордон куплені, готелі оплачені, а паспорту немає завдяки міст експрес. Вимагаю у дівчини по телефону, яка взагалі нічого вирішити не може , надати мені адресу складу де зберігається мій паспорт. Їду туди аж за місто, у вже неробочий час того складу благаю працівників знайти десь мій паспорт… дякую хлопцям що погодились і ризикуючи штрафами на своїй роботі, повернули мені мій паспорт. Це найгірший існуючий бізнес в України. Ніколи не користувалась і не буду більше. Я би у Львів швидше зʼїздила за моїм паспортом, ніж мені б його невідомо взагалі коли доставила ця недослужба… просто сором і ганьба.

  Аліса - 12/13/2023

  Найжахливіша служба доставки.

  Meest Express - найгірша служба доставки, з якою я мала справу. За власним бажанням я ніколи не обираю доставку цією службою, але найгірше в цій ситуації те, що іноді ти не можеш вплинути на це. Деякі посилки з Китаю чомусь автоматично попадають в Міст, а не на Нову Пошту, і такі посилки йдуть довше. Коли замовляю товари з Польщі, іноді можна обрати доставку тільки кур'єром Міст, тут і починається все цікаве. То посилку має привезти кур'єр, але приходить повідомлення вибрати зручне відділення для доставки (на щастя, в цьому випадку є можливість обрати Нову Пошту), то, коли робиш велике замовлення і тобі дійсно потрібен кур'єр, бо ще й погода не сприяє прогулянці з величезною коробкою, кур'єр цілий день возить посилку, приходить повідомлення чекати кур'єра з певного по певний час, а закінчується це тим, що посилку завозять у відділення, яке навіть не обиралося мною, бо кур'єр не має змоги зв'язатися... Знову ж таки замовити доставку кур'єром, яка була безкоштовною, тепер коштує грошей. Гарна політика, Міст! Був ще випадок, коли посилка день числилася у кур'єра, а потім з'явилося повідомлення забрати посилку у відділенні, бо кур'єр типу не застав нікого за адресою (дослівно вже не пам'ятаю), хоча я чекала на кур'єра і мені ніхто навіть не подзвонив. Не розумію, чому не можна нормально виконувати свою роботу, коли ви вже є службою доставки. Жахлива безвідповідальність.

  Гість - 12/13/2023

  Жахливий сервіс!

  Жахливий сервіс, і досі не отримала посилку, яка вже давно в Україні. До того ж оператори не можуть дати чіткої відповіді щодо того де вона знаходиться і де її можна отримати. Статус в системі встановити не можуть, бо рух не зафіксований. Якби я знала, то вже давно замовила б повторно!Надіюсь більше ніколи не буду користуватись вашими послугами, бо чекати місяць - це вже занадто! Надзвичайно незадоволена якістю обслуговування!

  Лілія - 12/13/2023

  Жах

  Була замовлена доставка до квартири. Курьер вчасно не заявився, через годину коли мене вже не було вдома він почав телефонувати, хотів залишити мою посилку в точці видачі в іншому кінці міста, я відмовилась. Домовились щоперенесемо доставку на інший день ( через 2 дні тільки він зможе сказав) я погодилась. І потім він дзвонить і повідомляє що залишив посилку на відділенні та кидає слухавку ! Для чого я замовляла доставку взагалі ??? Нерви та витрачений час та і все… А після цього смс я взагалі в шоці була! Я 2 години чекала його та потім відповідала на всі дзвінки, хоча вже була дуже зайнята. З мене ще й винну зробили!

  Вікторія - 12/7/2023

  Бевідповідальна служба доставки

  Замовила одяг з польського резервед,23.11 товар прибув на скла міст експрес,24 .11 отримала повідомлення про видачу курєру,який так і не привіз постлку,25.11 ще одне повідомлення про видачу,теж ніхто не приїхав,27.11 подзвонила у підтримку,сказали що на наступний день привезуть,а 28.11 сказали що ще на наступний день привезуть.Посилка повністю оплачена,і за доставку теж платила!Міст експрес просто вкрав у мене посилку.Крім того 25.11 у додатку написали що отримувача не було на місці,хоча я весь день була вдома і ніхто до мене не дзвонив і не приходив!!!я не знаю що робити і як отримати свою покупку і повернути кошти

  Вікторія - 12/1/2023

  де посилка?

  14,11,2023 посилка CV925242617US відправлена з Нью Джерсі і ніякої інформації більше нема! термін доставки 6-10 днів. підтримка лайно! оператори не володіють інформацією.

  Валерій - 11/27/2023

  Гублять посилки і не відшкодовують

  Категорично не рекомендую добровільно користуватися їхніми послугами! Загубили частину вже оплаченої посилки, яка складалася з 2 коробок, і відмовили в поверненні коштів, хоча на точці видачі підтвердили, що в системі видно - мало бути 2 коробки, а видана лише одна.

  Оксана - 11/22/2023

  Шахраї

  Всі хто постраждав так само як і я, пишіть заяву в поліцію,тільки всі разом ми зможемо прикрити цю шахрайську контору Міст Експрес з їх псевдо митницею Росан. Міжнароді посилки затримують і незаконно і неправомірно нараховуть мито, ніяких квитанцій не надходить, тільки смс повідомлення про оплату, без оплати в іншому випадку посилки вам свої не отримати. Окрім гарячої лінії звязку немає. Тай туди додзвонитись з 20 разу. Після оплати уявного мита, не зрозуміло звідки беруть ці ціни, як тільки оплата пройшла всі посилання на оплату стають неактивні. Читаю відгуки і це в кожного такі проблеми!!!! Львів Росан і Міст Еспрес це одна контора. Робіть всі скріни, записуйте розмови, звязуйтесь з міжнародними відправниками, щоб подали скарги на перевізника і тільки всі разом ми це прикриємо! Моя справа вже ведеться

  Андрій - 11/16/2023

  Видача посилки | Робота з клієнтами

  Почалось з того, що вони мені в телеграм висилали трек-коди, які до мене відношення не мають. Із-за чого я пропустив мій трек и посилка відправилась в незручне для мене відділення. Прийшов у відділення м. Львів, Листопадового Чину 3, за посилкою и попав в час повітряної тривоги. Тривога може тривати 2-3 години. Прошу працівника видати посилку. Не хоче, бо "повітряна тривога, працюють камери" - бреше. Чому тоді ти не в сховищи, а закрилась та сидишь в офисі? При мені підїхав кур'єр з посилкою, якого вона впустила. Я не зросзумів, в вас два типи тривоги? Позвонив на гарячу лінію, яка не вирішувала мою проблему, а просто перекинула знову на прцівника відділення, який почав зв'язуватись з "менеджерами". В результаті я сеодно посилку не отримав. Телефон працівник поклав так, що я всю розмову з "менеджером" чув. З Нової Пошти під час тривоги забирав, з УкрПошти теж, в них - ні. Meest ще реколамую доствку в свої відділення... Для чого? Щоб згаїти день и не отрмати посилку? Meest - це "купа" при любій можливості буду відмовлятися від них і вам рекомендую!

  Павло - 11/16/2023

  Міст ворюги!

  Ворюги! Звернувся відразу, коли посилка була доставлена на склад в США, але натомість були одні відписки. Потім через п'ять днів отримав такого листа: "Добрий день! За даним трек-номером посилка не отримана складом. У списку неідентифікованого вантажу посилки на Ваше ім'я немає. Передаємо запит до профільного менеджера для надання офіційного листа про неотримання посилки складом. З даним листом Ви зможете звернутись до продавця або перевізника для вирішення питання." Ворюги!

  Володимир - 11/15/2023

  Жахлива служба доставки

  Замовлення з Next очікую 3 тижні! 2 тижні у Львові і ніяк не може подолати 5км, при тому, що з Англії приїхала за 5 днів, а от з Пасік-Зубрицьких до вул. Стрийська ніяк не доїде. Бачу в додатку, що на складі, а наступного дня повертається назад, з позначкою "повернення відправнику". Пишу ботам-консультантам в яких винна я, а не вони бо нібито в мене не коректні дані вказані, але перевірити чи уточнити за номером телефону це надскладна функція, яка курєрам, чи кому там, не доступна. Оформляють повторну доставку. Вносять КОРЕКТНІ дані. Чекаю. 5 днів посилка вернулась. Пишу-зробіть так ,щоб я її вже отримала. Знов записали ті ж дані. 2 дні пройшло... Пишу -знов уточнюють дані, 4 дні пройшло- ЗНОВ УТОЧНЮЮТЬ ТІ Ж САМІ КОРЕКТНІ ДАНІ....Ще очікую... Найгірший сервіс з яким стикалась коли- небуть... дивуюсь, як вони ще працюють... Не раджу нікому і ніколи

  Марія - 11/7/2023

  Жахливо

  Відправляла 2 посилки до США CV559459988UA CV559465475UA Одна вже тиждень вісить на терміналі у Львові, друга повернулась на відділення 57 у Києві (про це ніхто не повідомив, я дізналась про це по факту, перевіривши у додатку) І мою ж посилку мені не повертають, поки не сплачу 4000 грн. за доставку до США, яка не відбулась. Менеджер Оксана на гарячій лінії дозволяє собі кидати слухавки, перед цим відкрито назамивши Цитати розмови з вашим співробітником : 1)-чому ви вимагаєте кошти за послугу, яку не надали, ви ж підтверджуєте, що послуга не була надана? - ця відповідь нічого вам не дасть 2)- вам вже ніхто не допоможе в цій ситуації - переведіть на того, хто допоможе - Вам ніхто не допоможе 3)-вирахуйте доставку до Львова та назад, але я не збираюсь оплачувати за це 4 тис - Воно так і буде, але не так як ви собі придумали Ви дійсно вважаєте нормальною ситуацією вимагати гроші за те, що не зробили, і колись там повернути частину з рекламацією, і нормальним таке спілкуванням з клієнтом ???

  Ольга - 11/4/2023

  Пропала посилка

  Замовлення з Некст оплачене, вказувала адресну доставку. 18го жовтня прийшло повідомлення "19.10.23 вам буде доставлена посылка, очікуйте дзвінок", прочекала весь день ну і звісно ніхто не подзвонив. Я здогадувалась, що в Київ. обл скоріш за все не доставлять, але ж повідомлення прийшло очікувати. Ок! Наступного дня дзвоню на гарячу лінію і мені кажуть, що посилка повернулась до Львова, ЯК??? ЧОМУ?? Мені ніхто не дзвонив!!!!! Ну ок, кажу переадресуйте на відділення в Бучі, бо там живе моя знайома і вона зможе забрати. Все зробили переадресацію, сказали чекати 7 днів. По треку бачу вже декілька днів змін нема, дзвоню знову 24.10 питаю що з посилкою, кажуть вона ще у Львові чекайте, ще 7 днів не пройшло. Ок! Минає майже 7 днів, дзвоню 27.10 з тим самим питанням, мені кажуть посилка на міжнародному сортувальному центрі у Львові, і вони тільки зараз будуть подавати заявку на повернення!!! Ви шо не адекватні??? Тобто до цього заявку ніхто не подавав? Та ще й сказали чекати ще 7 днів, ну йпрст.. Вона що в Гвадемалі??? В посилці дит. речі, і через місяць моя дитина вже зних виросте, то хто нащо мені ті речі? Навіщо ви беретесь за доставку, тим паче міжнародну, якщо не доставляєте по селищам?Де моя посилка? Я не хочу чекати ще 7 днів, може хтось піднатужиться і пошукає мою посилку? Трек 6150023791552837І чому кур'єрська служба зі мною не зав'язалася коли посилка була під Києвом, і не запропонувала переадресувати на зручне відділення??? Попахує викраденням.

  Оксана - 10/30/2023

  Пропала посилка

  Замовлення з Некст оплачене, вказувала адресну доставку. 18го жовтня прийшло повідомлення "19.10.23 вам буде доставлена посылка, очікуйте дзвінок", прочекала весь день ну і звісно ніхто не подзвонив. Я здогадувалась, що в Київ. обл скоріш за все не доставлять, але ж повідомлення прийшло очікувати. Ок! Наступного дня дзвоню на гарячу лінію і мені кажуть, що посилка повернулась до Львова, ЯК??? ЧОМУ?? Мені ніхто не дзвонив!!!!! Ну ок, кажу переадресуйте на відділення в Бучі, бо там живе моя знайома і вона зможе забрати. Все зробили переадресацію, сказали чекати 7 днів. По треку бачу вже декілька днів змін нема, дзвоню знову 24.10 питаю що з посилкою, кажуть вона ще у Львові чекайте, ще 7 днів не пройшло. Ок! Минає майже 7 днів, дзвоню 27.10 з тим самим питанням, мені кажуть посилка на міжнародному сортувальному центрі у Львові, і вони тільки зараз будуть подавати заявку на повернення!!! Ви шо не адекватні??? Тобто до цього заявку ніхто не подавав? Та ще й сказали чекати ще 7 днів, ну йпрст.. Вона що в Гвадемалі??? В посилці дит. речі, і через місяць моя дитина вже зних виросте, то хто нащо мені ті речі? Навіщо ви беретесь за доставку, тим паче міжнародну, якщо не доставляєте по селищам?Де моя посилка? Я не хочу чекати ще 7 днів, може хтось піднатужиться і пошукає мою посилку? Трек 6150023791552837І чому кур'єрська служба зі мною не зав'язалася коли посилка була під Києвом, і не запропонувала переадресувати на зручне відділення??? Попахує викраденням.

  Оксана - 10/30/2023

  Пропала посилка

  Самий гірший перевізник

  Володимир - 10/30/2023

  З китаю

  Дуже поганий перевізник ще й брехливі оператори говорять посилка поїхала назад в Китай а самі деребанять і пропадають посилки !!!

  Володимир - 10/30/2023

  Найгірший з найгірших поштовий сервіс в Україні.

  Відправив 17.10.2023р. відправлення 000105334199 у населений пункт Борислав Львівської обл. з м.Красилів Хмельницької обл., вказали термін доставки 23.10.2023. Станом на 26.10.2023 р. відправлення ще не доставлене. Тільки о 9-00 26.10.2023 р. в трекінгу з'явилась інформація,що відправлення у м.Львів готове до видачі. Після дзвінка на гарячу лінію повідомили що доставлять можливо наступного тижня не раніше, а якби не подзвонив, то і не доставляли б напевно. Я так розумію пошту вони доставляють пішки або кіньми. Перший раз скористався і така лажа. Це сама кончена шаражкіна контора. Ніколи нв в якому разі не раджуз ними мати діло.

  Григорій - 10/26/2023

  Затримана доставка

  Посилка по місту катається чотири дні. За цей час не спромоглися доставити на вказану адресу, а також не попередили, що кур'єр не прибуле зазначений ними ж день. Не рекомендую - Нова пошта топчик - завжди швидко і вчасно

  Олена - 10/23/2023

  Не рекомендую Міст експрес

  Говнопочта посилки не зрозуміло як ідуть це як лотарея може за день а може за місяць.Оператори не зрозуміло для чого вони там ,інформацію надають ту що ти і сам можеш дізнатися .Руководством ні на що не реагує .Як Була гівняна почта років 4 назад нічого і не міняється.Хуже Укр.

  олександр - 10/16/2023

  Вдруге проблеми з доставкою

  Замовила посилку на відділення,приїхала на інше,а переадресація по місту 3 дні,зато з Ужгорода до Львова до 2-х днів. Це жах,зато нараховувати кошти вміють одразу і за все що треба і не треба.

  Оксана - 10/4/2023

  Доставка

  Доброго дня ) Доставка дуже швидка з України в Польщу прийшло приблизно за 7 днів, дуже задоволений дякую вам швидкість, буду і на далі з вами спів працювати

  Микита - 10/4/2023

  Брехня замість інформації

  CV302385430PL З 7 вересня на сортувальному центрі у Львові… Це якщо що доставка «3-5 робочих днів» обіцяні мейкапом і «до 9 днів на митниці» заявлені міст експрес… зміни до митного законодавства, що стосуються введення/пересилання товарів з-за кордону в Україну (замість декларацій - тимчасові або додаткові реєстри) набрали чинності ще 15 січня цього року… станом на 7 вересня 2023 року ніяких інших нових правил прийнято не було: це дата коли посилка потрапила до міжнародного сортувального центру у Львові… з того моменту - тиша і повний пофігізм зі сторони усіх сторін, що взяли на себе зобовʼязання доставити покупцеві обрані товари, згідно закріплених у публічному договорі строків та умов… У період з 7 вересня по 20 вересня включно, мною були отрманні навіть ті посилки, що були оформлені пізніше, і ані міжнародні, ані локальні посилки не мали жодних перепон або затримок як на митниці так і у жодному сортувальному центрі на своєму шляху… Підтримка на телефоні безглуздо зачитує мені вголос інфо зі статусу посилки що я і сама можу прочитати трекнувши номер декларації…. Тобто з них жодної користі немає. Пояснити конкретну причину затримки - не можуть (хоча б скинули посилання на ті самі «нові правила» миниці, що створюють такі величезні проблеми під час проходження посилкою контролю …

  Бавовна - 9/23/2023

  Жахливий сервіс

  Кур'єр у м.Луцьк сам вирішує куди доставити замовлення при доставці на адресу. При цьому просто скидає дзвінок при спробі прояснити ситуацію!

  Оксана - 9/23/2023

  Просто жах

  Замовив собі, та своїй мамі товари з Алі, а компанія сама за нас вирішила куди нам зручно доставити посилки. Ладно це ще було б біля дому, але ж ні, для мами вони обрали відділення у 5км від дому. Будь яка зміна відділення/кур'єр коштує 40 гривень, я маю платити за те, що ваша ідіотська система не рахується з моїми побажаннями. "Як хоч щось здерти з клієнтів Алі" - ось гасло компанії. Тепер буду робити замовлення по одній посилці, у різні дні, аби уникнути доставку цією конторою

  Юрій - 9/19/2023

  Не раджу користуватись цією службою

  Не отримав посилку за яку оплатив. Посилка пропала в дорозі,усю відповідальність поклали на відправника,який і так за неї отримав кошти. Клоуни у свому цирку!!!!

  Богдан - 9/14/2023

  Ніколи не користуйтеся meest!!!

  Найжахливіша служба доставки з усіх існуючих!!! Вам пора давно закрити свою контору! Укрпошта в тисячу разів краще за вас! Посилку з інтернет-магазину відправили невідомо куди, на неіснуючу адресу, яка була вказана у них на сайті. Четвертий день не можу знайти посилку, обіцяної відповіді від представників meest на моє звернення так і немає... Мабуть буду позов до суду готувати, так що готуйтеся виплачувати компенсацію, як за моральну так і матеріальну шкоду! Не рекомендую нікому цю "шарагу"!!!

  Сергій Т. - 9/4/2023

  Шахраї

  Найгірший сервіс у світі. Відправила посилку з Великобританіі в Україну. З Британії дійшла за кілька днів, а у Львові застрягла на тижні. То вона проходить митний контроль, то ще не проходить. Оператори абсолютно не компетентні, що в чаті, що по телефону. Всі дають різну інформацію, а що з моєю посилкою ніхто не знає. Так мало вони потім написали, що будуть її утилізовувати. Вони собі так вирішили, а те, що я заплатила 44 фунти за доставку в Україну і майже 200 фунтів вартість самої посилки нікого не цікавить. І зі мною вирішувати нічого не треба. У мене вже є підозри, що її просто вкрали. Ніколи не довіряйте цим шахраям

  Юлія - 8/15/2023

  Все гірше та гірше…

  Останні роки все гірше. Швидкість доставки впала, але це зрозуміло. Але відправити морем, замість літаком - це не помилка, це халатність.

  Євген - 8/12/2023

  Шарашкіна контора

  Якщо чесно, то гіршого перевізника нема!!! Доставка не вчасна, по Україні так взагалі катастрофа. Сервіс менеджерів нема слів, щоб виразити свої негативні емоції. Товар з посилок крадуть постійно, а вини не визнають!!! Шарашкіна контора!!!

  Олена - 8/4/2023

  Жахлива доставка

  Я ще з такою шарашкіною конторою не зустрічалась. Мало того що з Києва посилка йшла 5 днів у Вінницьку обл. то ще й отримати на заплановану дату не змогла. Відділення було просто зачинене. Це взагалі. Ціни гнуть не менше чим нова пошта а сервіс 0. Більше в житті не буду користуватися цими послугами. І нікому не рекомендую.

  Тетяна - 8/2/2023

  міжнародні посилки

  відправка посилок -дві великі коробки - зі складу м.Ізмаїл 01/07/2023 доставка "до дверей" Миранда де Ебро Іспанія 18/07/2023 дуже швидко, все ціле, ціна вдвічі нижча за інші варіанти доставки. користуюся МІСТом по напрямку Україна-Іспанія вже вчетверте. задоволена усім. дякую за працю

  Natalia - 7/20/2023

  Жах, будьте обережні!

  Найжахливіший сервіс по доставці. Не рекомендую, якщо ви відправляєте цінні посилки, і хочете, щоб вони дійшли до одержувача без пригод, та й щоб взагалі дійшли. Крутять неймовірно. Щодня годують обіцянками, що посилка прийде. А її все немає. Хоч смс була і писала, що видано на доставку ще тиждень тому. Номер телефону там неправильний, тому що кур'єр трубку не бере і одразу скидає. Не здивуюсь якщо вона вже розпродана.

  Гість - 9/20/2022

  Для вас і однієї зірки багато

  Огидно… Просто немає слів. Замовляла із Польщі речі, приїхало на адресну доставку. Попросила перенести на інше число, тобто на 4 дні вперед. Через день приходить смс, що мені його доставлять сьогодні, хоча термін доставки не підійшов... Якось вдалося зв'язатися через Вайбер і телеграм з приводу замовлення.. попросила операторів пояснити, але ніхто і нічого... Знову переношу посилку на вказане мною число і що ви думаєте, чекала тиждень ні відповіді ні привіту. Не хочу більше нічого коментувати... Просто: сервіс огидний. на клієнтів насрать!!!!!

  Гість - 9/20/2022

  Загалом все добре

  Дуже шкода, що до Польщі відправка йде лише раз на тиждень, хоча розумію, що це швидше за все через невелику кількість охочих, адже тільки мою посилку не повезуть. Іноді доводиться чекати на відправку 5-6 днів, але доставка дуже швидка у них. За це велика подяка.

  Ilona - 8/8/2022

  Посилка? Київ Дніпро

  З Києва в Дніпро везли посилку тиждень 🤦🏼‍♀️Це просто треш, більше того водій пошкодив товар, накладну не видав і втік, дзвонили, щоб повернувся, не брав трубку! Ну хай тобі падаль у потрійні повернеться! Шарашкіна контора ці перевізники не зв'язуйтесь!

  Гість - 7/26/2022

  Хочете викинути гроші у сміття - Міст Експрес вам допоможе в цьому!!

  Все почалося з того, що я вирішила відправити посилку в Грузію, зателефонувавши в центр, мені сказали, що доставка займає до 2 тижнів з моменту відправки мною 🤦‍♀️. У результаті мою посилку протримали 2 тижні у Львові та прострочили терміни доставки, я запросила повернення. Потім ще 2 тижні чекала відповіді щодо своєї рекламації, де від мене відняли доставку до Львова та зі Львова. Тепер чекаю грошей і вони не знають, коли відправлять! Найсмішніше, що їх радять у доставці гуманітарної допомоги. Обходьте їх стороною! Шарлатани, привласнення гроші!

  Гість - 7/26/2022

  Доставка з Епіцентру

  Доставка із Львівської області до Харківської займає 3 тижні. У результаті посилку не доставили, щоразу переносять наступного тижня. Посилка оплачена, доставка теж. Де посилка – не відомо. Напевно вкрали. Добре, що посилка не особливо цінна. Але все ж. І ще оператори нахабно брешуть. Розумію, що така робота, але не думав, що такі контори можуть існувати. Перейменуйте назву вашої служби. «Одноразова пошта» Номер посилки: 00004724241

  Артем - 7/26/2022

  Погана організація

  Декілька разів замовляла товар вашою доставкою , була б інакша , звичайно б замовила інакшу. Посилки завжди запізнюються, чекаю приблизно 2 місяці і весь цей час пишу ботові . Цього разу боти не працюють !!! Гаряча лінія не відповідає !!!!! Це був останній раз коли я замовила тут посилку. Їхати з Польщі у Львів не так то й багато !!!! Дуже погана організація

  ? - 7/25/2022

  Під час війни ок

  Мені дійшли посилки. Італія -20 із копійками днів. Америка – місяць і три дні. Все в цілості. бентежили дуже погані відгуки.

  Гість - 7/25/2022

  Коли буде моя посилка

  Доброго дня! Моя посилка відправлена 10.06.2023 з м. Харкова у відстеженні числиться з 24.06.2022 у Німеччині, Straubing, але я досі її не отримала. Скільки ще чекати? CV447748684UA

  Вікторія - 7/25/2022

  Жах ,10 днів по Україні

  Ужас ,посылка идёт 250 км уже около 10ти дней Не думайте даже пользоваться этим способом доставки 000032986994

  Гость - 7/24/2022

  Не рекомендую!!!!

  Жахлива служба доставки 😡

  Анна - 7/24/2022

  -

  Посилка з Америки, 19 лютого, прийшла в проміжний пункт до Польщі. Після цього посилка перестала відстежуватись. Надія на те, що вона якимось дивом ще прийде, зберігається, але з усього видно, що марно сподіваюся. Мабуть, дана компашка просто вирішила собі все присвоїти.

  Анд - 7/23/2022

  норм

  Враховуючи те, що посилка йшла з Польщі і в такий непростий час термін доставки є прийнятним, упаковка не пошкоджена, відстеження по Польщі трохи гальмувалося, по Україні все нормально.

  Алекс - 7/22/2022

  Жахлива служба доставки

  Жахлива служба доставки 😡 Нікому не раджу!!!Доставка з Києва а в Рівне, приходить за добу....

  Гість - 7/22/2022

  5+

  Працювати з Meest Express одне задоволення. Швидко доставили з Канади до України та просто до квартири. Клас!

  Леш - 7/21/2022